Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Ginter: Zostaję w Dortmundzie

Dodał: PM, 18.06.2015; 08:01;
Komentarze: 10


Komentarze użytkowników

KZ, 18.06.2015; 21:12:

Dobra decyzja zarządu.

VarseN, 18.06.2015; 19:06:

Jedna z lepszych decyzji zarządu ;)

luks7, 18.06.2015; 12:53:

obiektywnie,
Zapomniałeś o Castro, Leitnerze i Hofmannie

Adis, 18.06.2015; 12:47:

Jak kadra bedzie zamknieta juz po transferach wiekszosc wtedy chyba sie wtedy wypowie,teraz sklad to wrozenie z fusow.

obiektywnie, 18.06.2015; 12:25:

A jaki widzicie skład na następny sezon?

Langerak/Burki <- jeszcze do rozstrzygnięcia
Piszczek Hummels Sokratis Dudziak
Ginter Weigl
Reus Mkhitarian Blaszczykowski
Aubameyang

zmiennicy: Kirch, Subotic, Durm, Kagawa, Kampl, Sahin

gdy wróci do zdrowia Sahin widział bym go w wyjściowej 11, prezentował się dobrze

Pawelinho, 18.06.2015; 12:16:

I bardzo dobrze, że Ginter zostaje. Bo tak naprawdę sprzedanie Gintera byłoby chyba największym frajerstwem obecnej władzy BVB.

Kamyk, 18.06.2015; 11:14:

Ciekawe jak będzie wyglądała jego sytuacja w nowym sezonie. Jeżeli już to wróżyłbym mu częstsze występy na defensywnym.

Martwi mnie też, że jednak w każdym newsie o Ginterze zaznaczano, że to on wyrażał chęć odejścia. Dobra decyzja klubu, że nie przyjęli oferty Gladbach.

Borix, 18.06.2015; 10:52:

Naturalny następca i zmiennik Svena Bendera, który łapie częste kontuzje. Ginter jest bardzo utalentowany, ma potencjał, tylko trzeba mu dać pograć i to dużo. Cieszę się, że zostaje!

flammen, 18.06.2015; 09:03:

mnie rowniez to cieszy. Walcz Matthias !!!! Choc mnie sie jego gra na def. pom. najbardziej podoba.

KR, 18.06.2015; 08:20:

No i bardzo mnie to cieszy, gdyby Matze został sprzedany to byłaby to niezrozumiała i dziwna decyzja ze strony zarządu, jeżeli ktoś z środka obrony miałby odejść to jest to Subotić.