Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Klopp: Wyobrażam sobie pracę w Monachium

Dodał: Ero, 23.05.2015; 19:51;
www.bvb.de
Komentarze: 11


Komentarze użytkowników

Mesut, 25.05.2015; 10:35:

Klopp coś tam wcześniej w wywiadzie mówił, że być może zrobi sobie rok przerwy od futbolu, więc idealnie by to wszystko do siebie pasowało. Za rok odchodzi Guardiola, a w jego miejsce Klopp.

Maczuga, 24.05.2015; 11:08:

w tym roku nie wydaje mi się żeby zwolnili Pepa. Ale za rok może być tak, że Klopp poprowadzi Bayern a za 2-3 lata zamieni go Tuchel.

darkann, 24.05.2015; 10:00:

Swiatowej klasy trener jakim jest Kloopo powinien trenowac kluby z samej górnej pułki ...jakby nawet miałby być to frajern to i tak będzie to tylko kolejny epizod w jego trenerskiej karierze .Jego miejsce jest na SIP...:)))).Wroci jeszcze silniejszy..!!!!

mitre, 24.05.2015; 03:07:

Już to kiedyś pisałem... Guardiola nie przedłuża kontraktu z FCB. Przez sezon trenuje ich łysy rudzielec ;) z NRD, a potem przejmuje ich Klopp. Tak to widzę. I nawet gdyby tak się stało to Klopp i tak nie straciłby mojego szacunku. HEJA BVB!!!

schulz, 23.05.2015; 22:24:

A ja się jego słowom nie dziwię - typowe dla Kloppa. Przecież jest szczery, wszystko jest MOŻLIWE. Żaden fan BVB by tego nie chciał, ja też nie, ale w przyszłości może się tak zdarzyć... Ale wtedy to byłby już chyba cios ostateczny w tym temacie.

RobinBVB, 23.05.2015; 21:28:

Póki co chyba lepiej, aby wylądował na Bernabeu

Thornister, 23.05.2015; 21:09:

Chyba nikt nie będzie miał mu za złe jak poprowadzi kiedyś Bayern. Lepiej jednak, żeby to nie było za szybko, źle by to wyglądało.

Adi7, 23.05.2015; 20:51:

Hitzfeld nie ma złej opinii i nie będzie miał bo w końcu tylko on zdobył trofeum ligi mistrzów z naszym klubem, a jak będzie z Kloppem nie wiemy. Szczególnie gdyby na przykład Jurgen wygrał LM z bayernem.

Leonidas1906, 23.05.2015; 20:32:

nieee... tylko nie to....

Ero, 23.05.2015; 20:21:

Hitzfeld jakoś wśród fanów BVB nie ma złej opinii. Oprawy jakoś z nim jeszcze robią ;) Kloppowi tez by to wybaczono, przecież to jasne jak słońce.

Hofmann, 23.05.2015; 20:02:

Nie wierze Jurgen, nie wierze...