Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


BVB szósty raz z rzędu w europejskich pucharach

Dodał: Ero, 23.05.2015; 20:10;
Komentarze: 9


Komentarze użytkowników

JungKamil3, 29.05.2015; 17:57:

Tak dalej, trzeba podkręcić tą serię do maksimum możliwości

zizu, 26.05.2015; 13:36:

caus wiem, ze do pucharow zglasza sie okreslonych pilkarzy i nimi gra, ale wydaje mi sie, ze osobna kadre sie zglasza na kwali a osobna na puchar

Caus, 25.05.2015; 19:33:

A puszczenie na wyjazd rezerwowego składu, albo w ogóle rezerw? :D

Radek, 25.05.2015; 11:59:

@Caus - takich rzeczy to nie można robić! Wtedy by nas wywalili z pucharów i to na 2-3 sezony!

Caus, 24.05.2015; 22:22:

Mam pytanko - jak wygramy w kwalifikacjach mecz u siebie np 8:0 to musimy jechać na mecz wyjazdowy? Czy WO 3:0 liczy sie do ostatecznego wyniku - jest 8:3 i przechodzimy dalej?

MAKAVELI, 24.05.2015; 14:43:

Maczuga jeden mecz, wygrany więcej i bylibyśmy na 5 miejscu, przed Augsburgiem i smerfami,przy takiej samej liczbie punktów, mamy lepszy bilans bramkowy.

Maczuga, 24.05.2015; 11:35:

Niby świetnie, niby cud ale szkoda tego jednego meczu różnicy żeby być 6 nad schalke. To by wyglądało zupełnie inaczej.

mitre, 24.05.2015; 02:58:

Mimo zajęcia siódmego miejsca w BL to w klubie pewnie nikt nie skacze z radości z tego, że (prawie) mamy LE. Bo problem tkwi w tym, że trzeba będzie rozegrać cztery mecze kwalifikacyjne i to nie wiadomo z kim i gdzie. Dlatego nie wygranie Pucharu Niemiec może nam utrudnić przygotowania do nowego sezonu pod wodzą nowego trenera, tym bardziej, że po raz pierwszy wybieramy się podbić rynek azjatycki. HEJA BVB!!!

qzase, 23.05.2015; 21:06:

Ciekawe info, ciekawe kiedy bedzie po raz 10 z rzedu Borussia w Bundeslidze....