Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Bild: Borussia traci cierpliwość do Gündogana

Dodał: Ero, 11.06.2015; 04:03;
www.bvb.de
Komentarze: 14


Komentarze użytkowników

dioxyde, 12.06.2015; 10:34:

Nie ma sie co dziwic. Ten pastuch urodzil sie w Gelsenkirchen.

R19MaTeUsZ20R, 11.06.2015; 20:47:

Ikay nawet nie zasługuje na połowę tego.... gra tragedie a domaga się nie wiem czego przypomina mi to jazdę ze Sterlingiem.... Rybki albo akwarium jak dla mnie może odejść kupimy lepszego na jego pozycję.

mitre, 11.06.2015; 14:50:

Gdzieś wyczytałem, że priorytetem Barcelony na DM jest Pogba, a ten jeszcze nie podjął decyzji. Ponoć ma dylemat Real czy Barca. Choć ja uważam, że w tym przypadku karty rozdaje Juve czekając na najlepszą ofertę. Dlatego też pewnie mamy sytuację patową z tym naszym gwiazdorkiem za "dychę", który chyba faktycznie blokuje nam transfer Geisa. HEJA BVB!!!

steeeven, 11.06.2015; 12:07:

Tyle, to on mogl zadac po finale LM, a nie po roku kontuzji... Aha... i na miejscu HJW nie godzilbym sie w zadnym wypadku na przedluzenie kontraktu o rok, bo tu chodzi o budowanie drozyny na lata. Ten jeb..ny turas traktuje BVB jako zlo konieczne. Pazerny turas....

Adis, 11.06.2015; 12:04:

Niech idzie gdzie tam chce,stracilem cala symaptie do niego,byle jak najszybciej,i by Potwierdxzili Geisa i Burkiego w zamian i niech idzie do Barcy,gdzie tam chce nawet do Kulu Mulu Bagdad;)

Lexy, 11.06.2015; 10:31:

Jeden Klub, Jeden Głos ... Moja BVB, taka piękna :) Stanowsze NIE sandałowcom !

Borix, 11.06.2015; 09:42:

Osz ty falafelu pierdzielony, 10 mln to ty możesz dostać ale za 3 sezony gry, co za pazerna rura. Odesłać do rezerw do końca kontraktu albo rozwiązać kontrakt. Pozdro.

KR, 11.06.2015; 09:35:

Będą jaja jak okaże się że zostanie... Niech odchodzi w tym okienku do wymarzonego United, czy gdziekolwiek indziej, niech dają kasę i wypad.

TMac1, 11.06.2015; 09:02:

Mam wielką nadzieję, że jego odejście z Dortmundu będzie pasmem upadków i niepowodzeń. Tacy piłkarze nie zasługują na jakąkolwiek pomoc i wsparcie. U nas dobrzy wujaszkowie rozczulali się nad pazerną gnidą i ujrzeli w zamian brudny środkowy palec... Pewnie przez niego transfer Geisa stanął w martwym punkcie...

Lexy, 11.06.2015; 09:01:

kozojeb śmierdzący uważa się za gwiazdę i chce gwiazdorski kontrakt - a jak widać BVB i inne zainteresowane kluby mają odmienne zdanie czego szmatogłowcy nie są w stanie zaakceptować. pozbyć się tego badziewia jak najszybciej.

kamaniszi, 11.06.2015; 08:17:

Jak będzie odwalał numery to go na ławkę do końca sezonu i niech sobie tam siedzi .

flisu, 11.06.2015; 07:38:

10 mln w tak beznadziejnej formie ? To tak jak ten cały Konoplanka wymyślają sobie stawki z dupy...

TommyGun09, 11.06.2015; 07:04:

Co za pazerna menda. Jak nie odejdzie w tym okienku albo nie przedłuży kontraktu to go powinni do rezerw wysłać na cały sezon.