Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
Forum Borussia Dortmund

Przyszły mecz

TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund
Bundesliga
piątek, 16.12.2016; 20:30

Poprzedni mecz

FC Köln 1:1 Borussia Dortmund
Bundesliga
sobota, 10.12.2016; 15:30

Tabela Bundesligi

  • 1
  • Bayern Monachium
  • 14
  • +25
  • 33
  • 2
  • RB Lipsk
  • 14
  • +17
  • 33
  • 3
  • Hertha Berlin
  • 13
  • +10
  • 27
  • 4
  • TSG Hoffenheim
  • 14
  • +11
  • 26
  • 5
  • Eintracht Frankfurt
  • 14
  • +8
  • 26
  • 6
  • Borussia Dortmund
  • 14
  • +16
  • 25
  • 7
  • FC Köln
  • 14
  • +6
  • 23
  • 8
  • SC Freiburg
  • 14
  • -7
  • 19
  • 9
  • Schalke 04
  • 13
  • +2
  • 17
  • 10
  • Bayer Leverkusen
  • 13
  • -1
  • 17
  • 11
  • FSV Mainz
  • 13
  • -3
  • 17
  • 12
  • FC Augsburg
  • 14
  • -5
  • 14
  • 13
  • Borussia M'gladbach
  • 13
  • -9
  • 13
  • 14
  • Werder Brema
  • 13
  • -15
  • 11
  • 15
  • VfL Wolfsburg
  • 14
  • -11
  • 10
  • 16
  • Hamburger SV
  • 14
  • -16
  • 10
  • 17
  • FC Ingolstadt
  • 14
  • -13
  • 9
  • 18
  • SV Darmstadt
  • 14
  • -15
  • 8

Zawodnicy

  • Roman Weidenfeller
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów3
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Joo-Ho Park
    Obrońca, Korea Południowa
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Neven Subotic
    Obrońca, Serbia
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marc Bartra
    Obrońca, Hiszpania
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 2
    Żółte kartki / Czerwone1 / 1
  • Sven Bender
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Ousmane Dembele
    Napastnik, Francja
    Rozegranych meczów17
    Gole / Asysty2 / 6
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Nuri Sahin
    Pomocnik, Turcja
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Emre Mor
    Napastnik, Turcja
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 2
    Żółte kartki / Czerwone0 / 1
  • Mario Götze
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty1 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marco Reus
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Raphaël Guerreiro
    Obrońca, Portugalia
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty3 / 5
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty14 / 3
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Sebastian Rode
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Adrian Ramos
    Napastnik, Kolumbia
    Rozegranych meczów7
    Gole / Asysty3 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Andre Schürrle
    Napastnik, Niemcy
    Rozegranych meczów8
    Gole / Asysty2 / 2
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Christian Pulisic
    Pomocnik, USA
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty2 / 6
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Shinji Kagawa
    Pomocnik, Japonia
    Rozegranych meczów9
    Gole / Asysty2 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Mikel Merino
    Pomocnik, Hiszpania
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sokratis
    Obrońca, Grecja
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Łukasz Piszczek
    Obrońca, Polska
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty2 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Gonzalo Castro
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty3 / 6
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Matthias Ginter
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marcel Schmelzer
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Felix Passlack
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Dzenis Burnic
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Julian Weigl
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Jacob Bruun Larsen
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Erik Durm
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Bürki
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Hendrik Bonmann
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0

Piłkarz meczu

Marco Reus

Piłkarz meczu z Realem Madryt

Sonda

Jak prezentuje się kadra Borussii Dortmund na tle sezonu 2015/16?

Ten sam poziom16%
Mkhitaryan jest nie do zastąpienia5%
Rok temu Borussia była silniejsza39%
Borussia jest silniejsza41%
Łącznie głosów: 305

Ostatnio na forum

Klasyfikacja typera

Wyszukiwarka


>

Borussia.com.pl - Powrót do przeszłości

Dodał: KP, 17.06.2015; 22:30;
Komentarze: 42


Komentarze użytkowników

Baku, 20.06.2015; 21:55:

Jasne, wszystkim się nie dogodzi. Odnośnie stawiania stron itd.. wydaje mi się że bardziej opłaca się szukać freelancerów bo są tańsi niż firmy.

KP, 19.06.2015; 20:58:

Shoutbox właśnie powiększyłem, czas reakcji po komentarzu już też powinien być okej :)

Wierzcie, że chciałbym dogodzić wszystkim, ale patrząc na to ogólnikowo, to powrót był dobrym krokiem :)

fanatyk88, 19.06.2015; 20:41:

Nowy/ stary design ( czyli obecny, mozna sie juz pogubic ) wcale nie jest przystepniejszy w obsludze. Shoutbox jest niewygodny i ilosc komentarzy pod newsem poczatkowo sie blednie wyswietla. Nie wiem, moze tylko u mnie sa takie problemy, no ale sa. Do poprzedniej wersji bylem juz w 100proc przyzwyczajony i dzialalo tam wszystko bez zarzutu. No ale coz, nie pozostaje nic innego jak i do tej wersji sie znowu przekonac tak jak w latach 2010-13 bodajze

KP, 19.06.2015; 20:12:

Sam wolałem nową, gdyby było inaczej bym jej w ogóle nie wprowadzał.

Nowa wersja nie mogła być postawiona na tym systemie, ponieważ z różnych przyczyn jego autor po prostu nie wziął zlecenia. Gdyby powstała na tym, mogłoby być inaczej.

Niestety musiałem szukać innych firm, co zajęło mi kilka miesięcy, bo w grę wchodziło też przeniesienie całej bazy danych, czego nie każda firma chciała się podjąć

Zakupiony system okazał się niewypałem, ale większość userów wolała też stary, aktualny design.

W takich chwilach nie pozostało nic innego, jak iść za głosem naszej społeczności i wrócić do tego wyglądu i systemu na zawsze :)

Cieszę się, że autor aktualnego skryptu wziął zlecenie, bo inaczej o powrocie nie byłoby mowy :)

To tak w skrócie ode mnie dlaczego tak, a nie inaczej, co lepsze, a co gorsze.

Baku, 19.06.2015; 18:05:

OK, ale Twój cytat nic nie wnosi

Ale jeśli system i layout są od siebie zależne to też inna sprawa

Ero, 19.06.2015; 17:40:

''Pierdu pierdu będzie wiosna'' - Ero.

Widzisz, też mam fajny cytat. Poprzednia (nowa) wersja oczywiście, że była piękna. Nowoczesna. Ale co z tego? Użytkownikom obecny design również bardzo się podoba, bardzo sobie chwalą. Na poprzedniej wersji bylo mnostwo problemów, na tej wszystko działa jak należy.

Baku, 19.06.2015; 17:18:

Borussia miała najfajniejszą polską stronę ze wszystkich czołowych klubów.
"Gust projektanta wyprzedza gust opinii publicznej o 7 lat, a projektant chcący odnosić sukcesy powinien wyprzedać gust ogółu społeczeństwa o 4 lata." Dawid Hyde

Baku, 19.06.2015; 17:12:

Ehh, nowy design był lepszy. Nie wiem jak można sądzić inaczej

mexx, 18.06.2015; 20:52:

Chyba wiekszosc z nas oczekwila powrotu do korzeni... stara stronka jest najlepsza odslona jaka kiedykowliek sie pojawiła i pojawi :D

Ricken87, 18.06.2015; 20:52:

Rzeczywiście powrót :) super od razu przypomniały sie stare dobre czasy hehe.

steeeven, 18.06.2015; 19:45:

I bardzo dobrze!! :D

Ten wyglad strony jest duzo lepszy :)

MarcoReus, 18.06.2015; 18:39:

Piękna niespodzianka ! Ta prezentacja strony była, jest i będzie najlepsza !

HejaBVB, 18.06.2015; 18:06:

nowa strona prezentowala sie bardzo dobrze, ale rozumiem, ze ma to tez wymiar symboliczny :)
mam tylko nadzieje, ze na telefonie bedzie mozna normalnie ogladac, bez ogromnych reklam

TMac1, 18.06.2015; 16:12:

Wczoraj już próbowałem, ale nie mogłem ;)

Ero, 18.06.2015; 16:08:

TMac teraz moze sie tez zalogowac na swoje pierwsze konto, bez tej jedynki :D Chyba.

TMac1, 18.06.2015; 16:06:

Miło, że tak dużo osób tęskniło za starą formą. Myślałem, że jestem w mniejszości. W nowej odsłonie prawie nic mi nie podchodziło...

fanatyk88, 18.06.2015; 12:56:

Ja tam sie juz przyzwyczailem do poprzedniej wersji. A z nowa/stara wersja mam problem. Na przegladarce Goggle Chrome strona mi sie w ogole nie otwiera :(:(

schulz, 18.06.2015; 12:49:

I dobrze, nowa strona to był niestety mały niewypał. Ta forma jest bardziej przejrzysta i w formie mobilnej daje radę.

Mlodzik, 18.06.2015; 12:42:

Pawelinho

No tak, bo tutaj się udzielałem, na nowej tylko czytałem newsy i komentarze. ;)

Pawelinho, 18.06.2015; 12:41:

Młodzik

Ja kojarzę twój nick z tej wersji. No cóż witamy ponownie.

Mlodzik, 18.06.2015; 12:39:

Hohoho, powrót starej strony!

To i ja powrócę. Witam wszystkich ponownie, być może mnie ktoś pamięta.

Heja BVB ! ;)

nextt, 18.06.2015; 10:50:

wolałem tamten wygląd

Radek, 18.06.2015; 09:59:

Wreszcie nie muszę się logować co każde wejście na stronę! Bardzo mnie to wkurzało : D Wygląd nowej strony był na prawdę atrakcyjny, ale faktem jest, że sprawiała wszystkim więcej problemów niż radości. Funkcjonalność i prosta obsługa są ważniejsze! : D

R19MaTeUsZ20R, 18.06.2015; 07:41:

Super ! na tamtej jakoś nie mogłem się odnaleźć :P

erate, 18.06.2015; 07:28:

Mam sentyment do tej strony. Czasami dobrze wrócić na stare śmieci #Kagawa.

HEJA !

Pawelinho, 18.06.2015; 00:42:

RickenZMazowsza

Aż sam muszę zobaczyć jak "kochany staroć" prezentuje się na haha "smartk*tafonie" ta nazwa mnie rozwaliła.

ps

Mam nadzieje, że nie masz mi za złe, że zamiast "u" wstawiłem małą cenzurkę.

RickenZMazowsza, 18.06.2015; 00:37:

Czyli po raz kolejny sprawdziło się porzekadło, że "lepsze jest wrogiem dobrego"... Na smartk*tafonie kochany staroć prezentuje się lepiej ;-)

KevinGIstGott, 18.06.2015; 00:04:

Dzięki Bogu że ta strona wróciła.

Pawelinho, 17.06.2015; 23:59:

moniaBVB09

Nie no, ja przecież pamiętam wiele osób ze starszej wersji zarówno z redakcji jak (również ciebie) i w ogóle zwykłych userów (przykład to Znawca BVB, którego brakowało na nowej wersji). Wielu jeszcze się zdziwi tym powrotem do przeszłości. Chociaż z tamtej nowszej wersji zabrałbym kilka rzeczy podobnie jak z tej do nowej. Zresztą każda wersja layouta ma swoje +/-.

moniaBVB09, 17.06.2015; 23:53:

Tamten wygląd nie był zły,ale szczerze napisze,że ten wygląd jest o wiele lepszy ;)
Ps. Nie logowałam się tu zbyt często po odejściu z redakcji,ale chyba mnie nie zapomnieliście? :)

Ero, 17.06.2015; 23:33:

Znawca, ale loguj sie dalej tak:

''Znawca Bvb''

Nie ma za co :)

Znawca BVB, 17.06.2015; 23:29:

Ero Wielkie DZIĘKUJĘ!!! No teraz już wszystko się zgadza:)

Kamyk, 17.06.2015; 23:28:

racja, ten terminarz był niezły, ale chyba tylko jego będzie brakowało :P

Fajnie, że stara strona wróciła.

Ero, 17.06.2015; 23:18:

@Znawca

Poprawiłem ten ''błąd'' :)

Cooper, 17.06.2015; 23:11:

Powrót do najlepszej możliwej opcji, cieszę się, że to wróciło :)
Zgadzam się z zizu. Terminarz był fajny w nowej odsłonie.

Pawelinho, 17.06.2015; 23:08:

Znawca BVB

Miło mi, że mnie zapamiętałeś z ciekawych dyskusji.

Znawca BVB, 17.06.2015; 23:06:

Wiem, wiem;) Witaj Pawelinho;) Zawsze z Tobą miło się dyskutowało;) Na poziomie co jest ważne dla mnie. Udzielam się dużo na twitterze, ale postanowiłem wrócić na stronkę :)

Pawelinho, 17.06.2015; 23:03:

ZnawcaBVB

Witaj. Jako starszy użytkownik pamiętam twoje komentarze. Szkoda, że nie było ciebie na nowej stronce.

Znawca BVB, 17.06.2015; 23:00:

Stara strona wróciła, i stary użytkownik powrócił;) Witajcie znowu;) Chyba mający dłuższy staż tutaj pamiętają mnie;) Znawca Bvb, który ma fatalny błąd w nicku;(( Ale nie potrafię tego zmienić;(( Ale mam nadzieję, iż wam to nie przeszkadza;) Witam raz jeszcze;))

MAKAVELI, 17.06.2015; 22:51:

Sprawdzone rozwiązania, są najlepsze a strona w tej wersji, zbiegła się z największymi sukcesami klubu w tej dekadzie, oby za sprawą powrotu do przeszłości, powróciły co najmniej wyniki sportowe z tych lat!

Ero, 17.06.2015; 22:34:

:)

zizu, 17.06.2015; 22:33:

Mi to tam szczerze mowiac rybka. W nowej wersji podobal mi sie zwlaszcza mily dla oka terminarz.