Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Isak: Bramki przyjdą z czasem

Dodał: Rumcajs, 20.04.2017; 20:55;
Komentarze: 2


Komentarze użytkowników

Ulkam, 21.04.2017; 13:04:

Chciałabym go jeszcze w tym sezonie zobaczyć w składzie meczowym. Odkąd podpisał kontrakt z niecierpliwością (i wielką nadzieją) czekam na jego występy. Jak na razie grał tylko kilka minut i siedział na ławce, ale sezon się jeszcze nie skończył.

lukas13, 21.04.2017; 10:34:

Rozkręci się ;)

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani mogą dodawać komentarze

Rozmiar czcionki:
11 - 12 - 13

Alexander Isak, który podczas zimowego okienka transferowego dołączył do Borussii Dortmund z AIK Solna, wciąż czeka na swoją szansę w zespole dowodzonym przez Tohmasa Tuchela.

W środę, 17-letni zawodnik, który zaliczany jest do grona najbardziej utalentowanych napastników w Europie, zebrał cenną praktykę meczową w drugim zespole BVB w meczu Regionalligi West.

Szwedzki napastnik, który często określany jest mianem nowego Ibrahimovicia, nie wpisał się na listę strzelców, ale jest przekonany, że gole przyjdą z czasem.

- Minuty spędzone na boisku są dla mnie bardzo ważne - powiedział Isak po meczu.

- Myślę, że mój występ był w porządku. Mogłem strzelić jednego lub dwa gole. Niestety nie udało mi się, ale to przyjdzie z czasem. Dziś nie miałem szczęścia. Czasem trafiasz, czasem nie.Źródło: www.ruhrnachrichten.de / Foto: www.ruhrnachrichten.de