Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
zapamiętaj mnie
Załóż konto
Forum Borussia Dortmund

Przyszły mecz

Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
Liga Mistrzów
wtorek, 21.11.2017; 20:45

Poprzedni mecz

VfB Stuttgart 2:1 Borussia Dortmund
Bundesliga
piątek, 17.11.2017; 20:30

Tabela Bundesligi

  • 1
  • Bayern Monachium
  • 12
  • +22
  • 29
  • 2
  • Schalke 04
  • 12
  • +6
  • 23
  • 3
  • RB Lipsk
  • 12
  • +5
  • 23
  • 4
  • Borussia M'gladbach
  • 12
  • 0
  • 21
  • 5
  • Borussia Dortmund
  • 12
  • +13
  • 20
  • 6
  • TSG Hoffenheim
  • 12
  • +6
  • 20
  • 7
  • Eintracht Frankfurt
  • 12
  • +2
  • 19
  • 8
  • Hannover 96
  • 12
  • 0
  • 18
  • 9
  • Bayer Leverkusen
  • 12
  • +7
  • 17
  • 10
  • FC Augsburg
  • 12
  • +2
  • 16
  • 11
  • VfB Stuttgart
  • 12
  • -3
  • 16
  • 12
  • FSV Mainz
  • 12
  • -4
  • 15
  • 13
  • VfL Wolfsburg
  • 12
  • -1
  • 14
  • 14
  • Hertha Berlin
  • 12
  • -3
  • 14
  • 15
  • Hamburger SV
  • 12
  • -10
  • 10
  • 16
  • Werder Brema
  • 12
  • -6
  • 8
  • 17
  • SC Freiburg
  • 12
  • -17
  • 8
  • 18
  • FC Köln
  • 12
  • -19
  • 2

Zawodnicy

  • Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Weidenfeller
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Dan-Axel Zagadou
    Obrońca, Francja
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 1
  • Neven Subotić
    Obrońca, Serbia
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marc Bartra
    Obrońca, Hiszpania
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty4 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Jadon Sancho
    Napastnik, Anglia
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Nuri Sahin
    Pomocnik, Turcja
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty2 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Andrey Yarmolenko
    Napastnik, Ukraina
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty4 / 2
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Mario Götze
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty0 / 3
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marco Reus
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Raphaël Guerreiro
    Obrońca, Portugalia
    Rozegranych meczów4
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Alexander Isak
    Napastnik, Szwecja
    Rozegranych meczów4
    Gole / Asysty1 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Jeremy Toljan
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów9
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Rozegranych meczów17
    Gole / Asysty15 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sebastian Rode
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Mahmoud Dahoud
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty0 / 5
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Maximilian Philipp
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów16
    Gole / Asysty6 / 4
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Andre Schürrle
    Napastnik, Niemcy
    Rozegranych meczów5
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Christian Pulisic
    Pomocnik, USA
    Rozegranych meczów16
    Gole / Asysty3 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Shinji Kagawa
    Pomocnik, Japonia
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty3 / 3
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sokratis
    Obrońca, Grecja
    Rozegranych meczów18
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone4 / 1
  • Łukasz Piszczek
    Obrońca, Polska
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Gonzalo Castro
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty1 / 3
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marcel Schmelzer
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów7
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Julian Weigl
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Jacob Bruun Larsen
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Ömer Toprak
    Obrońca, Turcja
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Erik Durm
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Bürki
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów19
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0

Piłkarz meczu

Mario Götze

Piłkarz meczu ze Stuttgartem

Sonda

Z którego letniego wzmocnienia cieszysz się najbardziej?

Andrey Yarmolenko41%
Maximilian Philipp10%
Mahmoud Dahoud26%
Ömer Toprak3%
Jadon Sancho4%
Jeremy Toljan14%
Dan-Axel Zagadou2%
Łącznie głosów: 215

Ostatnio na forum

Klasyfikacja typera

Wyszukiwarka



Borussia.com.pl - Powrót do przeszłości

Dodał: Rumcajs, 17.06.2015; 22:30;
Rozmiar czcionki:
11 - 12 - 13

Ostatni rok dla załogi Borussia.com.pl podobnie jak dla klubu był bardzo ciężki. Poczyniliśmy poważną inwestycję, która miała być krokiem miliowym w kwestii rozwoju strony. Czasami jednak zdarza się tak, że gdy chcemy dobrze - wychodzi źle.

Tak było właśnie w tym wypadku. Zainwestowaliśmy wygląd i system zarządzania, aby strona nabrała jeszcze większych rozmiarów i ciągle prosperowała, dając nam, kibicom BVB, jeszcze więcej pożytku i radości. Nowa, zupełnie odmieniona Borussia.com.pl nie spełniała jednak do końca naszych oczekiwań, a na dodatek często mogliśmy zaobserwować przejawy niezadowolenia użytkowników, którym nowy, hipotetycznie bardziej funkcjonalny wygląd zupełnie nie przypadł do gustu. 

Wielomilionowe nabytki to nie jest dobra droga dla takiego klubu, jakim jest Dortmund. Ciro Immobile czy Henrikh Mkhitaryan zostali kupieni za ogromne pieniądze, jednak dają nam mniej powodów do radości, od tych tańszych i teoretycznie słabszych piłkarzy. Właśnie tym tokiem myślenia podąża redakcja serwisu. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które przez lata zdawały egzamin. Koniec z eksperymentami, wyciągamy wnioski i wracamy do korzeni.

Pragniemy poinformować, że z opisanych powyżej powodów wracamy do starego, sprawdzonego systemu i wyglądu, który mogliście użytkować w latach 2010-2014.

Heja BVB!

UWAGA: Jeżeli ktoś ma problem z dostępem do strony, prosimy o wciśnięcie ctrl plus r.



Źródło: www.borussia.com.pl

Borussia.com.pl - Powrót do przeszłości

Dodał: Rumcajs, 17.06.2015; 22:30;
Komentarze: 42


Komentarze użytkowników

Baku, 20.06.2015; 21:55:

Jasne, wszystkim się nie dogodzi. Odnośnie stawiania stron itd.. wydaje mi się że bardziej opłaca się szukać freelancerów bo są tańsi niż firmy.

Rumcajs, 19.06.2015; 20:58:

Shoutbox właśnie powiększyłem, czas reakcji po komentarzu już też powinien być okej :)

Wierzcie, że chciałbym dogodzić wszystkim, ale patrząc na to ogólnikowo, to powrót był dobrym krokiem :)

fanatyk88, 19.06.2015; 20:41:

Nowy/ stary design ( czyli obecny, mozna sie juz pogubic ) wcale nie jest przystepniejszy w obsludze. Shoutbox jest niewygodny i ilosc komentarzy pod newsem poczatkowo sie blednie wyswietla. Nie wiem, moze tylko u mnie sa takie problemy, no ale sa. Do poprzedniej wersji bylem juz w 100proc przyzwyczajony i dzialalo tam wszystko bez zarzutu. No ale coz, nie pozostaje nic innego jak i do tej wersji sie znowu przekonac tak jak w latach 2010-13 bodajze

Rumcajs, 19.06.2015; 20:12:

Sam wolałem nową, gdyby było inaczej bym jej w ogóle nie wprowadzał.

Nowa wersja nie mogła być postawiona na tym systemie, ponieważ z różnych przyczyn jego autor po prostu nie wziął zlecenia. Gdyby powstała na tym, mogłoby być inaczej.

Niestety musiałem szukać innych firm, co zajęło mi kilka miesięcy, bo w grę wchodziło też przeniesienie całej bazy danych, czego nie każda firma chciała się podjąć

Zakupiony system okazał się niewypałem, ale większość userów wolała też stary, aktualny design.

W takich chwilach nie pozostało nic innego, jak iść za głosem naszej społeczności i wrócić do tego wyglądu i systemu na zawsze :)

Cieszę się, że autor aktualnego skryptu wziął zlecenie, bo inaczej o powrocie nie byłoby mowy :)

To tak w skrócie ode mnie dlaczego tak, a nie inaczej, co lepsze, a co gorsze.

Baku, 19.06.2015; 18:05:

OK, ale Twój cytat nic nie wnosi

Ale jeśli system i layout są od siebie zależne to też inna sprawa

Ero, 19.06.2015; 17:40:

''Pierdu pierdu będzie wiosna'' - Ero.

Widzisz, też mam fajny cytat. Poprzednia (nowa) wersja oczywiście, że była piękna. Nowoczesna. Ale co z tego? Użytkownikom obecny design również bardzo się podoba, bardzo sobie chwalą. Na poprzedniej wersji bylo mnostwo problemów, na tej wszystko działa jak należy.

Baku, 19.06.2015; 17:18:

Borussia miała najfajniejszą polską stronę ze wszystkich czołowych klubów.
"Gust projektanta wyprzedza gust opinii publicznej o 7 lat, a projektant chcący odnosić sukcesy powinien wyprzedać gust ogółu społeczeństwa o 4 lata." Dawid Hyde

Baku, 19.06.2015; 17:12:

Ehh, nowy design był lepszy. Nie wiem jak można sądzić inaczej

mexx, 18.06.2015; 20:52:

Chyba wiekszosc z nas oczekwila powrotu do korzeni... stara stronka jest najlepsza odslona jaka kiedykowliek sie pojawiła i pojawi :D

Ricken87, 18.06.2015; 20:52:

Rzeczywiście powrót :) super od razu przypomniały sie stare dobre czasy hehe.

steeeven, 18.06.2015; 19:45:

I bardzo dobrze!! :D

Ten wyglad strony jest duzo lepszy :)

MarcoReus, 18.06.2015; 18:39:

Piękna niespodzianka ! Ta prezentacja strony była, jest i będzie najlepsza !

HejaBVB, 18.06.2015; 18:06:

nowa strona prezentowala sie bardzo dobrze, ale rozumiem, ze ma to tez wymiar symboliczny :)
mam tylko nadzieje, ze na telefonie bedzie mozna normalnie ogladac, bez ogromnych reklam

TMac1, 18.06.2015; 16:12:

Wczoraj już próbowałem, ale nie mogłem ;)

Ero, 18.06.2015; 16:08:

TMac teraz moze sie tez zalogowac na swoje pierwsze konto, bez tej jedynki :D Chyba.

TMac1, 18.06.2015; 16:06:

Miło, że tak dużo osób tęskniło za starą formą. Myślałem, że jestem w mniejszości. W nowej odsłonie prawie nic mi nie podchodziło...

fanatyk88, 18.06.2015; 12:56:

Ja tam sie juz przyzwyczailem do poprzedniej wersji. A z nowa/stara wersja mam problem. Na przegladarce Goggle Chrome strona mi sie w ogole nie otwiera :(:(

schulz, 18.06.2015; 12:49:

I dobrze, nowa strona to był niestety mały niewypał. Ta forma jest bardziej przejrzysta i w formie mobilnej daje radę.

Mlodzik, 18.06.2015; 12:42:

Pawelinho

No tak, bo tutaj się udzielałem, na nowej tylko czytałem newsy i komentarze. ;)

Pawelinho, 18.06.2015; 12:41:

Młodzik

Ja kojarzę twój nick z tej wersji. No cóż witamy ponownie.

Mlodzik, 18.06.2015; 12:39:

Hohoho, powrót starej strony!

To i ja powrócę. Witam wszystkich ponownie, być może mnie ktoś pamięta.

Heja BVB ! ;)

nextt, 18.06.2015; 10:50:

wolałem tamten wygląd

Radek, 18.06.2015; 09:59:

Wreszcie nie muszę się logować co każde wejście na stronę! Bardzo mnie to wkurzało : D Wygląd nowej strony był na prawdę atrakcyjny, ale faktem jest, że sprawiała wszystkim więcej problemów niż radości. Funkcjonalność i prosta obsługa są ważniejsze! : D

R19MaTeUsZ20R, 18.06.2015; 07:41:

Super ! na tamtej jakoś nie mogłem się odnaleźć :P

erate, 18.06.2015; 07:28:

Mam sentyment do tej strony. Czasami dobrze wrócić na stare śmieci #Kagawa.

HEJA !

Pawelinho, 18.06.2015; 00:42:

RickenZMazowsza

Aż sam muszę zobaczyć jak "kochany staroć" prezentuje się na haha "smartk*tafonie" ta nazwa mnie rozwaliła.

ps

Mam nadzieje, że nie masz mi za złe, że zamiast "u" wstawiłem małą cenzurkę.

RickenZMazowsza, 18.06.2015; 00:37:

Czyli po raz kolejny sprawdziło się porzekadło, że "lepsze jest wrogiem dobrego"... Na smartk*tafonie kochany staroć prezentuje się lepiej ;-)

KevinGIstGott, 18.06.2015; 00:04:

Dzięki Bogu że ta strona wróciła.

Pawelinho, 17.06.2015; 23:59:

moniaBVB09

Nie no, ja przecież pamiętam wiele osób ze starszej wersji zarówno z redakcji jak (również ciebie) i w ogóle zwykłych userów (przykład to Znawca BVB, którego brakowało na nowej wersji). Wielu jeszcze się zdziwi tym powrotem do przeszłości. Chociaż z tamtej nowszej wersji zabrałbym kilka rzeczy podobnie jak z tej do nowej. Zresztą każda wersja layouta ma swoje +/-.

moniaBVB09, 17.06.2015; 23:53:

Tamten wygląd nie był zły,ale szczerze napisze,że ten wygląd jest o wiele lepszy ;)
Ps. Nie logowałam się tu zbyt często po odejściu z redakcji,ale chyba mnie nie zapomnieliście? :)

Ero, 17.06.2015; 23:33:

Znawca, ale loguj sie dalej tak:

''Znawca Bvb''

Nie ma za co :)

Znawca BVB, 17.06.2015; 23:29:

Ero Wielkie DZIĘKUJĘ!!! No teraz już wszystko się zgadza:)

Kamyk, 17.06.2015; 23:28:

racja, ten terminarz był niezły, ale chyba tylko jego będzie brakowało :P

Fajnie, że stara strona wróciła.

Ero, 17.06.2015; 23:18:

@Znawca

Poprawiłem ten ''błąd'' :)

Cooper, 17.06.2015; 23:11:

Powrót do najlepszej możliwej opcji, cieszę się, że to wróciło :)
Zgadzam się z zizu. Terminarz był fajny w nowej odsłonie.

Pawelinho, 17.06.2015; 23:08:

Znawca BVB

Miło mi, że mnie zapamiętałeś z ciekawych dyskusji.

Znawca BVB, 17.06.2015; 23:06:

Wiem, wiem;) Witaj Pawelinho;) Zawsze z Tobą miło się dyskutowało;) Na poziomie co jest ważne dla mnie. Udzielam się dużo na twitterze, ale postanowiłem wrócić na stronkę :)

Pawelinho, 17.06.2015; 23:03:

ZnawcaBVB

Witaj. Jako starszy użytkownik pamiętam twoje komentarze. Szkoda, że nie było ciebie na nowej stronce.

Znawca BVB, 17.06.2015; 23:00:

Stara strona wróciła, i stary użytkownik powrócił;) Witajcie znowu;) Chyba mający dłuższy staż tutaj pamiętają mnie;) Znawca Bvb, który ma fatalny błąd w nicku;(( Ale nie potrafię tego zmienić;(( Ale mam nadzieję, iż wam to nie przeszkadza;) Witam raz jeszcze;))

MAKAVELI, 17.06.2015; 22:51:

Sprawdzone rozwiązania, są najlepsze a strona w tej wersji, zbiegła się z największymi sukcesami klubu w tej dekadzie, oby za sprawą powrotu do przeszłości, powróciły co najmniej wyniki sportowe z tych lat!

Ero, 17.06.2015; 22:34:

:)

zizu, 17.06.2015; 22:33:

Mi to tam szczerze mowiac rybka. W nowej wersji podobal mi sie zwlaszcza mily dla oka terminarz.