Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Bild: Bender trafi do Premier League?

Dodał: PM, 19.06.2015; 07:52;
Komentarze: 16


Komentarze użytkowników

konop, 20.06.2015; 22:55:

Nie ma mowy-to cipogan nie gral rok i ma zostac a duzo lepszy Sven ma odejsc bo kontuzje?W tym roku skoncza sie kontuzje i da rade to jest swietny zawodnik nie mozemy go sprzedac

igor2005, 20.06.2015; 20:47:

Jeśli Gundogan odejdzie będzie miał pierwszy skład. Lepiej żeby nie odchodził , choć 30 mln mi odpowiada.

KasproAJP, 19.06.2015; 20:07:

Już dawno nie widziałem tego dawnego Bendera z sezonu 2012/13, ale nie chciałbym go sprzedawać bo to dalej bardzo dobry piłkarz gdyby nie kontuzje to grałby teraz te 30 mln by nikogo nie zdziwiło. Wątpię że ktoś chce wyłożyć za Svena aż taki gruby hajs, a poza tym jest szklany. ;)

NicChagall, 19.06.2015; 19:14:

Matko święta... Bendera sprzedają znafcy...

Ero, 19.06.2015; 17:34:

Oczywiscie wazny piłkarz, świetny w odbiorze itd, ale straszna szklanka. Nie mozna na niego liczyć w kluczowych momentach, opuszcza mega ważne mecze.

Oczywiście ze jest na sprzedaż. Tylko za porządną susmę. MAKAVELI jakie 12 milionów! Myślę, że 20 baniek to jak najbardziej realna kwota za Bendera.

Pawelinho, 19.06.2015; 16:14:

Mimo swoich problemów to nadal bardzo ważny piłkarz dla BVB. Dlatego moim zdaniem Sven Bender nie jest na sprzedaż.

MAKAVELI, 19.06.2015; 15:54:

Chłop zastygł w miejscu ze swoją karierą, a latka lecą! Kadra Niemiec to, zamknięty temat, a i w kluczowych momentach sezonu nie możemy liczyć na jego grę. Co miał najlepszego pokazał, więc najlepiej byłoby zgarnąć za niego 12 baniek i odmłodzić kadrę, bo 20 to nierealne inni też, umieją liczyć i znają jego problemy z zdrowiem.

Ero, 19.06.2015; 11:47:

Piłkarz-szklanka. Wkurzają mnie te jego ciągłe mikrourazy. Przeciez on przez nie opuszcza z 20 meczów w sezonie biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki! Aczkolwiek za mniej niz 20 nie ma mowy o sprzedazy.

erate, 19.06.2015; 11:01:

@psk100

10mln to max, ale nie angielska jak pisał bizon5314.

Fajnie by było mieć u siebie Geisa, więc mimo tych wszysktich plotek powinni dążyć do tego.

bizon5314, 19.06.2015; 10:09:

Haha Bender w Anglii ?? Przecież on co mecz ma kontuzje, a co dopiero tam :P

Leonidas1906, 19.06.2015; 10:07:

taaa. kolejna plota

darkann, 19.06.2015; 10:04:

ja bym go puscil ,bardzo sklonny na kontuzje ,dobra kase wziac i dobrac sie wreszcie do Geisa ,bo scheissse nam go sprzatnie.....w przypadku gdy fircyk Gündo zostanie....

kamaniszi, 19.06.2015; 09:17:

Sprzedać! Gość jest dobry ale z cukru zbudowany więc i tak większość czasu by spędził w szpitalach a nie naboisku .

psk100, 19.06.2015; 08:55:

@erate

20 mln chyba jest możliwe, że dostaniemy. Nawet za 15 mln i za Niego Geis i jest wtefy nawet lepiej niż dobrze.

Z tym Dostem to też porażka z tego co tutaj podałeś... Za dużo plotek coś dzisiaj i oby nieprawdziwych.

erate, 19.06.2015; 08:29:

@psk100

Nie dostaniemy za Bendera tyle, choć wiem, że jest wart tej sumy.

Za dużo tych plotek ostatnio. Jedyne co mnie martwi to:

"Klaus Allofs confirms to Wolfsburger Nachrichten that Dortmund have asked about Bas Dost. #BVB."

psk100, 19.06.2015; 08:00:

O jaaa kolejne info. Może to jednak plotki skoro tak dużo na raz tego wycieka. Chociaż zawodnikom może nie podobać się aż taka ciężka i specyficzna praca z Tuchelem. W sumie to częste kontuzje przez co brak optymalnej formy, a za 20-30 mln opłaca się Go sprzedać i kupić Geisa.