Świetny krok BVB - Kagawa. Wystarczy tylko pogratulować takiego zawodnika !

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani mogą dodawać komentarze

Rozmiar czcionki:
11 - 12 - 13

W miniony weekend odbyły się mecze reprezentacji narodowych. Tradycyjnie udział w nich wzięli zawodnicy Borussii Dortmund. Poniżej krótka relacja z reprezentacyjnych poczynań piłkarzy klubu z Signal Iduna Park.

Bez wątpienia najlepszy występ zanotował imponujący w ostatnim czasie wysoką formą Shinji Kagawa. Pomocnik Borussii Dortmund w meczu Japonii z Paragwajem przebywał na boisku przez pełne 90 minut, a w 65 minucie meczu zdobył gola na wagę zwycięstwa. W meczu tym 86 minut zagrał inny piłkarz BVB - Lucas Barrios, ale nie uchronił on Paragwajczyków przed porażką.

Bułgar Dimitar Rangelov podczas meczu z Anglią na boisku pojawił się w 63 minucie meczu, ale nie wpłynęło to na przebieg spotkania. Podopieczni Fabio Capello rozgromili Bułgarów 4:0.  W pojedynku Węgrów ze Szwecją, Tamas Hajnal zagrał tylko 8 minut, podczas gdy Nuri Sahin poczynania kolegów z reprezentacji Turcji w meczu z Kazachstanem oglądał z trybun.  W meczu reprezentacji Polski z Ukrainą w barwach biało-czerwonych wystąpiła cała trójka Polaków broniących barw BVB. Całe spotkanie zagrał jednak tylko Łukasz Piszczek.

W meczu reprezentacji Niemiec U21 przeciwko rówieśnikom z Czech szansę gry otrzymali z kolei Mario Gotze i Lasse Sobiech. Padł wynik 1:1.