Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Jest chętny na zakontraktowanie Rodego

Dodał: Rumcajs, 19.05.2017; 18:57;
Komentarze: 13


Komentarze użytkowników

Czerkus , 20.05.2017; 18:31:

Najlepsze wyjście i dla klubu i dla Rode po którym spodziewałem się więcej.

Damianowski, 20.05.2017; 10:51:

Maczuga
A Rode to nie jest za********k? :)

fopomopof, 20.05.2017; 09:54:

@dommin22
Tielemans to już jest obiema nogami w Monaco

pejkizks, 20.05.2017; 01:10:

Co do Gotze... az z ciekawosci wczoraj siedzialem pare h i czytalem o chorobach metabolicznych..
Odmuany x i jakues tam...
Ale to co ma Gotze to musi byc jakas specjalna odmiana... ze tyle miechow nie trenuje.... tez juz mam przeczucie ze nic z niego nie bedzie....

Rode sam niewiem... jak by niemial pitencjaku to by swinie go nie kupily... u nas na jego pierwszyvsezon niema co patzec bo kontuzja i eksperymenty TT... ja bym go zostawil .... tyle co Sahin mial szans to jemu tez sie 1 sezon wiecej nalezy..

Maczuga, 19.05.2017; 21:18:

Kolejna dobra wiadomość. Każde odejście za pieniądze z kwartetu Schurrle - Rode - Gotze - Ginter to dla nas plus.

Do środka marzy mi się taki zapierd*&^alak jak Kante. W Nicei jest Seri który by idealnie do tej roli pasował ale jak przeczytałem, że ma klauzulę 40 baniek to jakoś się zniechęciłem do tego pomysłu.

melmen, 19.05.2017; 20:00:

Otworze szampana jak odejdzie!Bardzo przecietny zawodnik.

Pawelinho, 19.05.2017; 19:58:

Ja bym Rode jeszcze nie skreślał fakt nie grał za dużo, ale wydaje mi się, że jest to gracz, który może dużo dać drużynie w przyszłym sezonie. Krzyż na drogę (znaczy kopa w d**ę mogę dać jedynie gyce, w którego wielu bezgranicznie wierzy).

czorny, 19.05.2017; 19:45:

Rodego bym nie skreślał,przy nowym trenejro mógłby odpalić wyciągnoc z niego jego potencjał .

Misiek88, 19.05.2017; 19:43:

Oby odszedł.
Mamy dobrych zawodników do obstawiania tej pozycji a do byłego Świniaka jakoś nigdy osobiście nie byłem przekonany...

pejkizks, 19.05.2017; 19:28:

Out Ginter,Rode,nowy trener..piekna sprawe...
Jeszcze Durm(raczej nie mozliwe) Park, no i ciekawe co z Subo zrobia...

Martwia mnie tylko te spekulacje o Obamie... nazwiska kandydatow na jego miejsce..... i komentaz Watzke...

Xercon, 19.05.2017; 19:26:

Dobrze by było gdyby został.

Kristf, 19.05.2017; 19:21:

Same dobre wiadomości ostatnio po Ginterze, teraz Rode, jeszcze Durm tylko.

dommin22, 19.05.2017; 19:11:

krzyż na drogę... zwolni się miejsce dla Tielemansa takie marzenie :D