Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Co dalej z Milosem Jojiciem?

Dodał: Ero, 19.06.2015; 12:28;
Komentarze: 8


Komentarze użytkowników

konop, 20.06.2015; 17:52:

Nigdy na dluzej nie dostal u nas szansy a maja grac Mikinarian i Immobile?Moze sprzedac a moze Tuchel da mu pograc?Cholera wie ja go widze jako zmiennika tylko nie na srodek ale skrzydlo/napastnika.Niech trener zadecyduje ale nie powinni go skreslacod razu.

steeeven, 19.06.2015; 17:37:

Co to? Nowy klub Kokosa ?!

Ero, 19.06.2015; 17:21:

Może grać jeśli w momencie rozpoczęcia eliminacji miał nie więcej niż 21 lat. Wiec sie zgadza :)

jerzyk987, 19.06.2015; 17:06:

Jakim cudem jest na mistrzostwach do lat 21, jeli ma 23 lata ?
Jest tam tylko poogladac czy jak to jest ?

MAKAVELI, 19.06.2015; 15:44:

Ja dałbym mu, zacząć przygotowania pod wodzą TT. Sezon zaczynamy dość szybko, spotkań będzie sporo, a w razie czego do 31.08 możemy go sprzedać. Ja wciąż pamiętam jak wszedł do gry razem z Kirchem na LM z Realem na SIP. Wyglądał naprawdę dobrze, więc poczekajmy pod Kloppem wielu miało już wyj.. na grę, zobaczymy czy pod nową miotłą, zaczną grać na miarę oczekiwań.

Kamyk, 19.06.2015; 12:42:

Mam nadzieje, że nie zapomnieli w klubie mu powiedzieć, żeby szukał sobie nowego klubu.

Leonidas1906, 19.06.2015; 12:42:

szkoda bo początek miał że się tak wyrażę bombowy. ale niech lepiej gdzieś gra