Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Borussia przegrywa do przerwy z Monaco

Dodał: Rumcajs, 19.04.2017; 21:47;
Komentarze: 10


Komentarze użytkowników

mocnykuba99, 19.04.2017; 22:32:

TUCHEL OUT

piszczek znowu strata i znowu na 3-1

ginter 0 durm ponizej zera.

i po wszytskim . tuchel znowu zabawil sie i ma to w dupie . zarzda musi go wy***ac bo jak tak dalej pojdzie to kpiny i zarty

WoNsz, 19.04.2017; 22:17:

Takiego piachu dawno nie było i jak przez cały sezon 0 pomysłu na grę .... Tuchel OUT!!!!!!!!!

Gruby 1909, 19.04.2017; 22:16:

Goodbye CL !!!

Kufur, 19.04.2017; 22:00:

...plus Liverpool z zeszłego sezonu, te rzeczy bolą nadal i wciąż

Kufur, 19.04.2017; 21:58:

A Tuchel nadal gra w FM2017... ani razu w tym sezonie te jego "gierki" taktyczne nie przyniosły niczego dobrego, wręcz przeciwnie i nawet gdyby jakimś cudownym zbiegiem okoliczności dokonali dziś nasi piłkarze rzeczy prawie niemożliwej tych jego (Tuchela) "kwiatków" nie zapomnę...

Nikol, 19.04.2017; 21:53:

Sahin grał bardzo solidnie a zszedl....

Verein, 19.04.2017; 21:50:

Czyli jesteśmy w takiej samej sytuacji jak Barcelona.. Musimy 3 bramki strzelić żeby była dogrywka, 4 żeby wygrać i nie możemy stracić już żadnej bo wtedy liczba bramek potrzebnych do zwycięstwa analogicznie wzrasta... (a mamy na to tylko 45 minut) Na moje oko mamy jakieś 10% szans na awans, czyli kolejnego półfinalistę chyba już poznaliśmy :(

Papik145, 19.04.2017; 21:49:

To nie jest w ogóle dobra taktyka,a już nie mówiąc o odrabianiu strat.Życzę powodzenia Monako bo zasługują na finał :(

Szyszka156, 19.04.2017; 21:49:

Wystaw zrypany skład , wpuść Dembele za Durma w monencie gdy dostaje się dwie bramki... z Tochelem staniemy sie drugim Arsenalem Wengera , wieczni przegrani , powinien wylecieć na zbity pysk po tym meczu ale nie z zarzadem gdzie Wacek i Zorc rządzą.

Duqual, 19.04.2017; 21:47:

Wszystkie grzechy Thomasa Tuchela