Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Borussia M'gladbach zadrwiła z Borussii Dortmund

Dodał: Rumcajs, 19.05.2017; 09:23;
Komentarze: 14


Komentarze użytkowników

Doc09, 19.05.2017; 15:25:

A mi się bardzo podoba, że kluby z Bundesligi tak sobie nawzajem dogryzają. Takie przyjacielskie wytykanie sobie różnych rzeczy dla żartów tylko wzmaga rywalizację i moim zdaniem zmniejsza napięcie między klubami?

krychu9, 19.05.2017; 13:52:

Twitter cos nie działa, bo wejść na niego nie mogę by zobaczyć tego twita bmg (i tak widziałem go już wcześniej)

Pawelinho, 19.05.2017; 13:43:

Ulkam

Jeżeli chodzi o pasiaste wzorce to najlepiej wyglądały domówki pumy co były w sezonie, w którym BVB dotarła do finału LM i niestety przegrała z bayernem. I ten wzór powinien tamtych strojów powinien być wzorem dla obecnych, które są nijakie.

Ulkam, 19.05.2017; 13:29:

Prawda jest taka, że mi też się skojarzył ten projekt z koszulkami Gladbach, ale tak naprawdę ile mamy możliwości zestawienia pasów na koszulce - wąskie albo szerokie; pionowe, poziome lub ukośne. Liczba kombinacji jest skończona więc zawsze jeden projekt może być podobny do innego. Żarcik średnio zabawny, ale jak ich bawi to ich sprawa :P

flammen, 19.05.2017; 13:09:

molby ktos wrzucic linka do tych rzekomo podobnych strojów?

crysiak, 19.05.2017; 12:57:

Koszulki z obecnego również przypominają te Gladbach z zeszłego, więc widzę jakiś trend haha

Pawelinho, 19.05.2017; 12:53:

Paulina

Haha niezłe, niezłe w przypadku Topraka proponuje coś podobnego.

Aczkolwiek brakuje mi strojów kappy te były po prostu lepsze wizualnie nie wszystkie, ale było kila perełek, a pumy są takie trochę nijakie.

zizu, 19.05.2017; 12:30:

Skasowali juz to...:)

MGimol, 19.05.2017; 11:40:

Misiek88

"Andrzeju nie denerwuj się"

Misiek88, 19.05.2017; 11:25:

Jeśli nawet tak było to nie jest to zabronione.
Niech się pieprzą cienia!
Ja drwie z nich że co sezon są przeciętną ekipą i mimo tego że w miarę dobrego składu nie potrafią regularnie co sezon załapać się do Europejskich Pucharów nie mówiąc już o Lidze Mistrzostwo.

darkann, 19.05.2017; 11:22:

Prawda jest ze BMG jest wahre Borussia...

kamilos, 19.05.2017; 11:15:

Zerżnięty pomysł czy nie prawda jest taka, że każdy laik powie ooo popatrz w Niemczech gra druga Borussia tak jak BVB. I tak samo ludzie powiedza o ta druga Borussia ma takie koszulki w paski :-) trzeba patrzeć realnie :-)

Paulina, 19.05.2017; 11:05:

Po prostu zadbaliśmy, żeby Dahoud od razu poczuł się jak u siebie :D

TommyGun09, 19.05.2017; 11:04:

A to śmieszki, ale pomysł faktycznie zerżnięty z ich koszulek.