Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 17/18

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 17/18

Post autor: Roflmilion » 22 kwie 2018, 19:38

Żeby nie było, że nie ma nawet tematu :-P

BORUSSIA DORTMUND – BAYER LEVERKUSEN 4:0 (1:0)

Borussia Dortmund: Bürki – Piszczek, Sokratis, Toprak, Akanji – Weigl – Pulisic (72. Dahoud), Götze, Reus (86. Gómez), Sancho – Philipp (81. Toljan)

Bayer Leverkusen: Özcan – Henrichs, Tah (43. Jedvai), S. Bender, Retsos – Kohr, Aranguiz – Bailey (46. Havertz), Volland, Brandt – Alario (69. Bellarabi)

Rezerwa: Weidenfeller, Sahin, Yarmolenko, Castro – Lomb, Kießling, Baumgartlinger, Frey

Gole: 1:0 Sancho (13., Pulisic), 2:0 Reus (55., Götze), 3:0 Philipp (63., Sancho), 4:0 Reus (79., Sancho)

Sędzia: Schmidt (Stuttgart), Żółte kartki: -

Widzów: 81.360

Mecz oglądałem dopiero dzisiaj i gdybym nie znał wyniku, to na żywo byłbym pewny, że Bayer coś wciśnie, bo mieli jednak kilka bardzo dobrych sytuacji.

Świetny mecz Sancha i Reusa. IMO najlepszy na boisku ten młodszy.
Bardzo dobrze również Akanji na lewej stronie i spory szacunek dla Stogera, że sportowo wysłał Marcela na trybuny. Mam nadzieję, że Hector przyjdzie i coś ruszy z tą lewą stroną obrony.
Weigl również zmotywowany obecnością trenera kadry i tym, że ma szanse wreszcie na 90 minut zagrał bardzo dobrze. Oprócz jednej straty, wszystko robił dobrze, czasem ładny przerzut czy na spokoju rozegranie.

Wygrany bardzo ważny mecz, mamy teraz 5 pkt przewagi nad Hoffe, więc nawet porażka z nimi nic nie zmieni jak będziemy trzymać poziom w ostatnich kolejkach.

Awatar użytkownika
DD10
Kontakt:

Re: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 17/18

Post autor: DD10 » 22 kwie 2018, 20:13

Dawno nie widzialem tak dobrego meczu w wykonaniu BVB, dobrze w defensywie i bardzo dobrze w ofensywie, normalnie jestem w szoku. No ale wystarczylo wyje**c Szyrle i Szmelcera i od razu widac efekty.
Oby tak dalej.

Awatar użytkownika
majeku
Kontakt:

Post autor: majeku » 23 kwie 2018, 10:27

Gotze z największą ilością przebiegniętych km.... ja już nic nie rozumiem. To znaczy, że jak im się chce to jednak potrafią? Czy chodzi o Loewa na trybunach?
BVBVBVBVBVB

Laurent
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Laurent » 23 kwie 2018, 19:52

No ale co to ma do rzeczy. Sahin i Gotze o ile dobrze pamietam zawsze byli w czolowce przebieginetych kilometrów.
Obrazek

ODPOWIEDZ