Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Czterech Borussen w kadrze Niemiec

Dodał: Pawelinho, 26.05.2015; 19:37;
www.bvb.de
Komentarze: 9


Komentarze użytkowników

Borix, 27.05.2015; 14:13:

Na mecz towarzyski i mecz z Gibraltarem w eliminacjach, to nawet Low mógł powołać całą kadrę u 19 i tak by sobie radę dała :)

TommyGun09, 27.05.2015; 06:58:

I dobrze Reus niech odpoczywa lepiej. Dopiero co po kontuzji wrócił.

maniak301, 26.05.2015; 22:34:

wiem ze.reus nie ma.formy no ale.skoro jest tu gotze czy Podolski

darkann, 26.05.2015; 22:17:

@Kasztan...:))))...tak ci go brakuje???nie martw sie przeciwko Polskiej Reprezentacji napewno bedzie bronil.

Mitre, 26.05.2015; 21:42:

Jak widzę ter Stegen, Horn, Trapp, Karius, Leno, Ulreich czy nawet Fährmann to nic w porównaniu do naszego Romana, który w wieku 35 lat może zaliczyć już piąty występ w kadrze Niemiec. Normalnie szacun. HEJA BVB!!!

Paulina, 26.05.2015; 21:34:

Kasztan, Neuer nie został powołany bo odczuwa jakieś bóle, poza tym ma za sobą intensywny sezon i sztab medyczny reprezentacji podjął decyzję o oszczędzeniu go na te mecze.

Pawelinho, 26.05.2015; 21:26:

Nie ma. Po prostu Löw nie powołał bramkarza buyernu na najbliższe mecze.

kasztan, 26.05.2015; 21:12:

nie ma Neuera czy to blad w tekscie?

donpedro, 26.05.2015; 20:38:

Trzymam kciuki za debiut Herrmanna .