Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Immobile: Cieszą mnie takie plotki

Dodał: Pawelinho, 21.06.2015; 14:25;
Komentarze: 9


Komentarze użytkowników

michal14566, 22.06.2015; 18:20:

Ciro nie jest złym zawodnikiem poprostu nie może odnaleść się w bundeslidze, myśle że zasługuje na drugą szanse

Mesut, 22.06.2015; 12:05:

Widać, że gość sam chce odejść i jeżeli Napoli czy ktoś inny zaoferowałby za niego dobrą kwotę to nie trzymać go na siłę, tylko ściągnąć w jego miejsce dobrego następce.

R19MaTeUsZ20R, 21.06.2015; 21:08:

Mnie to będzie cieszyć jak on weźmie się do roboty.

zizu, 21.06.2015; 20:11:

Cos czuje, ze albo Tuchel mu wprost powie, ze go nie widzi i odejdzie albo zostanie z nami, ale tylko 1 max 2 rundy, potem w koncu go te Napoli zechce :p

TAFiT, 21.06.2015; 19:53:

To życzę mu w najbliższym sezonie gry w Napoli, a nam nowego napastnika. ;)

Rozza, 21.06.2015; 16:36:

Ja się dopiero uciesze jak zobacze oficjalke ,że Niemobilny od nas odejdzie.

Ero, 21.06.2015; 15:28:

Ciro od dziecka jest fanem Napoli. On pochodzi w ogóle z dzielnicy gdzie wszyscy kibicują Napoli.

betas, 21.06.2015; 15:03:

Ja tam mam nadzieję, że Immo u nas zostanie i co więcej wykorzysta szanse, którą dostanie.

bizon5314, 21.06.2015; 14:37:

Mnie też cieszą ;D