Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Immobile: Nie chcę odejść jako przegrany

Dodał: Rumcajs, 16.06.2015; 14:46;
www.bvb.de
Komentarze: 8


Komentarze użytkowników

zizu, 17.06.2015; 14:32:

exempt ale wtedy gral w nowych ligach - to fakt, ale mial tez wiecej meczow rozegranych, teraz dostawal ich mniej.

exempt, 17.06.2015; 00:03:

Spójrzcie sobie na statystyki Włocha, jeśli chodzi o strzelone bramki w ostatnich 5 sezonach: 3, 28, 5, 23, 10, widać generalny trend. Ogólnie co dwa lata zmieniał ligę (Serie B, Serie A, 1.BL), logika nakazuje myśleć, że po prostu zajmuje mu rok przystosowanie się do nowej ligi. Być może sezon 2015/16 będzie dla niego przełomowy.

Bartek10, 16.06.2015; 19:49:

ja bym mu dał jeszcze szanse sie pokazac, nowy trener , nowy sezon. Lewy tez nie od razu byl gwiazda druzyny i nawet sie na to za bardzo nie zapowiadalo ze moze dac az tyle tej druzynie , jego pierwszy sezon tez byl do bani. Ja bym dał mu wiecej czasu i jak juz to planowal za rok jakis transfer z nim w roli glownej

kamaniszi, 16.06.2015; 16:09:

Ehh przecież ktoś musi odejść bo kadra będzie zbyt szeroka i wielu nawet na ławkę się nie załapie .Co do Immobile to może jeszcze jeden sezon go przecierpię ale marne jego szanse na wygryzienie Auby .Jak Milik będzie się dobrze rozwijał to po następnym sezonie w niego bym celował bo chłopak może być lepszy niż Lewandowski .

ChemicaL, 16.06.2015; 15:46:

Ja w niego cały czas wierzę, może po prostu musimy grać na 2 napastników? Wiem, że Auba na napadzie to jest pewniak, ale jeśli on nie będzie wychodził w pierwszym składzie, to nigdy nie będzie pewny siebie.

MGimol, 16.06.2015; 15:29:

Podoba mi się jego podejście, ale czeka do dużo pracy. Mam nadzieję, że Tuchel znajdzie dla niego jakieś rozwiązanie i jeszcze się przyda BvB