Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Bild: Bas Dost w Borussii Dortmund?

Dodał: Pawelinho, 17.06.2015; 19:05;
www.ruhrnachrichten.de
Komentarze: 15


Komentarze użytkowników

Borix, 18.06.2015; 10:56:

Najpierw to trzeba pozbyć się grzejących ławę lub miejsce na trybunach Immobile i Ramosa, którzy są największymi porażkami transferowymi ostatnich lat. Kupić młodego, utalentowanego napastnika, który będzie wchodził w końcówkach za Aubę. Nie potrzeba nam 3-4 napadziorów w systemie z jednym napastnikiem.
I oby to nie był Dost, choć bardzo go szanuję. Moim cichym marzeniem jest Arek Milik, ale to raczej mało realne.

flammen, 18.06.2015; 09:23:

Oby to byl zart...

KR, 18.06.2015; 08:56:

Tak, tak, razem z Dostem, Grosskreutzem czy Schmelzerem znowu podbijemy Europę!
Stanowcze nie dla tego drewniaka! Mamy Aubę i wszystko wskazuje na to że Ciro też zostaje, to wystarczy.

erate, 18.06.2015; 07:41:

Dla Basa mówimy stanowcze NIE!, ale szacunek za poprzedni sezon, co miał podać/trafić to wszystko robił jak trzeba.

darkann, 18.06.2015; 06:56:

hahahah.a to pismaki robia sobie zarty,;))))...

kozihno2010, 18.06.2015; 00:28:

Masakra jakas :)

mitre, 18.06.2015; 00:00:

Kilka dni temu pisali o tym na Twitterze i wielu zgodnie przyznało, że to fake puszczony w eter.
Ale przynajmniej można to odebrać jako sygnał, że szukamy napastnika, tyle że innego i całkiem gdzie indziej ;)

HEJA BVB!!!

psk100, 17.06.2015; 23:23:

Jeżeli typ wysokiego dobrze grającego głową to lepiej postarać się o takiego Lukaku, który dodatkowo jest szybki, uderzy z daleka i nie jest sztywne jak Bas Dost. Niestety Lukaku pewnie nie zechce do nas przyjść i będzie drogi dlatego trzeba się postarać o podobnego gracza do Jego umiejętności.

Jak wtedy potoczą się losy Auby? Przecież nie może grać na skrzdle, bo to marnowanie jego potencjału. A może na dwóch napastników, ale wtwdy mniej w środku pomocy?
Ciekawie się zapowiada wizja Tuchela i nowy sezon;)

Znawca BVB, 17.06.2015; 23:02:

Nie ma szans;) Zwykła plota transferowa dla mnie;)

Mortis, 17.06.2015; 21:58:

Zagrał tylko 1 dobrą runde, fake ;p
Kocham Ero

damianos24, 17.06.2015; 20:16:

Mimo że strzelił parę bramek mówię nie za bardzo sztywny napastnik

Maczuga, 17.06.2015; 20:11:

pocieszające... jeden drewniak za drugiego. ;/

bizon5312, 17.06.2015; 19:51:

Nieeeeeeeeeeeeee nie nie i jeszcze raz nie.... Poco nam kolejny Adrian Ramos ?

MarcoBieber, 17.06.2015; 19:37:

Coś niemobilny ten bas dost ;d