Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Großkreutz zostaje w Dortmundzie

Dodał: PM, 25.05.2015; 15:37;
Komentarze: 25


Komentarze użytkowników

mitre, 26.05.2015; 22:37:

Kevin to niezły piłkarz i bardzo pasuje do klubu, który jest niezły tak jak on. Tyle, że Borussia Dortmund to nie jest niezły klub. Więc? HEJA BVB!!!

MagicznyMaciej, 26.05.2015; 10:16:

To skoro tak ważne dla Was jest to jak zawodnicy grali kilka lat temu, to może Romana też zostawmy. Po co się go czepiać skoro tak dobrze bronił w LM 2 lata temu. Nie chcę Grosskreutza w pierwszym składzie bo się tam nie nadaje, on pewnie też na ławce nie będzie chciał siedzieć, więc zostaje jedno wyjście. Niech idzie do swojego drugiego ulubionego klubu, Koeln. W ogóle jak można być w całości oddanym BVB i jednocześnie wspierać inny klub?

TommyGun09, 26.05.2015; 09:16:

Ma kontrakt więc to tylko i wyłącznie decyzja i odpowiedzialność trenera czy będzie grał. Tak jak wielu kibiców ja go w pierwszym składzie nie widzę natomiast wyzywanie go teraz to już przesada. Jeszcze po meczu to jestem w stanie zrozumieć bo emocje ale za wypowiedz, że kocha klub i chce zostać?

fanatyk88, 26.05.2015; 00:02:

Tak jak napisal PM, w sezonach 10/11 i 11/12 byl jednym z lepszych na tle rewelacyjnie grajacej wtedy druzyny. Szcegolnie w seoznie 10/11. Runda za Piszczka na prawej obronie takze bardzo udana. Przypomne ze Kicker wybral go wtedy najlepszym prawym obronca. Bramka z Marsylia w ostatnich minutach ktora dala nam awans. Ten czlowiek zrobil naprawde duzo dla BVB. Tylko wielu tego nie dostrzega. Ja sie bardzo ciesze ze zostaje w druzynie

Borix, 25.05.2015; 23:55:

PM, ja pamietam, był częścią drużyny, świetnej, ale zawsze odstawał techniką i skillami. Walecznosci i poswiecenia nikt mu nie odmawia, nikt nie chce go mieszać z błotem, ale wiele osob nie chce go w podstawowej 11

PM, 25.05.2015; 23:07:

Kevin jaki jest taki jest... Ale nie mozna mu odmowic ze dal z siebie wiele przez te wszystkie lata... Dwa sezony mistrzowskie bardzo udane, pół rundy za Piszczka również na plus. I za to nalezy mu sie szacunek a nie mieszanie z blotem! To nie on wystawia sie do skladu tylko trener, ma kontrakt do 2016 i ma pelne prawo zostac w klubie do tego czasu. Tyle z mojej strony.

Xercon, 25.05.2015; 22:49:

PM Ja pamiętam 1 :D i może 2 przez mgłę :D:D

PM, 25.05.2015; 22:45:

Jak sie kibicuje BVB od roku to faktycznie mozna nie pamietac o dobrych sezonach Kevina.

MagicznyMaciej, 25.05.2015; 21:40:

Większość za nim nie przepada bo jest miernotą. Za wiele dla naszego klubu też nie zrobił. Chociaż nie, wsławił się kilka razy między innymi podczas sikania na korytarzu w hotelu i podczas obrzucania kibiców kebabem.

Borix, 25.05.2015; 21:37:

Nie ma żadnej fali nienawiści, ale osobiście wolałbym go na boisku w 1 drużynie nie widzieć.

MagicznyMaciej, 25.05.2015; 21:37:

Biadolimy gdy odchodzą najlepsi. Każdy ma prawo kochać klub, ale nie każdy ma prawo w nim grać. Ja też kocham BVB, a jakoś nie mam milionowego kontraktu z Borussią.

PM, 25.05.2015; 21:24:

Pelna zgoda chlopacy :)

fanatyk88, 25.05.2015; 21:19:

Dokladnie. Ja tak samo. Zawsze go bardzo lubilem i szanowalem i to sie nie zmieni. Kompletnie nie rozumiem tej fali nienawisci do niego jaka jest na tej stronie. To juz jest nudne. A pilkarsko wcale nie jest taki slaby jak mowicie. Na rezerwowego powiedzialbym ze jest idealny

Szegii, 25.05.2015; 20:59:

Tak to biadolicie że nikt nie kocha klubu i ucieka od nas jak dostanie tylko lepszą ofertę. Mamy zawodnika który identyfikuje się z klubem to nie bo jest za słaby. Czyli tylko dobry piłkarz może kochać nasz klub?Bez sensu. Chce wypełnić kontrakt... super dalej zadecyduje zarząd on jest fer, ja go zawsze będę szanował za to co mówi i robi dla klubu.

Borix, 25.05.2015; 19:29:

Wielki Krzyż, Wielki krzyż!!!

MAKAVELI, 25.05.2015; 18:43:

"- Nigdy nie opuszczę Borussii z powodu pieniędzy. Tego możecie być pewni" Skoro tak, niech zaproponują mu nowy kontrakt, obniżony o 2/3 tego co dostawał ostatnio, zobaczymy czy dalej, będzie cedził takie słodkie słowa.

BVBdude, 25.05.2015; 18:37:

Kiedy pn wreszcie zrozumie że Borussia nie potrzebuje już jego skromych usug.

qzase, 25.05.2015; 18:02:

Czytajac wypowiedzi tego blazna odnosze wrazeniem ze czuje sie jakos gwiazda czy Bog wie kim... czy on mysli, ze jego "umiejetnosci" pozwalaja mu na gre w takim klubie? Borussia co sie z Toba dzieje....

TMac1, 25.05.2015; 17:47:

Ale kocha nasze barwy i za to mu płacimy ;) Nie zapominajmy, że to WSZECHSTRONNY talent, który na każdej pozycji nie schodzi poniżej pewnego poziomu ;)

TMac1, 25.05.2015; 17:37:

Kamień z serca! Jeszcze tylko Romana zatrzymać...

KR, 25.05.2015; 16:15:

Jeszcze ten nadchodzący sezon będziemy musieli z nim wytrzymać, podoba mi się jego zżycie z klubem ale szkoda że jego piłkarskie umiejętności nie są już na tym poziomie co miłość do BVB.

kamaniszi, 25.05.2015; 16:13:

No jasne że nie odejdzie z powodu pieniędzy bo nikt mu więcej niż BVB nie zapłaci .W przyszłym sezonie linia pomocy będzie przepałniona nazwiskami . Castro,Geis,Reus,Kagawa,Miki a na zmiane Bender,Sahin,Kampl,Hofmann,Kuba,Kirch,Kevin.G+prawdopodobnie Laitner .Bez mądrego rotowania składem połowa graczy będzie bardzo niezadowolona. Nie wiem czy kadra nie będzie zbyt szeroka bo połowa zmienników nawet do meczowej 18 nie wejdzie.Na pewno są lepsi od Kevina.G jednak on całego sezonu na ławce nie przesiedzi więc ktoś będzie cierpiał