Borussia Dortmund - Schalke 04 18/19

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Borussia Dortmund - Schalke 04 18/19

Post autor: Siwy » 26 kwie 2019, 21:51

ObrazekObrazekObrazek

Smerfy wiszą nad strefą spadkową, tak słabego sezonu chyba dawno nie było u nich :shock: W pierwszym meczu wygraliśmy 1-2 po golach Delaney'a i Sancho i miejmy nadzieję że jutro passa zostanie podtrzymana i rozszarpiemy ich na strzępy! Derby rządzą się swoimi prawami lecz pozycja obu zespołów w tabeli nie jest przypadkiem więc jutro musimy ich przemielić i trzymać kciuki że Norymberga mająca nóż na gardle zagra mecz sezonu i da radę chociażby zremisować! Liczę na pewną wygraną Heja BVB!

Serio Reus z Sanchem i Paco strzelili w tym sezonie więcej bramek niż całe Schalke? :lol:
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 22:30 przez Siwy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

artur_poznan
Kontakt:

Re: Borussia Dortmund - Schalke 04 18/19

Post autor: artur_poznan » 26 kwie 2019, 22:13

To ich najgorszy sezon od powrotu do Bundesligi czyli 91/92. Na papierze wyglada wszystko na tip top dla czarno/ żółtych. Niestety papier ani 42 punkty przewagi tego meczu same nie wygrają.
Rok temu przeżywałem na żywo koszmar 4:4. Jutro nie mogę nawet meczu obejrzeć ale wierze w jedno, ze ich kur** wkomponują w ziemie czyli tam gdzie ich miejsce.
Może uznacie mnie za szaleńca, ale oczekuje nokautu 5:0

donpedro
Kontakt:

Post autor: donpedro » 26 kwie 2019, 22:24

4-4 się już nie powtórzy, wtedy mieli drużynę, teraz nie mają nic. Dostaną w łeb i tyle. Precz z tym ścierwem i wszystkim co z nim związane. Na pohybel sukinsynom. Żadnej litości, dwa, trzy liście i paszoł won.

Awatar użytkownika
Piotrek3201
Kontakt:

Post autor: Piotrek3201 » 27 kwie 2019, 16:57

To się nie dzieje naprawdę...

Awatar użytkownika
DD10
Kontakt:

Post autor: DD10 » 27 kwie 2019, 17:26

Co sie tu odpie****lo.?! Brak slow, ciezko byc kibicem BVB, nie znam drugiej takiej druzyny, ktora sie daje tak ruchac raz za razem.
Po raz kolejny tracimy bramke po dosrodkowaniu, ilez mozna? nie cwicza tego na treningach kur*a???
Z drugiej strony Schalke mialo duzo szczescia. SKutecznosc strzalow chyba 100%, strzal zycia z wolnego Caligiurego no i czerwona dla Reusa to chyba przesada......

Patrzac na gre w przekroju calego sezonu to i tak nie zasluzylismy na mistrza, no ale tak sie sfrajerzyc...

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 27 kwie 2019, 23:14

Oddaliśmy grzecznie mistrzostwo Bayernowi i to w meczu z Schalke na własnym stadionie - cóż za piękny scenariusz :lol: I to z Schalke które jak mówi Arti ma najgorszy sezon od 91r. w tym sezonie wygrało raptem 7 spotkań, potęgi pokroju Mainz czy Fortuny spuszczają im tęgie lanie, są na jednej pozycji w tabeli wyżej od strefy spadkowej a my walcząc o mistrza, mając zespół nieporównywalnie lepszy od nich dostajemy baty jak amatorzy przed własną publicznością, to się nie dzieje naprawdę.... Meczu z Bayernem się obawiałem bo z nas schodziło powietrze a Bayern gra coraz lepiej ale dzisiejszy mecz z Schalke to miała być formalność, liczyłem że rozjedziemy ich do 0, że będzie pewna wygrana a tutaj takie upokorzenie :shock: Nie wiem jak to określić czy Bundesliga jest na tyle specyficzna czy na tyle słaba że tak mierny w tym sezonie Bayern i tak najprawdopodobniej zdobędzie mistrzostwo :roll:

Wytłumaczcie mi również jakim cudem mają takie wieże jak Witsel, Diallo, Zagadou, Akanji każdy stały fragment gry rywala to trzęsienie nogami że zaraz dostaniemy w pytę :shock: Ostatnio w Monachium Hummels robił co chciał w powietrzu mimo że Akanji i Zagadou byli obok niego, dzisiaj Sane otoczony Witselem i Akanjim wygrał pojedynek główkowy....i tak jest co mecz, co jest do kur** jasnej :shock:

Wydaje mi się również że ta drużyna nie ma liderów (sam Reus to za mało, chociaż on dziś zawiódł na całej linii) brakuje hierarchii w szatni i kogoś kto zjebie resztę tej bandy po takich meczach jak dziś, zresztą dowodem na to jest fakt że drugim kapitanem jest Akanji który jest młodym szczylem i w klubie jest dopiero od roku :roll: Duża również w tym rola trenera, jak Favre szanuję za umiejętności trenerskie tak mógłby być trochę bardziej agresywny bo straszna klucha z niego...to samo Zorc (pamiętacie co czasem Hoeness wyprawiał na meczach Bayernu jak siedział obok trenera? zawsze ceniłem u niego walkę o swoje i że u niego wszyscy chodzą jak w zegarku - dyscyplina musi być), marzę o tym (i mówiłem to już przed sezonem i w tamtym roku) żeby na ławce w Dortmundzie siedział taki Sammer, Kohler itd. ogólnie mieć takich ludzi w sztabie, zasłużonych ludzi nie tylko dla Borussii ale dla całych piłkarskich Niemiec którzy mają respekt i posłuch! Brakuje tego w Dortmundzie i możecie mnie za to skarcić ale moim zdaniem Borussia strasznie ucierpiała na wizerunku w ostatnich latach i zatraciła nieco swoją tożsamość, zawodnicy myślą że jak im nie pyknie w lepszych klubach to sobie mogą spokojnie wrócić, jakiś czas temu największa perła Niemieckiej piłki (czyt. Mario Gotze) złote dziecko gdzie idzie? do Bayernu? Kapitan Hummels (powtarzam: KAPITAN!!!) gdzie idzie? do Bayernu? dajemy się robić jak małe dzieci w tym całym biznesie i mam nadzieję że Zorc i Watzke widzą jakie błędy popełnili, nie chcę żebyśmy się stali drugim Arsenalem :-(

Cholera jasna miała być taka fajna sobota a tak dostajemy ostry wpier*** od jakiegoś śmiesznego klubu i szanse na majstra spadły prawie że do 0. Najgorsze jest w tym wszystkim to że narobiliśmy sobie wszyscy apetytu a teraz trzeba łykać same gorzkie piguły....ŻENADA.

W derbach zawsze brakuje mi Kevina, bo w takich meczach jak dziś przynajmniej by wypłacił smerfowi buta albo byka od przodu jak facet albo pokazałby wała trybunie smerfów a tak nawet nie było jakiś szarpanin i awantur....szczególnie należało się Caligiuremu który prowokował nasze trybuny wystawiając do nich ucho że ich nie słyszy :roll:
Obrazek
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

ODPOWIEDZ