Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Borussia gotowa sprzedać Gintera?

Dodał: Ero, 11.06.2015; 01:41;
www.bvb.de
Komentarze: 10


Komentarze użytkowników

Pawelinho, 13.06.2015; 00:47:

Ginter musi zostać po prostu i tak jak każdy piłkarz potrzebuje zaufania od trenera a wtedy na pewno pokaże na co go stać. A co do Geisa to mam nadzieje, że gundogan jak najszybciej poleci sobie do nowego klubu bo to robi to jest po prostu zwykła kpina z BVB, a przyjście Geisa jest naturalną koleją rzeczy. Nie dla turkopodobnych piłkarzy w BVB!

bylokowsky, 12.06.2015; 14:36:

Pewnie dlatego nic się nie dzieje w sprawie Geisa, bo ten pazerny kebab blokuje mu miejsce... jeszcze się chłopak rozmyśli albo ktoś nam go weźmie.

mitre, 11.06.2015; 16:20:

Coś musi być na rzeczy, bo zainteresowanie Ginterem wyraża także Stuttgart, który widzi go jako następcę Rüdigera jeśli ten odejdzie tego lata z VfB. HEJA BVB!!!

reus23, 11.06.2015; 13:47:

a czy jonas hector nie byłby dobrym transferem na lewego obrońcę

fanatyk88, 11.06.2015; 12:30:

Zgadzam sie z przedmowcami. Nie rozumiem dlaczego zarzad bierze pod uwage tylko transfer definitywny skoro to wlasnie wypozyczenie jest najlepsza opcja.

Adis, 11.06.2015; 12:06:

Ja bym mu dal drugi sezon,zawsze oceniam zawodnikow po dwoch sezonach,kontuzje pewnie sie pojawia i bym mu dal szanse.A jak juz to wypozyczyc nie sprzedawac bo gosc ma papiery.

KR, 11.06.2015; 09:10:

Wypożyczenie Gintera byłoby bardzo dobrą opcją, ale tylko wypożyczenie! Nie ma mowy o transferze definitywnym.

kamaniszi, 11.06.2015; 08:22:

Przynajmniej Tuchel widzi że Sokratis i Hummels są lepsi niż Subotić .Mam nadzieje że będzie obiektywnie patrzył na wszystkich graczy podczas meczu bo Klopp chyba wystawiał tych, którzy na treningach najwięcej biegali .Szkoda tylko że podczas meczu już nie mieli siły grać .

Ero, 11.06.2015; 03:38:

Subotic przecież przedłużyl, nie ma szans ze odejdzie tego lata. Ginter musi grać, żeby uwalniać potencjał i nabyć to, czego przede wszystkim mu brakuje - doświadczenia i po prostu jaj, bo chłopak przypomina mi manekina bez charakteru. Co z tego, że potrafi fajnie wyprowadzić piłkę, skoro jego twarz ciągle przedstawia ten sam wyraz - obojętność. Bojaźliwy, często spóźniony, rozkojarzony. Konieczna terapia w postaci wypożyczenia do klubu gdzie z miejsca wskoczy do składu i będzie grał, grał i jeszcze raz grał. Musi nabrać charyzmy i męskości, bo na razie to tylko potencjał okraszony niezłymi umiejętnościami, ale bez tej zadziorności kariery nie zrobi. No spójrzcie na niego, przecież on porusza się po tym boisku jak pizda, za przeproszeniem. Pamiętam, ze Klopp mówił o Lewym jakoś w 2011 roku, że ten przed każdym meczem wyglądał i zachowywał się tak samo: bojaźliwy, zgaszony, ciągle z tym samym smętnym wyrazem twarzy.Później dostał zaufanie, popracował indywidualnie i udało mu się wyzwolić potencjał i tą zadziorność, boiskowe parcie. U Gintera tego nie widać. Co z tego, że niezły technicznie, że nowoczesny obronca, skoro nie ma mentalności?

NicChagall, 11.06.2015; 03:08:

Jeśli Tuchel nie sprzeda Subotica (odpowiedzialnego za przynajmniej 10 straconych bramek w tym sezonie) to Gintera trzeba wypożyczyć do Gladbach! To świetne rozwiązanie dla BVB!