Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

Dodał: Pawelinho, 23.05.2015; 16:16;
Komentarze: 9

Komentarze użytkowników

czorny, 24.05.2015; 11:47:

Marzenia Maczugi są idealne. Tych zawodników chciałbym widzieć w przyszłym sezonie.✴

MGimol, 23.05.2015; 16:36:

Dziwnie mi to pisać, ale najsłabiej z całej ofensywy wygląda Reus... Raczej pozbywa się piłki, za wiele nie wnosi. Ten sezon nie był dla niego najlepszy. Oby jeszcze bardziej rozwinął się za sprawą Tuchela

kamaniszi, 23.05.2015; 16:30:

Mi wystarczy Castro,Geis i Baba .Nic więcej nie potrzeba bo o bramkarzach to możemy pomarzyć

JulekBVB, 23.05.2015; 16:25:

Cos mi sie wydaje ze Miki chce sie przypodobac nowemu trenerowi od dluzszego czasu go obserwuje i gra bardzo przyzwoicie :) ale Babe trzeba kupic i bramkarza nie ma w ogole o czym dyskutowac no i mam nadzieje ze Geis juz jest u nas a jak nie to kogos innego na srodek pola:)

MGimol, 23.05.2015; 16:22:

Miki na razie najwięcej do gry wnosi i przede wszystkim gra z głową. Werder słabo w obronie, świetnie, że BvB wykorzystuje większość sytuacji bramkowych. Oby tak dalej w drugiej połowie.

KR, 23.05.2015; 16:19:

Co by nie mówić to Miki znacząco się poprawił.

damianos24, 23.05.2015; 16:18:

Taka Borussie chcę oglądać ale w ataku bo defensywa do zmiany.Miki jeszcze pokaże że za wcześniej został skreślany

kamaniszi, 23.05.2015; 16:17:

Ładnie idzie.Kagawa gra dobry mecz tak jak Miki i Auba .Armeński ronaldo ostatnio chyba zaczął się wysypiać