Bitwa Kibiców - czyli coś jak stary EScup

Stare, warte zachowania tematy

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rebuzz
Kontakt:

Bitwa Kibiców - czyli coś jak stary EScup

Post autor: rebuzz » 27 paź 2012, 09:36

Witam,

Cholera jak ja tu dawno nie pisałem :) W każdym razie to tak jak w temacie, starsi użytkownicy mogą pamiętać jeszcze serwis EScup na którym (nawet

paredziesiąt) osób z serwisu BVB "klikało". Na czym polega cała zabawa ?

Otóż, każdy z użytkowników oddaje głos na swoją drużynę, która aktualnie toczy mecz z inna drużyną.

- Głos można oddać co 10 minut
- Drużyny rywalizują w 1 i 2 lidze (Borussia jest aktualnie w pierwszej lidze - gonimy czołówkę)
- Drużyny rywalizują również w pucharze tzw "Puchar BeKi" (Przegrywamy aktualnie z Celticiem Glasgow)
- "Mecze" w lidze trwają 24 godziny czyli jeden dzień, natomiast mecze w pucharze trwają bodajże cały tydzień. W pucharze obowiązuje system "przegrywasz - odpadasz"
- W rozgrywkach występują aktualnie tylko drużyny europejskie

Głosy oddawać możecie na stronie www.ligamistrzow.com I nie reklamuję tutaj tego serwisu bo jest on mi całkowicie obojętny, po prostu szukam sprzymierzeńców do gry:)

Parę lat temu głosowalismy na stronie EScup, mieliśmy bardzo dużą ekipę, niestety EScup zniknął z sieci raz na zawsze. Pozostała teraz tylko ta polska Bitwa Kibiców.

Oczywiście specyfika gry jest dziwna :) Niektórzy sobie pomyślą, że to głupie i strata czasu :) Owszem, można tak pomyśleć, więc szukam chętnych osób, którym po prostu

taka forma zabawy i rywalizacji odpowiada. Ja mimo pewnego wieku lubie takie rzeczy i po prostu miło będzie jak dołączy nas więcej osób i możemy wtedy coś tam osiągnąć

konkretnego.

Od razu mówię, że osoby, które chcą wyśmiać ideę takiej ligi niech sobie darują. To jest po prostu dla chętnych :) Niektórym to spasuje, niektórym nie.

Aktualnie gramy z sch*lke i jakoś to dzisiaj idzie, ale będzie ciężko bo fani Barcelony ostatnio nam napsuli krwi i głosowali przeciwko nam, dzięki czemu przegraliśmy

z nic nieznaczącym PSG :) Jutro mecz z Liverpoolem, to akurat jest mega ciężkie spotkanie, ze względu na to, że fanów tego zespołu jest tam sporo i mają dobre układy.

Raz jeszcze gorąco zachęcam do zalogowania i głosowania. Przypominam to się nazywa Bitwa Kibiców na stronie www.ligamistrzow.com Można to znaleść w zakładce "dla

kibiców".

Moderatorzy / Administratorzy - to nie jest reklama itd itp :) Po prostu werbuję chętnych ludzi do głoszenia dobrego imienia BVB gdzie tylko się da :)

Pozdrawiam
HEJA BVB!!
Ostatnio zmieniony 27 paź 2012, 14:01 przez rebuzz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Neo
Kontakt:

Post autor: Neo » 27 paź 2012, 11:31

Pamiętam te czasy rebuzz, kiedy to klikało się, teraz już brak czasu na to :-/

PS. Fajnie czasem przeczytać jakąś merytoryczną wypowiedź na pilka.pl ;-)

Awatar użytkownika
rebuzz
Kontakt:

Post autor: rebuzz » 27 paź 2012, 11:35

oo witam :)

No właśnie sam się sobie dziwię, że zacząłem się bawić w tą bitwę kibiców :) Z jednej strony praca z drugiej strony rodzina a jeszcze kończę w końcu te pieprzone studia :) Może dlatego się zdecydowałem, że mam pracę przed pc i w sumie mogę głosować. A dziś choroba mnie rozłożyła to i tak w domu siedzę.

Mam nadzieje, że ktoś z "młodszych" może się zdecyduje i poklika wraz z nami :)

ps. A to ty też na piłka.pl jesteś ? Pod jakim nickiem ? Swoją drogą męczy mnie już ten serwis troszkę. Pisałem do administratora odnośnie paru ich użytkowników, ale oni dają bany tylko na nicki :) Na IP jakoś nie potrafią i się robi syf. Polecam fussball.pl tam jest wyższy poziom w komentarzach i moderatorzy w miarę spoko :)

Awatar użytkownika
Neo
Kontakt:

Post autor: Neo » 27 paź 2012, 13:21

Nie, nie udzielam się tam bo nie warto. Kiedyś coś tam komentowałem, ale masa dzieciaków i hejterów więc dałem sobie spokój.

Awatar użytkownika
rebuzz
Kontakt:

Post autor: rebuzz » 29 paź 2012, 15:16

Tak przy okazji dzisiaj prowadzimy aktualnie z Bayernem różnicą parunastu głosów :) do końca jeszcze sporo, ale nie jest źle.

A dziś po 22 i jutro przez cały dzień spotkanie z Lechem Poznań. Tu akurat będzie ciężko.

Myślę, że czasem mogę tutaj opisać co się dzieje w "lidze". Bo i tak licznik off, a może akurat ktoś wejdzie, przeczyta i się zainteresuje ;)

Pozdrawiam
HEJA BVB!!

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 29 paź 2012, 22:03

No ładnie ^^ jak patrzyłem 2 minuty przed końcem to różnica między BVB a Bayernem wynosiła 1 głos.
Ale ostatecznie skończyło się 283 do 279 dla BVB.

Awatar użytkownika
rebuzz
Kontakt:

Post autor: rebuzz » 29 paź 2012, 22:54

Dokładnie ostatnie minuty to prawie zawał ( a to tylko głupie głosowanie nie :P ? hehe ) W każdym razie UDAŁO SIĘ i wygraliśmy z Bayernem ;) To naprawdę sporo, zważywszy, że mają tam solidną ekipę :)

Widzę, że parę osób dołączyło co cieszy :) Może coś z tego będzie.

Dziś od 22:00 i jutro gramy z Lechem Poznań. Ciężko będzie :) ale... HEJA BVB:)

Awatar użytkownika
Draginhio
Kontakt:

Post autor: Draginhio » 29 paź 2012, 23:11

W sumie co mi tam, można powalczyć:P

Awatar użytkownika
rebuzz
Kontakt:

Post autor: rebuzz » 29 paź 2012, 23:16

No jak ktoś ma ochotę i czas ;) i lubi takie coś to fajna sprawa :)

Awatar użytkownika
Draginhio
Kontakt:

Post autor: Draginhio » 30 paź 2012, 22:24

Dawać bo trzeba Barce pojechać, w jedności siła :PP :-D Pokażmy, że jesteśmy mocni:)

Awatar użytkownika
rebuzz
Kontakt:

Post autor: rebuzz » 20 lis 2012, 18:57

Witam po dłuższej przerwie :) Małe podsumowanie ligi :

- 4 sezon się skończył w ubiegły weekend, zajeliśmy 4 miejsce (za Liverpool FC, Bayernem i Realem) czyli oceniam to bardzo pozytywnie
- W pucharze (system play - off) dotarliśmy do FINAŁU :) gdzie niestety nieznacznie przegraliśmy z Liverpoolem (najmocniejsza ekipa)

Ogólnie bardzo pozytywnie a dziś rozpoczął się 5 sezon. Aktualnie przegrywamy niestety z Manchesterem United.

serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do zabawy, w razie czego pisać do mnie - pomogę.

Chciałbym podziękować wszystkim z tego forum, którzy pomogli w najtrudniejszym momencie w połowie sezonu :) :) :) !!!

Tylko parę osób nagle ucichło co się stało :P ?

Pozdrawiam
HEJA BVB!!

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 20 lis 2012, 19:13

byloby lepiej ale ja i draginhio dostalismy bana :mrgreen:

Awatar użytkownika
rebuzz
Kontakt:

Post autor: rebuzz » 20 lis 2012, 19:18

Za co dostaliście BANA i na jak długo :D Może się da coś z tym zrobić :D?

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 20 lis 2012, 19:22

Nie mogłem za skarby otworzyć konta w tej grze, więc założył mi Draginhio :D:D Potraktowano to jako multikonto i ban chyba na miesiąc :-> To było z 2 tygodnie temu już..

Awatar użytkownika
rebuzz
Kontakt:

Post autor: rebuzz » 20 lis 2012, 19:26

Co za pech :P przydalibyście się teraz bardzo :) Zawsze mogliście maila do redakcji napisać z wytłumaczeniem :) Teraz już wam konto nie działa ? Bo czasem dają bany na 3 dni tylko.

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 20 lis 2012, 19:31

ban do 23 listopada ;p

Awatar użytkownika
Draginhio
Kontakt:

Post autor: Draginhio » 20 lis 2012, 19:33

Rozj... system. Założyłem na moim ip konto zizowi, ale a ni razu nie zagłosowałem nawet z jego konta. To dali bana na 3 tyg.... a trochę tam głosów oddałem :D wróximy moxniejsi po banie;p zwycięstwo z Barca bezcenne!:D
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 19:35 przez Draginhio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rebuzz
Kontakt:

Post autor: rebuzz » 20 lis 2012, 19:35

A jakie mieliście nicki w Bitwie Kibiców dokładnie ? To napiszę do redakcji, może coś się uda zrobić a jak nie to trzeba poczekać przez ten tydzień coś tam wygram :P ale kompletu nie będzie :)

Ja bym to napisał w ten sposób "Użytkownik X i Y zostali zbanowani w grze bitwa kibiców, okazało się, że użytkownik X założył konto użytkownikowi Y na prośbę tego drugiego. Przekazał mu login i hasło. Są to natomiast dwie odmienne osoby nie mające ze sobą nic wspólnego, proszę o sprawdzenie adresu IP na potwierdzenie moich słów i ponowną weryfikację zasadności bana"

Awatar użytkownika
Draginhio
Kontakt:

Post autor: Draginhio » 20 lis 2012, 19:36

No ja dragison, a zizu - zizu

Awatar użytkownika
Draginhio
Kontakt:

Post autor: Draginhio » 20 lis 2012, 19:37

spoczko zostalo 3 dni

ODPOWIEDZ