Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


18 rocznica triumfu BVB w Lidze Mistrzów

Dodał: Rumcajs, 28.05.2015; 13:30;
www.bvb.de
Komentarze: 7


Komentarze użytkowników

SilverSurfer, 29.05.2015; 17:13:

Fanatyk rok wcześniej piłkarze Bayernu trzymali w rękach puchar UEFA, a w czerwcu reprezentacja z nad Odry zdobyła tytuł Mistrza Europy. Wisienką na wierzchu tortu była Złota Piłka dla Sammera. Samo pasmo sukcesów :)

fanatyk88, 29.05.2015; 11:57:

No Schalke chyba w tym samym sezonie zdobylo Puchar UEFA. Ale SilverSurfer czy niemiecka pilka wtedy rzadzila ? Z tym bym polemizowal. Bayern w Europie dopiero kilka lat pozniej zaczal cos znaczyc. Najmocniejszy wtedy byl Juventus ktory 3 razy z rzedu gral w finale LM. A przypomne ze my rowniez nastepny sezon w LM mielismy bardzo udany, bo doszlismy do polfinalu. Pamietny dwumecz z Realem i przewrocona bramka :):)

SilverSurfer, 29.05.2015; 11:12:

Ah... stare dobre czasy :) Postanowiłem również podzielić się wspomnieniami. Pamiętam ten dzień doskonale. Miałem wówczas 13 lat :) Wychodząc ze szkoły rzuciłem wtedy do kolegi słowami, że to BVB zwycięży w tym finale 3:0. A Riedle, Sammer i Ricken zdobędą po golu. Wyszło jak wyszło, ale po końcowym gwizdku była niesamowita euforia! W tamtym czasie niemiecka piłka rządziła, kluby z zagłębia BVB i Schalke były na fali.

Pawelinho, 28.05.2015; 23:38:

Miałem wtedy jedenaście lat i jedynie co pamiętam to fakt, że BVB prowadziło 2:1 z Juve, a potem wszedł Ricken, który zdobył trzeciego gola, którego pamiętam po dzień dzisiejszy.

fanatyk88, 28.05.2015; 20:54:

No to jestesmy w tym samym wieku. A ja nie wiem czy mam taka dobra pamiec czy co hehe ;) ale caly tamten sezon LM pamietam bardzo dobrze. I mecze w grupie z Widzewem, Atletico i Bukaresztem ( pewnie tez dlatego ze oprocz BVB kibicuje Widzewowi z dokladnie takim samym stazem ). Cwiercfinal pamietam ze byl z Auxerre ale to akurat slabo ale juz polfinal i final pamietam dobrze. W polfinalowym rewanzu z MU Kohler chyba kilkakrotnie wybijal pilke z lini bramkowej

Wirtuoz, 28.05.2015; 18:55:

Fanatyk ja też miałem wtedy 9 lat i właśnie od tego meczu stałem się fanem BVB. Co prawda kibicowałem im już jak w półfinale grali z Manchesterem, ale tamte mecze pamiętam jak przez mgłę.

fanatyk88, 28.05.2015; 14:29:

Lza sie w oku kreci... Najwiekszy sukces w historii klubu. Mialem wtedy 9 lat i pamietam ten mecz jakby byl wczoraj