Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Bild: Weidenfeller w Tottenhamie?

Dodał: Pawelinho, 18.06.2015; 14:48;
Komentarze: 12


Komentarze użytkowników

igor2005, 19.06.2015; 20:53:

Roman ma już lata fajnie żeby został w Borussii do końca
kariery.

Mitre, 19.06.2015; 00:03:

Tottenham bierze Romka pod uwagę tylko wtedy gdyby Lloris odszedł do MU w miejsce DdG. A do tego jeszcze dłuuuuga droga.

HEJA BVB!!!

tylko BVB, 18.06.2015; 23:23:

Wątpię żeby Roman wygrał ewentualną rywalizację z Llorisem :/

mexx, 18.06.2015; 21:12:

Szerokiej drogi wesoły Romku :D

KR, 18.06.2015; 18:27:

Valencia jest nim zainteresowana bo z tego co mi wiadomo ich podstawowy bramkarz Alves doznał ciężkiej kontuzji wykluczającej go z gry na kilka miesięcy, Roman w tym czasie by bronił a później walczyłby z Alvesem, w Tottenhamie znowu mówi się o odejściu Llorisa, mają co prawda jeszcze Vorma ale Romek mógłby walczyć z nim o pierwszy skład.

donpedro, 18.06.2015; 18:02:

Po przeciętnym ( żeby nie powiedzieć słabym ) sezonie w wykonaniu Romana zainteresowanie ze strony Ingolstadt lub Darmstadt byłoby zrozumiałe . Ale Tottenham ? Valencia ?

1909luki, 18.06.2015; 15:21:

Z VfB podobno kontrakt podpisał Tytoń, a co do Romana to szkoda żeby odchodził ale jeszcze bardziej szkoda żeby siedział u nas na ławie.

KR, 18.06.2015; 15:10:

Pojawiło się też zainteresowanie Romanem ze strony Frankfurtu, Trapp jedną noga w PSG także myślę że możliwy transfer.

Leonidas1906, 18.06.2015; 14:54:

lepiej jakby w bundeslidze został