Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Dortmund sięgnie po Gomeza?

Dodał: Rumcajs, 01.06.2015; 17:49;
www.fussballtransfers.com
Komentarze: 17


Komentarze użytkowników

Sirinuxson, 05.06.2015; 08:05:

Przecież ten drewniak jest gorszy od Immobile i Ramosa razem wziętych. Koleś nie ma praktycznie żadnych zalet oprócz jako-takiej skuteczności. Mam nadzieję że nie będziemy frajerami i go nie kupimy.

darkann, 02.06.2015; 18:12:

Panowie ,,chyba żartujecie z ta pozytywna opinia ...Przecież ten człowiek to zawody pomylił, nikt go nie chce i chcieć nie będzie .W Niemczech jest spalony.Julian był pomyłka ,ten chwast byłby katastrofa .....całe szczęście ze to plota ......

bartolomeo52, 02.06.2015; 13:51:

Hmm, mam słabość do tego racza mimo jego cieniowania w Fiorentinie :). 10 mln to nie jakaś wygórowana cena, a Tuchel może go jakoś by odbudował??

Borix, 02.06.2015; 10:13:

Dupa i kamieni kupa, takimi transferami skończymy jak hsv.

MAKAVELI, 02.06.2015; 00:30:

Akurat to co właśnie wyróżniało Gomeza, to znakomite wykończenie, gość praktycznie zawsze kończył akcję golem. Miał szereg wad ale akurat, tego że był nieskuteczny nie można mu zarzucić, mówimy oczywiście o czasach przed transferem do Włoch. Ale jest szukamy w Italii, to jest inny świetny kandydat na pozycję 9, a gra, w Hellas Verona raptem kapkę starszy :-D

Ero, 01.06.2015; 21:43:

TMac przeciez w Bundeslidze to był killer jak ich mało, co ty gadasz!

darkann, 01.06.2015; 20:50:

bierymy Gumeza.....:)))...to bedzie najlepszy transfer w dziejach BVB.........

TMac1, 01.06.2015; 20:33:

Jedno z najsłabszych ogniw reprezentacji Niemiec. Specjalista w seryjnym marnowaniu "setek". Stanowcze NIE takim transferom!

darkann, 01.06.2015; 20:19:

skomentuj...

Pawelinho, 01.06.2015; 19:57:

Wg mnie przyda się o ile z klubu odejdzie Niemobilny i Ramos to ja jestem na tak jeśli chodzi o transfer Gomeza.

adrian25, 01.06.2015; 19:41:

to widac golym okiem,ze musimy sie pozbyc grajkow przecietnych,a jest ich kilku i mozna zarobic i sciagnac ciekawych perspektywicznych graczy,bramkarza za romka,lewy obronca i prawy bo durm czy piszczek na zmiennikow tylko,def pomocnik jeszcze jeden,skrzydlowy lewonozny,noi napastnik priorytet,ktory umie sie zastawic i zgrac z glowy bo obama strzela bramki i jest szybki,ale to nie typ wysunietego snajpera,znajac zycie immobile dostanie szanse jeszcze i bedziemy grac tym samym skladem oprocz kloppa juz,kehla i gundo,cieko moze byc z takim skaldem bo sa wypaleni i potrzebuja przewietrzyc szatnie

bizon5312, 01.06.2015; 19:07:

Kolejnemu Ramosowi stanowczo NIE

rogerfederer, 01.06.2015; 19:02:

niemieckiemu Rasiakowi mówimy NEIN

MagicznyMaciej, 01.06.2015; 18:39:

!0 mln za wypalonego 30 latka? Kiedyś z BVB łączono 20 latków z przyszłością, a teraz w każdej plotce pojawiają się „gwiazdy” w okolicach trzydziestki, które najlepsze lata mają za sobą.

Sarver, 01.06.2015; 18:36:

No nie wiem... on przecież ostatni rok miał kontuzję za kontuzją. Kolejny do kompletu z Reusem i Benderem :/ A jak już grał to też bez fajerwerków raczej...

JungKamil3, 01.06.2015; 17:57:

Hmmm czy ja wiem, chyba że sprzedamy Ramos-Immobile, i kupimy Gomeza.