Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Gündogan o krok od Barcelony

Dodał: Ero, 21.05.2015; 18:27;
www.ruhrnachrichten.de
Komentarze: 18


Komentarze użytkowników

Pawelinho, 23.05.2015; 18:11:

Można ale tak czy inaczej jakoś nie chce go widzieć w barwach BVB.

Borix, 23.05.2015; 17:05:

Nein, po prostu widziałem go w akcji wiele razy, strzelał dużo ważnych bramek i jest jak dla mnie świetny. TO nie ważny czy z Barcy czy nie. Dobry zawodnik, można by go brać.

Pawelinho, 23.05.2015; 17:01:

Borix bo mi się jego gra nie podoba ale dla was wszystko co z lamasji jest boskie. Zgadłem? Też tak mogę napisać.

Borix, 23.05.2015; 14:34:

Bo Pawelinho nienawidzi wszystkiego co związane z Barceloną za wyjątkiem boskiego Jose...

Ero, 23.05.2015; 14:06:

Pawelinho ale czmu Pedro to wieczny talent skoro grał doskonałe mecze w Barcelonie? Ma doswiadczenie czy to w LM czy w silnej lidze, jest świetny i na pewno lepszy od Vollanda na obecną chwilę, bo Pedro zasmakowal duzo powazniejszej piłki i grał na duzo wyzszym poziomie no i bardzo dobrze sobie tam radził. 7 mln to promocja

Borix, 23.05.2015; 11:20:

Z tym, że w pierwszej kolejności powinniśmy się zgłaszać po niemieckich zawodników to masz rację, tylko że Ci są regularnie zgarniani przez FCB, Schalke, Leverkusen czy inne drużyny. My się wzmacniamy Kamplami, Jojicami...A brać za 7 mln tak klasowego i doświadczonego zawodnika, który nie zażądałby wiecej niż 2,5 mln euro za sezon...przypomnę, że swego czasu posadził Thierrego Henry'ego na ławie :)

Pawelinho, 23.05.2015; 01:59:

Borix Tylko, że "niedoceniony talent" Pedro, który zawsze swoje braki nadrabiał nurkowaniem nawet w meczach ze słabeuszami (zresztą podobnie jak Tello). Dlatego w pierwszej kolejności wolę młodych Niemców a nie "wieczne talenty" la masji. Oczywiście wiadomo, że w każdym klubie znajdzie się piłkarz, który lubi zanurkować jednak w pewnym okresie Pedro czy Tello aż nadto nurkowali i dlatego nie uważam tych piłkarzy za jakiś wybitnych po prostu solidny zawodnicy i tyle, a że wolę Vollanda albo Wernera tzn że ta dwójka moim zdaniem ma większy potencjał od wychowanków lamasji (bo to lamasja). Ero nurkowanie = oszustwo jeśli tobie to nie przeszkadza to ja nie mam do ciebie więcej pytań o twoje wartości, którymi się kierujesz.

Borix, 23.05.2015; 01:46:

Pawelinho bardzo stereotypowe myślenie, no ale Pedro musiałby być chyba zawodnikiem któregoś klubu z Twojego avatara, albo z Realu, bo to sami szlachetni ludzie.

Ero, 23.05.2015; 00:10:

Pawelinho ale ty zawsze stereotypowo podchodzisz do tych zawodników. Ciąge te same sterotypy. Pedro jest bardzo dobry, duzo lepszy od Vollanda. Przecież on rozegrał dziesiątki świtnych meczów w Barcelonie, czy to w Lidze czy Lidze Mistrzów. Strasznie niedoceniany piłkarz a za zdarza mu sie nurkować? No cóż, mi to jakos specjalnie nie przeszkadza jakby prezentował formę jak w Barcelonie. A za 7 mln to w ogóle bez zastanowienia

lcu, 22.05.2015; 21:50:

Koło d. lata mi gdzie ten koleś pójdzie, gruby zeby juz odszedł nawet do świń, ale za pokaźna sumę!

Pawelinho, 22.05.2015; 21:47:

A ja nie bo nurek jakich mało podobnie jak Tello. Tak więc jeśli już miałbym kogoś wybrać do BVB to byłby to Timo Werner albo Kevin Volland a nie "niedoceniony talent" Pedro (niedoceniony chyba w nurkowaniu).

Borix, 22.05.2015; 06:25:

Pedro? Ja bym brał w ciemno, moim zdaniem najbardziej niedoceniony talent obok Tello. Dlaczego takie Juve potrafiło ściągnąć Moratę, który daje im tyle radości, a my np. nawet o Weisera nie powalczymy?

Ero, 22.05.2015; 01:02:

Taniocha za Pedro. Gosc jest dosc ogtraniczony ale i tak znakomity.

NicChagall, 22.05.2015; 00:17:

http://transfery.info/75436,barcelona-wycenila-pedro-anglicy-zawiadomieni

pejki, 21.05.2015; 20:33:

Nawet spoko jak do stycznia zostanie bvb2 bedzie miec zmocnienie na 1/2 sezonu... Bo jak mu beda dawajc grace w 1skladzie to bedzie parodia ze strony wladz....

obiektywnie, 21.05.2015; 19:36:

Kwestia jak będzie się prezentował po okresie przygotowawczym, jeśli będzie lepszy technicznie od Geisa(o ile on przyjdzie), Gonzalo i Bendera (Ginter też sobie nieźle radził na tej pozycji) to pewnie będzie grał pierwsze kilka spotkań po 60-80 min dopóki reszta nie nabierze doświadczenia

KR, 21.05.2015; 19:31:

No nawet nie ma takiej opcji żeby trzymać kebaba przez następne pół roku.

kamaniszi, 21.05.2015; 18:52:

No to mam nadzieje że zapłacą nam już teraz pod stołem i Gundogan pójdzie do stycznia na wypożyczenie gdzieś bo nie wyobrażam sobie żeby blokował miejsce w podstawowej 11 BVB przez połowe następnego sezonu