Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Aubameyang: Chcę kiedyś zagrać w Realu

Dodał: Ero, 31.05.2015; 16:00;
www.kicker.de
Komentarze: 10


Komentarze użytkowników

MajoR, 01.06.2015; 13:11:

Ktoś słusznie wspomniał, iż auba jest niewidoczny w meczach z lepszymi drużynami. Podziwiam go, jest silnym, sprawnym piłkarzem, ale w Borussii pokazuje mało swoich możliwości. We Francji został vice królem strzelców, zaraz po samym Zlatanie. Nie wiem, dlaczego tak jest. W każdyn razie - cała drużyna musi się wyrwać z tej "słabizny", inaczej nie widzę perspektywy na Aubameyanga siejącego postrach.

MAKAVELI, 31.05.2015; 21:06:

Możemy mieć polewę z Oby ale i tak, to chyba najlepszy transfer obok Papy, z ostatniego zaciągu. Rok temu o tej porze, marzyłem aby go nie oglądać, ale co by nie mówić uratował nam dupę, i jednak zrobił pewne postępy. Zachowuje się fer i wniósł trochę kolorytu do tego gównianego sezonu, wydaje się,że na nim BVB może dobrze zarobić, w przyszłości. Strach pomyśleć gdzie bylibyśmy teraz, gdyby nie jego bramki, a zdobył niemal połowę, z wszystkich. Jeśli chciałby odejść, to nie robiłbym mu kłopotów, a Real jakby się zastanowić czemu nie, skuteczny jest, szybki wiadomo taki Gaboński "Groszek" mógłby podołać na końcówki.

kamaniszi, 31.05.2015; 19:49:

Że też tym piłkarzom nie jest nigdy dobrze tam gdzie są. Zawsze im się marzy to czego akurat nie mają .Co do Realu to może zapomnieć chyba że chce być trzecim rezerwowym napastnikiem czy coś .Swoją drogą co trzeba mieć wełbie żeby chcieć grać w Realu .W klubie ,który zwalnia trenera za półfinał CL i drugie miejsce w lidze ? Otoczony jest kibicami sukcesu i liczą się tam tylko pieniądze .Dla mnie Real nie zasługuje nawet na odrobinę szacunku .

Borix, 31.05.2015; 19:34:

Po tygodniu posadzi Benzeme na ławie hahaha

BVBdude, 31.05.2015; 17:34:

Tu się z wami chłopaki zgodze. Auba jest dobry i się rozwinął. Ale w Realu trzeba mieć jeszcze coś wiecej niż tylko prędkość i umiejętność strzelania bramek jak to jest w jego przypadku.

qzase, 31.05.2015; 17:27:

hahaahahahahahhaha i jeszcze raz hahahahahaha, niedługo nawet Romek bedzie chcial odejsc

darkann, 31.05.2015; 17:10:

@Magiczny....dokladnie!!!!!!

MagicznyMaciej, 31.05.2015; 16:49:

Bramki strzela, ale na ogół jest niewidoczny. Nie potrafi grać z silniejszymi drużynami, wtedy gramy w 10. Real nawet na niego nie spojrzy. Nie ma dryblingu, siły, ekspertem od podań też nie jest, jedynie potrafi dobrze ustawić się w polu karnym i strzelić słabszym klubom z BL. Ale jak chce to niech idzie grzać ławkę.

darkann, 31.05.2015; 16:18:

Ku.wa...przystanek BVB sobie robia...