Haxball - kadra

Stare, warte zachowania tematy

Moderator: Mods

AfrOOO
Kontakt:

Haxball - kadra

Post autor: AfrOOO » 07 maja 2012, 18:29

Witam!

Chciałbym zaznaczyć, że dostałem pozwolenie administracji na tworzenie nowego tematu, także proszę o nie usuwanie. Z góry dziękuję ;)

Zauważyłem, że haxball cieszy się tu ogromną popularnością dlatego też chciałbym zaproponować Wam udział w Turnieju Copa Haxballita 4.
Jestem administratorem strony haxball-manager.pl - zapraszam do rejestracji.
Organizujemy już 4 tego typu turniej, który nadal cieszy się ogromna popularnością w całej Polsce. W 3 ostatnich edycjach łącznie wzięło udział 23 stron o tematyce haxballa i nie tylko.

Zapisały się już takie portale jak:
HMTL Red Team
HMTL Blue Team

AC MILAN24.com
VCF.pl A
VCF.pl B
HBAL La Magica
Hattrick.org
Free Agents
Trenuj.com
Ehaxball.tk
HSL
youhax.tk
WHF
football-fans.pl
ManagerSite.pl
eks-man.pl
ManUtd.com.pl
PL-HB
FC Catalonia
Kanonierzy.com
Power Rangers
angielskie-ligi.pl

+2 ekipy z bundesligi

Na copie wezmą udział także drużyny z Francji, Czech i Niemiec. W tej edycji poszerzamy liczbe uczestników do 32 ze względu na ogromne zainteresowanie.

Jako przyszły trener wypada się przedstawić, a więc:
Imię: Tomek
Nick: AfrOOO
Kontakt: GG – 17885189 e-mail: tomekafro0@wp.pl
Doświadczenie: Gram w haxball od ponad roku, zacząłem grę mniej więcej w marcu 2011. Kariere haxballową rozpocząłem 19 kwietnia 2011 na haxball-manager.pl .
Jestem fanem,sympatykiem BVB tak jak wy;)
I sezon: Pierwszy klub: FC Untitled – I liga- 2 miejsce
II sezon: Drugi klub: Dream Team – II liga – transfer do:
Trzeci klub: Meteor Utd, po 3 meczach zostałem trenerem. I liga – 9 miejsce
III sezon: Meteor Utd – II liga – 6 miejsce
IV sezon: Meteor Utd – II liga A – 8 miejsce
V sezon: Meteor Utd – II liga B (A czy B nie oznacza, że A lepsza, przeprowadzane losowanie) – obecnie 5. miejsce

Zaqhax:
Meteor Utd – West Conference – 9.miejsce

Dobra co ja będę się rozpisywał. Mam zamiar zrobić rektutacje, wybrac kadre, mam nadzieje przeprowadzać treningi.
Nie mamy dużo czasu także musimy się sprężyć!

[center]Ustawienia pokoju:
Score limit: none
Time limit: 7min
Stadium: big
System 4v4 !
Gramy 2 x 7min ! [/center]

Strony pomocnicze:
HaxballManager
Copa Haxballita 4
gra haxball

Schemat zapisów:
Nick ( nr gadu )
Pozycja:
Doświadczenie: jak długo grasz w haxball, czy bierzesz udział w jakiegoś typu rozgrywkach

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 07 maja 2012, 21:23

Zrozum Afro, pisalem jakis czas temu do Wilshera odnosnie Copy, bo na forum byl straszny syf. Kadre mamy, trenera tez i nowego nie szukamy. Gralismy juz na jednym turnieju, zajmujac trzecie miejsce. Druga sprawa, to nie jest to kadra sympatykow BVB, tylko kadra tego forum. Oczywiscie, moge sie mylic, ale zakladam, na tyle na ile Cie znam, ze zarejestrowales sie tu tylko po to, by napisac ten post.

AfrOOO
Kontakt:

Post autor: AfrOOO » 07 maja 2012, 22:20

No prawie masz racje, jestem tu prawie rok i czekałem, aby napisac tylko ten post;)
Dziwne, nie dostałem żadnego info o kadrze. Chciałem abyśmy zagrali na copie, tzn. wy bo widziałem, że spore zainteresowanie tym turniejem i chciałem zorganizowac cos.
Nie miałem pojecia o kadrze i trenerce;)
Chciałem także troche sie z Wami złączyc a to jest szansa na to gdyż znam tu mało osób raczej... Ciebie kojarze:)
W takim razie fajnie by było to jakos ogarnac w jedna całośc i napisac kadre, trenera, asystenta. Chciałym grac w "barwach" borussia.com.pl .
Obrazek

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 07 maja 2012, 22:24

AfrOOO pisze: Dziwne, nie dostałem żadnego info o kadrze.
A czemu miałbyś dostać :roll: ? Jest temat dot. haxballa, tam miałeś wszystko... mieliśmy wysyłać do wszystkich użytkowników spam o kadrze haxballa? :roll:

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 07 maja 2012, 22:27

Tak na marginesie to nie graliśmy w haxa już dobre kilka tygodni, przydało by się coś z tym zrobić. :-P
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 07 maja 2012, 22:31

Volv, zajrzyj na gg. Aktywnosc kilku osob pozostawia raczej wiele do zyczenia, bo o ile ja jestem czesto na forum, czy na GG, Volv no to wiadomo, przedni użytkownik, o tyle tacy jak Mersinko, czy GotzePL troche przepadli bez echa ;)

Awatar użytkownika
pawelas88
Kontakt:

Post autor: pawelas88 » 07 maja 2012, 22:33

Jak chciales grac w naszych barwach(chociaz formalnie reprezentowalismy kibicow Borussii bo o zgode admina jeszcze sie nie pytalem czy mozemy tez stronke reprezentowac) to wystarczylo napisac cos w temacie o haxie ktory ma juz ok 200 stron z tego co pamietam. Nie raz przeprowadzalismy rekrutacje ale Ty sie nigdy nie odezwales :-D
Chociaz musze przyznac ze bardzo profesjonalnie do tego podchodzisz i napewno nalezy Ci sie uznanie :-P

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 07 maja 2012, 22:55

No więc, reasumując, ja jestem jak najbardziej za tym, żeby Afrooo z nami grał, ale żadnych zmian na stanowisku trenera bym sobie nie życzył (czyli chciałbym, żeby pawelas pozostał trenerem tak jak dawniej, o ile sam chce).

GotzePL
Kontakt:

Post autor: GotzePL » 07 maja 2012, 23:47

ja na gg jestem codziennie ale nie mam niektorych numerow aa i zrobiliscie jakas konfe na gg ??Bo mnie nie ma zapisanego chyba
Wir fahren nach Berlin!!!

Awatar użytkownika
Draginhio
Kontakt:

Post autor: Draginhio » 07 maja 2012, 23:48

ja chce grać jako wice trener: :mrgreen:

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 08 maja 2012, 00:11

Drag za małe doświadczenie, za słaba klepa, za słaby refleks, no i przede wszystkim... słabe masz te uderzenia z główki, no i wolej też nie jest twoją mocną stroną :mrgreen:

Mersinko3
Kontakt:

Post autor: Mersinko3 » 08 maja 2012, 08:49

bo jestem jan niewidoku zawsze czesto siedze:)

AfrOOO
Kontakt:

Post autor: AfrOOO » 08 maja 2012, 10:58

Nie dostałem info od adminów;)

No tak, pisałem to ponad godzine aby wyszło jak najlepiej i o zgode kilka dni pisałem...

Szkoda jeśli miałoby to pojsc na marne.
Wiem, że nie jestem raczej aktywny tutaj także widze, że z lekką wrogością jestescie do mnie nastawieni heh.
Prosiłbym o pisanie tutaj w sprawie tej Copy. Mógłby ktoś to w calosc zebrac i napisac:
Trener: xxx (nr gg)
Kadra:
-
-
-

?

Ta Copa rusza niedlugo, naprawde swietny turniej, najwiekszy w Polsce międzyforumowy także ciezko z grupy nawet byloby nam wyjsc tymbardziej, ze na przygotowanie nie mamy wiele czasu.
Móglbym dolaczyc chociaz do kadry?:)
Obrazek

GotzePL
Kontakt:

Post autor: GotzePL » 08 maja 2012, 12:33

spokojnie spokojnie ,teraz jestesmy lepiej zgrani i mozemy duzo zdzialac ;] ale wiem ze ten turniej to naprawde jest ciezki do ogarniecia i musielibysmy duzo pracy i przygotowan wlozyc by cos osiagnac nie wiem czy inni by chcieli grac w tym turnieju ale ja jakby co sie pisze

Dargos
Kontakt:

Post autor: Dargos » 08 maja 2012, 14:04

Jest tylko jedna rzecz, która bardzo przeszkadza w tym "turniejowaniu" : nazywa się DYSCYPLINA

A teraz definicja słowa kluczowego :

Dyscyplina - 1)umięjętność zorganizowania się na wspólne mecze treningowe i turniejowe ,przynajmniej 1 raz w tygodniu i granie regularnie w haxballa - najlepiej wspólnie i w porozumieniu z pozostałymi członkami kadry.
2)umiejętność dotrzymywania danego słowa i stawianie się na umówioną godzinę ; jedynym wyjątkiem od 2 definicji jest NAGŁE, NIEPRZEWIDZIANE, NIEZALEŻNE od gracza Zdarzenie .

Niestety dyscyplina w naszej kadrze jest na poziomie 1. FC Koln a nie BVB.

To nie problem napisać na konfie i zorganizować mecz. Ja tego zrobić nie mogę, bo 2 osoby nie wpisały mnie i na konfie pisać nie mogę. Ale zgadzam się z Volvem i chcę zauważyć, że ostatni raz graliśmy chyba 1 miesiąc temu.

GotzePL
Kontakt:

Post autor: GotzePL » 08 maja 2012, 14:19

Ja upewniam was że na forum wchodzę codziennie tak samo jak na GG ,ale nie ma żadnych nowych wiadomości więc nie wiem co sie dzieje

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 08 maja 2012, 15:41

Hm, nie mozecie pisac na konfie bo ktos Was nie wpisał? Dziwna sprawa, no ale OK, moze i tak jest.
Co do samej copy, to pisalem Wam jakis czas temu na konfie wlasnie i z tego co wywnioskowałem to wiekszosc byla na tak, potem pisałem do Wilshera, organizatora turnieju i wygladalo na to, ze bedziemy mogli udzial w turnieju wziac. Niestety potem praktycznie nic nie gralismy i temat kompletnie upadł.

Awatar użytkownika
Maders
Kontakt:

Post autor: Maders » 08 maja 2012, 18:04

Jest jeszcze szansa na dołączenie do kadry ?

dmbforum
Kontakt:

Post autor: dmbforum » 08 maja 2012, 18:32

ja też jestem chętny jak coś.
nick: fastfoot
gg: 4138858
pozycja: pomocnik (może być inna)
gram: ok. rok

GotzePL
Kontakt:

Post autor: GotzePL » 08 maja 2012, 18:39

lepiej by było gdybyście byli kibicami BVB ,ale decyzje podejmuje pawelas (ciezko moze byc bo kadre mamy dosc duza )

ODPOWIEDZ