Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Immobile prawdopodobnie wróci do Włoch

Dodał: KP, 02.06.2015; 16:44;
www.ruhrnachrichten.de
Komentarze: 15


Komentarze użytkowników

Pawelinho, 03.06.2015; 01:55:

Mam mieszane odczucia wiadomo, że w pierwszym sezonie grał po prostu przeciętnie bo Torino to nie BVB i odwrotnie ale jeśli nie sprawdzi się w drugim sezonie to bez żalu oddałbym go i w jego miejsce sprowadziłbym kogoś bardzie ogarniętego na tą pozycję.

exempt, 03.06.2015; 00:06:

Co tu dużo mówić: lubię Ciro, ale nijak nie wpasował się w system Kloppa. Być może Tuchel ma względem niego jakieś plany, a być może faktycznie najlepiej wrócić do ojczyzny... Ponoć interesuje się nim Lazio, które swoją drogą wywalczyło właśnie miejsce w kwalifikacjach do LM. Klose ma już 85 lat, Djordjevic nie przekonuje, więc w mojej ocenie byłby to dla Immobile dobry kierunek.

adrian25, 02.06.2015; 21:39:

szkoda po sezonie jednym bo druzyna miala bardzo slaby sezon ogolnie,ale jesli mamy grac jednym napastnikiem dalej to nie jego pozycja i nie nadaje sie na niemieckie boiska i taka taktyke ofensywna,choc moze nowy trener widzi go w skladzie,bo ramos to nie to ,brakuje barriosa jak nic teraz to byl zawodnik idealny do tej ofensywy ,najlepiej sprzedac go do wloch zeby nie grzal lawy,a kupic za te pieniadze jakies talenty z amerykii,nie szukamy wcale zadnych perelek w tych regionach,mial byc argentynczyk i meksykanin nie drodzy czemu nie,wlasnie takich ruchow brakuje jak kiedys,a malo sie traci,interesujemy sie codzien kim innym ,a zaden nie przychodzi,tylko spekulacje,a pozniej ktos inny kupuje i sprawdza sie czy gwiazda jest

Adis, 02.06.2015; 20:38:

Ale uwazam ze kazdemu nalezy sie szacunek a nie ublizanie,zwlaszcza zawodnikowi klubu ktoremu sie niby Kibicuje,z naciskiem na NIBY.Owszem darlem Lacha z Lewara ale wtedy kiedy sie dowiedzialem ze odchodzi do Bayernu i racxej z kwesti finansowych a nie umiejetnosci Lewara.

darkann, 02.06.2015; 20:26:

@Adis...,,zrozumiałeś to napisał NicChagall...????mam nadzieje....

NicChagall, 02.06.2015; 20:03:

Nazywamy go chwastem bo to oddaje jego przydatność dla Dortmundu. To bardziej krytyka transferu czyli Kloppa, Zorca i Watzke niż samego Włocha.

MAKAVELI, 02.06.2015; 19:57:

@Adis, to nie ty pierwszy tu lałeś łacha z Lewego i innych na tej stronie, obrażając Jeszcze nie tak dawno. A co do Ciro, to fakt,że to pomylony transfer ale też, nasza gra nie rozpieszczała w tym sezonie, sprzedać tak, aby odzyskać kasę, a jak po kosztach, to niech zostanie, przynajmniej do zimowego okna, wypali pod TT, to ok, a jak nie to wtedy, bez żalu.

zizu, 02.06.2015; 19:50:

Po co napisac, ze szkoda, nie sprawdzil sie itp. jak mozna ze chwast i smiec i gowno. Jestescie po prostu zenujacy. bez odbioru

seba3108, 02.06.2015; 19:12:

Adis popieram! Fakt, nie jestem jego zwolennikiem, ale gdyby nie umiał grać to by nie był królem strzelców serii a, nie był by powoływany do kadry itd. On po prostu nie pasuje do Bundesligi i do samego BvB. On nie jest wyjątkiem, jedynym piłkarzem którego ściąga klub za duże pieniądze bo w innym klubie robił furorę a w nowym klubie klapa. Szkoda troche tej zmarnowanej kasy ale to w końcu jest biznes, nie trafiona inwestycja. Przy każdym transferze jest ryzyko

Adis, 02.06.2015; 18:17:

dajcie juz spokoj z obrazaniem wlasnych zwodnikow,i ublizaniem im od Chwastow bo to sie zenujace naprawde robi.Nie wyszlo mu ok,ale nie on pierwszy i nie ostatni znalazl sie w takiej sytuacji.Wyluzujcie.

Gulowak, 02.06.2015; 18:01:

moim zdaniem to trzeba sprzedać immobilego i kupić dobrego młodego zmiennika dla auby,a ramosowi dać ostatnią szansę do zimy.i będzie gites

NicChagall, 02.06.2015; 17:56:

Wyplewić...

darkann, 02.06.2015; 17:44:

:)))))...Jaaaaaaaaaa...i zeby slad po chwascie zaginol..jak najszybciej!!!!!!!

Ero, 02.06.2015; 17:04:

Oby tylko nie bawić się jakieś wypożczenia z Milanem...