Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt

Post autor: Siwy » 13 lut 2020, 19:24

Wracamy do zmagań ligowych, lekko poturbowani kontuzjami Reusa i Brandta ale mam nadzieję że wściekli ostatnimi dwoma fatalnymi meczami w Bremie i Leverkusen. Orły z Frankfurtu walczą o strefę pucharową a my żeby dotrzymać tempa liderowi, czuję że to będzie ciężka przeprawa ale w tym sezonie jeszcze nikt nas nie pokonał na własnym terenie (jedynie 2 remisy) więc liczę że jutro passa zostanie podtrzymana. Błagam tylko żeby Lucek okiełznał tego nieszczęsnego ostatnimi czasy Akanjiego a powinno być dobrze.
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Grześ
Kontakt:

Re: Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt

Post autor: Grześ » 14 lut 2020, 12:42

Tym bardziej,że po ewentualnej porażce może polecieć głowa Favre.Ja myślę,że przed własną publiką sprężą majtasy.
AMANTES AMENTES

HeyaBVB
Kontakt:

Post autor: HeyaBVB » 14 lut 2020, 14:08

Nikt w tym sezonie nas na SIP nie pokonał i Eintracht też tego nie zrobi. Będzie komplet punktów.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 15 lut 2020, 22:48

Mecz w naszym wykonaniu wręcz PERFEKCYJNY!!! taką Borussię chce się oglądać zawsze, nie wiem czy to nie był nasz najlepszy mecz w tym sezonie, kapitalna gra w obronie a w ofensywie chłopaki zrobili po prostu swoje. Piękna bramka Piszczka która przełamała tę pierwszą połowę w której ciężko nam się było przebić pod bramkę Frankfurtu - zresztą cały mecz zagrał po profesorsku i tutaj widać różnicę kiedy gra Łukasz a kiedy Akanji. Can robi za jaja zespołu, mam nadzieję że to nie tylko efekt zaprezentowania się w nowym zespole a reszta ekipy będzie brała przykład jak się gra z charakterem! Fantastyczny Guerreiro, Witsel i Hakimi również zaprezentowali się o niebo lepiej niż w poprzednich meczach, to dobry prognostyk przed nadchodzącym meczem z PSG.

Tylko kuźwa noga...dlaczego tak nie potrafimy grać na wyjazdach? :-(

No i oprawa...COŚ CUDOWNEGO! oby częściej panowie!!!
Obrazek
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

ODPOWIEDZ