Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Kuba: Chcieliśmy wygrać i godnie pożegnać trenera

Dodał: Rumcajs, 31.05.2015; 12:18;
www.bvb.de
Komentarze: 8


Komentarze użytkowników

kjb, 31.05.2015; 16:02:

Nie rozumiem tego, jak niektórzy wpadają tu w skrajności w swoich poglądach. Sezon był jaki był, to widzieliśmy wszyscy, ale brak wyzywania zaraz całej drużyny, trenera i zarządu od najgorszych dla niektórych jest od razu "głaskaniem po główce". itd. Dziwne kibicowanie, którego nie rozumiem i na szczęście nie muszę. Fajnie, że zdarzają się jednak osoby, które patrzą na to podobnie jak ja.

darkann, 31.05.2015; 15:47:

Zapomniales amen...:)))..dzieki za doksztalcenie......

BVBdude, 31.05.2015; 15:43:

Kibicem się jest na dobre i na złe. Nie zależnie od tego czy wygrywają tyuły mistrzowskie rok w rok czy raz na pięć lat. Jeżeli jest się kibicem tylko wtedy kiedy drużyna wygrywa puchary to pewnie wiecie jak się tacy ludzie nazywają. Moim zdaniem Tuchel wniesie bardzo dużo dobrego do drużyny co pozwoli nam wrócić z powrotem do formy z 2012 roku.

darkann, 31.05.2015; 15:14:

Dokladnie tak jest.....

MAKAVELI, 31.05.2015; 15:12:

@darkann 100% racji, wkurw.. są już Ci wszyscy tutaj, ciągle wierzący pouczający innych komu kibicować, głaszczący po główkach naszych przydupasów, w klubie było podobnie i mamy taki kibel, jaki wczoraj widzieliśmy! Lepiej to było w 2012, od tamtej pory same porażki w finałach, kisimy skład i ciągle te same wymówki piłkarzy, rzygać się chce!

darkann, 31.05.2015; 15:10:

hahaha po 28 latach...no dzieki ku.wa..za pomysl..no zajebisty jestes chlopie...

BVBdude, 31.05.2015; 13:59:

darkann to jest juz 3 artykuł gdzie widze jakis twój strasznie negatywny komentarz. Chłopie jeżeli nie możesz się pogodzić z tym ze w tym sezonie BVB miało pod górkę a nawet mogę powiedzieć kompletnie zawaliło, to przestań być kiicem tego klubu. Może BVB ma nieudany sezon ale to nie znaczy, że nie można w nich dalej wierzyć. Założe się że kiedy BVB odnosiło sukcesy w poprzednich sezonach wszyscy byli zadowoleni i twierdzili ze taki klub nie ma szans spaść. A jednak stało się, i to w tym seoznie. Musimy mieć głęboką nadzieje że w przszłym będzie znacznie lepiej z nowym trenerem i nowymi zawodnikami.

darkann, 31.05.2015; 12:47:

Bla bla bla.....zawsze to samo..moze i chceliscie..ale jestescie za slabi zebyscie mogli....taka jest prawda za Slabi!!!!,,nie wasze nogi na finalowe progi,nie z ta druzyna!!!!