Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

Dodał: PM, 14.06.2015; 12:46;
Komentarze: 2

Komentarze użytkowników

seba3108, 14.06.2015; 13:54:

Oglądałem cały mecz. Obie drużyny godne finału. Pierwsza połowo dość wyrównana chociaż BvB miało więcej szans podbramkowych. W drugiej połowie od początku Vfl zaatakowało ale już w 52 minucie po stałym fragmencie gry objęliśmy prowadzenie, druga szybka bramka i mecz pod kontrolą. Stuttgart zaryzykował bo musiał odrabiać wynik a to nasi chłopcy dobrzy wykorzystali strzelając jeszcze dwie bramki. Gratulacje U17 ;)