Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Jak obejrzeć dzisiejszy mecz?

Dodał: Pawelinho, 23.05.2015; 00:00;
www.bvb.de
Komentarze: 12


Komentarze użytkowników

maniak301, 23.05.2015; 15:50:

http://esport2.com.pl/live/ na razie 20 min i 2 0 auba i kagawa

WielkiBrat, 23.05.2015; 15:49:

http://1mecz.pl/viewpage.php?page_id=3 Polecam dobry stream

SevenSouls, 23.05.2015; 15:41:

skomentuj...Ma ktoś streama?

Maczuga, 23.05.2015; 15:06:

Czy nam się to podoba czy nie ostatni mecz należy się mistrzowi...

Xercon, 23.05.2015; 12:57:

Gregor91 Zawsze w ostatniej kolejce leci mecz mistrza .....

WielkiBrat, 23.05.2015; 12:45:

Niestety trzeba będzie streama szukać. To co pisze Kapitan to racja, Eurosport powinien zrobić kilka kanałów bundesligi ale oni wolą wyłudzać kasę za Eurosport Player. Jedyną radą na to byłoby kupienie jeszcze jednego polaka. Fabiański(o tym był wczoraj artykuł na Interii) lub Glik, którego ja bym chętnie widział zamiast Subo.

KR, 23.05.2015; 11:47:

Szkoda że Eurosport nie jest na takiej zasadzie jak np. Sky w Niemczech, mają kilka kanałów i wszystkie mecze BL.

Gregor91, 23.05.2015; 11:37:

nie mówie żeby kazdy mecz BVB pokazywali ale akurat ten jest ciekawszy niż Bayernu , i wiele takich sytuacji było i nie interesuje mnie żadna Polska Borussia

Borix, 23.05.2015; 11:07:

A jak Robuś grał w BVB, to puszczali BVB w Eurosporcie 2 i na TVP każdy możliwy mecz LM...wiec juz przestancie pierdolić głupoty bo to staje się nudne, pewnie dla każdego nie-fana BVB słyszenie o polskiej Borusii, czy trio z Dortmundu powodowało odruchy wymiotne. Szukajcie streamów tak jak się to kiedyś robiło i nie marudzić! Kto na prawdę chce obejrzeć mecz BVB, ten obejrzy.

Gregor91, 23.05.2015; 10:23:

.dlaczego eurosport nie pokaze ostatniego meczu Juergena Kloppa w roli szkoleniowca BVB ? Borussia jeszcze walczy o Lige Europy a a pokazują jak zwykle Bayern który już o nic nie gra , bo Robuś gra w Bayernie to juz tylko Bayern ? mało tego że o nic nie grają to tej żenującej tiki taki ogladać sie nie da !! pozdrowienia dla jeleni z Euro Sportu

kuba1998, 23.05.2015; 10:06:

A jak ktos wie na jakim kanale niemieckim jest mecz w cyfrowym polsacie

flisu, 23.05.2015; 08:33:

Wie ktoś może czy któryś z tych za granicznych kanałów można znaleźć gdzieś na nc + ? Z góry dzięki za pomoc :)