Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Dortmund dopina kolejny transfer

Dodał: Rumcajs, 28.05.2015; 13:08;
www.bild.de
Komentarze: 21


Komentarze użytkowników

Pawelinho, 29.05.2015; 21:39:

Nic o nim nie wiem poza tym, że gra w TSV 1860 Monachium ale jeśli ktoś pisze, że ten transfer wyklucza transfer Geis to jest kompletnym ignorantem albo jest typowym kibicem transferów.

JungKamil3, 29.05.2015; 17:51:

Nie jestem zwolennikiem tego transferu no ale zobaczymy jak to z nim wyjdzie

TMac1, 29.05.2015; 14:44:

Dziwne, że wszechwiedzący Hanys94 (dla którego wszyscy tutaj to tępaki i sezonowcy) nie odpowiedział jeszcze na pytania Rozzy i Leonidasa...

Sirinuxson, 29.05.2015; 08:27:

Teraz trzeba pomyśleć co z Leitnerem i Jojiciem, bo tylu piłkarzy środka pola nam nie potrzeba.

MGimol, 28.05.2015; 21:30:

Wg TM transakcja już sfinalizowana. 3 miliony

darkann, 28.05.2015; 19:25:

tiaaaaa...Weigl juz raz zostal zdrgradowany w1860 München z 2 ligi do 3 ligi...za kare (wybryki nocne)..i ze talent??pf mieszane uczucie..

BVBdude, 28.05.2015; 17:45:

Xercon ma racje, qzase jesteś idiotą pisząc coś takiego.

Xercon, 28.05.2015; 17:34:

qzase. Jesteś idiotą, ale bez obrazy.

Hofmann, 28.05.2015; 17:27:

Panie player, pan odpuści...

tetropentan, 28.05.2015; 17:26:

i dziwic sie, że Gundogan odchodzi.... niedlugo Reus i Hummels tez odejda i wcale tego nie ukrywaja juz..... jak maja grac z jakims szajsem...

qzase, 28.05.2015; 17:18:

jprd smiech na sali..... co sie dzieje z tym klubem, podobno Jakub Wawrzyniak jutro ogłosi DOPIĘCIE KOLEJNEGO transeru weeeeeeeeeeeeeeeeeee, banda debili

bizon5312, 28.05.2015; 16:22:

A ja jestem na tak. Wracamy do starej polityki transferowej i git :)

KR, 28.05.2015; 16:18:

MajoR, panienka? Widzę że ktoś tu ma kompleksy.

MajoR, 28.05.2015; 15:58:

Hehe, typowa panienka. Nic z tego nie będzie...

Xercon, 28.05.2015; 14:07:

Lukian Widać bardzo mało wiesz.

Lukian, 28.05.2015; 13:58:

Jak czytam ze Hofmann moze grac w srodku.... To tak samo jakby powiedziec Schmelzer tez moze grac w srodku...

Sarver, 28.05.2015; 13:41:

http://igol.pl/inne/wiek-kapitana-znaczenie/ Wiele o nim nie wiem ale nazwisko mi się kojarzyło. 18latek kapitanem. Jeżeli to miał byś sposób na jego uwiązanie do klubu to musieli z nim wiązać ogromne nadzieje

Xercon, 28.05.2015; 13:19:

Castro/Kagawa Sahin/Geis Bender/Wiegl w 433 To nie jest złe rozwiązanie ;> Jeszcze Hofmann może grać w środku, Leitner też Ciężko ocenić ten transfer bez wiedzy o kompletnej kadrze na następny sezon.

Leonidas1906, 28.05.2015; 13:18:

Scharakteryzuje go ktoś ?

stopter, 28.05.2015; 13:15:

Chyba to by było na tyle z transferu Geisa...A tego Weigla to przydałoby się od razu wypożyczyć, chyba, że Tuchel da mu pograć...