Liga Mistrzów 19/20

Liga Mistrzów, Puchar UEFA, Intertoto

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Liga Mistrzów 19/20

Post autor: Siwy » 31 sie 2019, 12:30

Obrazek

Tak przedstawia się tabela grup tegorocznej edycji Ligi Mistrzów! Jeśli mam być szczery to jestem trochę zawiedziony bo trafiliśmy chyba do najgorszej grupy, owszem pojedynki z Barcą zapowiadają się ekscytująco natomiast chłodno kalkulując ciężko będzie z nimi wygrać a Inter bardzo konkretnie się wzmocnił w tym okienku i mają TOPowego trenera. Wiadomo że my też nie jesteśmy jakimiś fajami do bicia ale moim zdaniem trzeba będzie być w gazie żeby wyjść z tej grupy.
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
ADH
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 19/20

Post autor: ADH » 31 sie 2019, 12:51

Dlatego te rozgrywki nazywają się Liga Mistrzów, trzeba grać z najlepszymi a nie oczekiwać słabych drużyn i murowania bramki, Blitzkrieg i do przodu.

Ulkam
Kontakt:

Post autor: Ulkam » 02 wrz 2019, 10:25

Ja wychodzę z założenia, że lepiej mierzyć się z silnymi rywalami w grupie. Wolę to, niż awans z najsłabszej grupy i żenujące pożegnanie w pierwszym meczu kolejnej fazy.
Trzeba będzie powalczyć o wyjście, co na pewno dostarczy kibicom emocji. Mam tylko nadzieję, że do wszystkich rywali podejdziemy z pełną powagą i zaangażowaniem.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 02 wrz 2019, 20:18

Ja wychodzę z założenia że jak odpaść to przynajmniej w fazie pucharowej a nie już w grupie. Cóż, nie chcę tutaj siać fermentu, po prostu stwierdziłem że trafiliśmy do ciężkiej grupy, nie mówię że odpadniemy albo że mamy marne szansę na awans tylko różnie może być, zadecyduje forma w danym dniu, byłbym jednak spokojniejszy gdyby zamiast Interu trafiło się Dinamo czy Brugia albo już nawet Lyon.
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Ulkam
Kontakt:

Post autor: Ulkam » 03 wrz 2019, 14:47

Różny można mieć na to punkt widzenia. Ktoś powie, że w fazie grupowej jest jeszcze szansa na Ligę Europy i to też nie jest głupi argument.
Grupa jest ciężka. Chyba nawet najcięższa w tym sezonie. Ja za to obawiam się "słabszych" przeciwników, bo w ostatnich latach potrafią nam napsuć krwi (Nikozja czy właśnie Brugia), dlatego mam nadzieję, że nikogo w tym roku nie zignorujemy i damy z siebie 100%.

zieleninka
Kontakt:

Post autor: zieleninka » 09 wrz 2019, 14:03

Ulkam pisze:
03 wrz 2019, 14:47
Różny można mieć na to punkt widzenia. Ktoś powie, że w fazie grupowej jest jeszcze szansa na Ligę Europy i to też nie jest głupi argument.
Grupa jest ciężka. Chyba nawet najcięższa w tym sezonie. Ja za to obawiam się "słabszych" przeciwników, bo w ostatnich latach potrafią nam napsuć krwi (Nikozja czy właśnie Brugia), dlatego mam nadzieję, że nikogo w tym roku nie zignorujemy i damy z siebie 100%.
zgadzam się z tobą, grupa jest paskudna, ale to rzeczywiście często najsłabsi są największym zagrożeniem, bo w meczach z nimi następuje spore rozluźnienie. Im za to zawsze należy i starają się zawsze

ODPOWIEDZ