Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Bürki coraz bliżej BVB

Dodał: Ero, 02.06.2015; 13:39;
www.kicker.de
Komentarze: 11


Komentarze użytkowników

adrian25, 02.06.2015; 21:33:

dobra wiadomosc a romek adios lub 3 bramkarz,ciezko by bylo kangurkowi,ale warto go kupic bo jest okazja na dlugie lata

Pawelinho, 02.06.2015; 20:45:

Buriki do dobry i solidny bramkarz a taki przyda się BVB bo to jak broni Romek "świetny facet" Weidefeller widział każdy kto obejrzał wszystkie lub większość meczów BVB w tym sezonie.

TadeuszBVB, 02.06.2015; 19:14:

Świetne wiadomości! Burki to rewelacyjny bramkarz, z pewnością jeden z najlepszych w Bundeslidze :) Jestem zachwycony tym transferem :) Będziemy mieć bramkę zabezpieczoną na lata :)

darkann, 02.06.2015; 17:47:

:)))))).....Jaaaaaaaaa..Bürki albo Horn,jak najszybciej dolaczyc do nas!!!

KR, 02.06.2015; 16:05:

Niby wolałbym Kariusa czy Horna ale z transferu Burkiego też nie będę rozpaczał.

JungKamil3, 02.06.2015; 15:51:

Jestem na tak, z drugiej strony to szkoda mi Kangura i życzę mu aby znalazł klub gdzie może występować jako bramkarz nr 1.

bizon5312, 02.06.2015; 15:21:

Co jak co, ale jak dla mnie Burki od Kangura jest dwie klasy lepszy. Mitch to taki dobry Joker na 1-2 mecze, ale to nie jest bramkarz wysokiej klasy; c

Ero, 02.06.2015; 15:21:

Raczej wtedy Burki do pierwszego bezapelacyjnie, no ludzie to jeden z lepszych bramkarzy w BL i ma kapitalny sezon za doba.

BVBdude, 02.06.2015; 15:19:

Myślę że jęzli BVB sprowadzi Burkiego będziemy mieli zdrową rywalizację o miejsce w skłądzie pomię∂zy nim a Kangurem.

bizon5312, 02.06.2015; 15:04:

No i gitara ; P Burki, Horn, Trapp, Karius to bramkarze konkretni. Przypomnę, że Burki został wybrany najlepszym bramkarzem w lidze, więc jeśli klauzula wynosi 4.5mln pozostaje brać bez zastanowienia.

kamaniszi, 02.06.2015; 13:48:

No i to jest dobra nowina :D