[BVB] Transfery

Moderator: Mods

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kiulik
Kontakt:

[BVB] Transfery

Post autor: Kiulik » 07 cze 2007, 22:36

Rozmowa na temat tak dokonanych, jak i planowanych transferów. Informacje o transferach oczywiście na www.borussia.com.pl ;)
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2008, 21:26 przez Kiulik, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Rulez260
Kontakt:

Post autor: Rulez260 » 08 cze 2007, 12:52

Boże jak z transferami dalej tak pójdzie to z ligi spadniemy

Awatar użytkownika
Bercik
Kontakt:

Post autor: Bercik » 08 cze 2007, 13:34

Z transferami to porazka:/ lepiej zeby zaczeli cos dzialac!!!!

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 08 cze 2007, 13:35

Ostatnio ktoś pisał na głównej, że Petric ma niby dziś podpisac kontrakt, ale skąd te info? Szukam po necie i nic....

No teraz już wiem, jest Petric

Rapido
Kontakt:

Post autor: Rapido » 08 cze 2007, 14:18

Powinni kupić klasowego i taniego piłkarza np. Guti

Awatar użytkownika
Rulez260
Kontakt:

Post autor: Rulez260 » 08 cze 2007, 16:16

Guti będzie chciał garć w bvb marzenie a Petrić to dobry nabytek jeszcze obrona i mamy pioerwszą trójkę

Awatar użytkownika
shadowman
Kontakt:

Post autor: shadowman » 08 cze 2007, 19:54

wg mnie transfery klasowych zawodnikow bylyby dla nas najwazniejsze. juz teraz mamy sklad bardzo dobry ale brakuje tego czegos i ja mysle ze to brakuje klasowych pilkarzy. niestety borussia nie jest w stanie wylorzyc kilkunastu mln euro na takich pilkarzy a wiec tkwimy w marazmie i bedziemy tkwic w nastepnym sezonie. mam nadzieje ze Blaszczykowskki pociagnie prawa strona. zobaczymy co ten Petric pokarze ale nie sadze ze poprowadzi nasza druzyne do pucharow.
PS. czy nie lepiej bylo by wylorzyc kilku milionow na jakas gwiazde z Ameryki Poludniowej(najlepiej brazylii bo mamy Tinge i Dede) niz inwestowac w pilkarzy sredniej klasy europejskiej. cena ta sama a umiejetnosci inne.

Awatar użytkownika
radziu
Kontakt:

Post autor: radziu » 08 cze 2007, 20:19

shadowman, nie do końca zgodzę się z Tobą, że odrazu jak zawodnik pochodzi z Brazylii jest perełką - z tym trzeba trafić. To samo tyczy się sumy odstępnego. Jak klub zna wartość swojego zawodnika, wie jaki ma potencjał, to nawet z ameryki południowej nie puszczą go za darmochę.

Co do transferów BVB, to jak narazie ucieszony jestem z pozyskania Mladena Petricia z Bazylei. W moim odczuciu naprawdę dobry grajek, z instynktem snajperskim. Teraz, po tym zakupie muszę sprzedać najlepiej Buckley'a i kompletny niewypał w postaci Amoah'y i bezapelacyjnie zainwestować w solidnego środkowego obrońcę, bo z Brzenską w obronie europejskie puchary możemy sobie co najwyżej namalować kredkami....

Awatar użytkownika
Rulez260
Kontakt:

Post autor: Rulez260 » 08 cze 2007, 21:03

radziu dobrze mówisz petrić będzie wzmocnieniem potrzeba jeszcze solidnego środkowego obrońcę

Awatar użytkownika
Tomi
Kontakt:

Post autor: Tomi » 08 cze 2007, 22:34

niech probują kogoś kupić na zasadzie Bosmana, a co do transferów na teraz, to obrońca, bo Brzenska to kaciała jakich mało
Obrazek

diabel
Kontakt:

Post autor: diabel » 09 cze 2007, 11:07

Co do Brazylijczykow to sie zgadzam z Radziem, bylem na paru meczach w tamtym sezonie i co do Dede to bez zarzutu ale Tinga to drewno oprocz paru przeblyskow np.Aachen i Nürnberg na wyjezdzie,wiec mozna by go smialo porownac ze sredniej klasy Europejczykiem.Klub jest w fazie przebudowy i nie zapominajcie ze 3 lata temu bylismy zagluzeni na 120 baniek a teraz juz tylko na ponad 40.Nie wydaje mi sie ze aby dorownac czolowym klubom w bundeslidze wydaja krocie na nowe zakupy,ale za rok lub dwa bedziemy walczyc o puchary

Yeti
Kontakt:

Post autor: Yeti » 09 cze 2007, 13:09

transfery sa dobre kupujemy pikarzy ktorzy sie przebija i beda stanowic trzon naszej druzyny:P po co przeplacac:P

thomas
Kontakt:

Post autor: thomas » 09 cze 2007, 15:02

Ja mysle ze mamy duzo mlodych i utalentowanych pilkarzy w Dortmundzie!!!!!!!!heja BVB!!!!!!!!!!!!! ;-)

galileox86
Kontakt:

Post autor: galileox86 » 09 cze 2007, 16:22

ja uwazam ze mamy przesyt napastnikow Frei , Petric, Tyrala, Smolarek, Amoah, Valdez, Buckley po co az tylu ??

Bramkarz no tu to jest koszmar jak cos sie Weidiemu stanie to nie mamy nic bedzie grali z cianiasem na bramce !!

Obrona worns coraz czesciej bedzie lapal kontuzje z racji wieku brzenska( to jest obronca ?? eee raczej pajac) amedick hmmm moze i bylby dobry gdyby nie kontuzje.
Prawa obrona no i szczerze Degen nie jest zlym zawodnikiem podobalo mi sie jak gral na poczatku i w rep szwajacarii tylko mi sie wydaje ze on powinien bardziej do przodu grac, jak mu zacznie wychodzic i nabierze wiary w siebie to z tego zawodnika mozna miec jeszcze ogromyn pozytek.
Pomoc ... moze nie jest to nasza najsilniejsz formacja ale z ogromny potencjalem Piennaar najepsze lata ma przed soba Kurska Sahin to niezwykle utalentowani juniorzy. Kurcze ja tu ciagle widze miejsce dla Rickena nie mowicie mi ze on nie umie grac bo w tym sezonie gral moze w calosci 2 mecze bo wiekszosc wchodzi po 80 minucie i mial 2 asysty. Sezon wczesniej zagral 10 meczy ZADEN nie caly i mial 4 gole 2 asysty. On na boisku nie bryluje ale swoje robi. Kringe przed tamtym sezonem chcial go Bayern i szczerze nie wiem co sie z nim stalo nie gral tak jak powinien ale to nie znaczy ze nie wywalczy miesca w skladzi a jest ciagle mlody.
<a href="flameinteractive.pl">Agnecja Flame Intractive</a>

michuu
Kontakt:

Post autor: michuu » 09 cze 2007, 20:52

moim zdaniem petric bedzie ustawiomny jako ofensywny pomocnik wspierajacy napastnika/ów. co do reszty... trudno nie zauwazyc, iz zarzad BVB robi glup[ote kupujac tylu napastnikowa a nie wspomagajac pomocy i obrony, a wiec formacji ktore szwankowaly najbardziej... i jesli beda sie upierac, jak w przypadku rozhenala, nic dobrego z tego nie wyjdzie. ale i tak jestem dobrej mysli i czuje, ze najblizszy sezojn spedzimy w czubie tabeli, tj. w pierwszej czworce :D

Awatar użytkownika
Flat Eric
Kontakt:

Post autor: Flat Eric » 09 cze 2007, 23:27

Wg zarzadu lepiej kupic 2 albo 3 pilkarzy ktorzy nic nie wniosa zamiast zebrac kase i kupic jednego ktory bedzie gral. Metze odszedl i kto po nim zaklei dziure w obronie? Brzenska? :lol: Hunemeier jest za mlody, moze Amedick (raczej nie). Lepiej bylo zaoszczedzic 1M euro i kolejny sezon cieniowac niz zainwestowac w zespol i liczyc, ze sie po sezonie zwroci w pucharach (ale pewnie nie chca popelniac bledu poprzedniego zarzadu :-P ). Czas pokaze co z tego wyjdzie

Awatar użytkownika
radziu
Kontakt:

Post autor: radziu » 10 cze 2007, 11:25

tak jak już wspomniałem muszą zainwestować w środkowego obrońcę, a w dalszej kolejności w jakiegoś dobrego środkowego pomocnika, który pełniłby rolę rozgrywającego oraz w obrońcę na prawą flankę, aby wykurzyć Degena, który nie wiem z jakiej w ogole racji okupuje prawą stronę nie mając ani dobrego dryblingu, anie nie będąc specjalnie szybkim - jednym słowem co najwyżej średniak, a BVB ma przecież aspiracje, aby być jedną z bardziej liczących się potęg w Niemczech.
Obrazek

diabel
Kontakt:

Post autor: diabel » 10 cze 2007, 13:21

Degen to taki mierny pilkarz,ze do Chapiego czy do Freia to sporo odstaje.Ma taka slynna kiwke hakiem niestety napastnicy juz to znaja i konczy sie to jak wiecie niebezpieczenstwem pod nasza bramka.On gra niezle w kadrze Szwajcarow,ale co do BVB to zaden aspirant na obronce.manko mamy na pozycji srodkowego i prawego obroncy no i rezerwowego bramkarza.Czytalem ostatnio w szlatmawcu"Bildzeitung"ze Ziegler chce walczyc w skladzie o miejsce w bramce z Romanem.Jakos w Arminii tez grzal lawe i z Hainem czy tez kiedys w Sztutgardzie nie pogral za wiele,chyba ze w kickersach w tym samym miescie.To niezla fucha bo zarobi co nie co i odejdzie jak MAIER na emeryture

DevilAdrian20

Arda Turanem

Post autor: DevilAdrian20 » 10 cze 2007, 13:36

Borussia Dortmund jest zainteresowana 20 - letnim graczem Galatasaray - Ardą Turanem.

Młody Turek wywołał bardzo wiele pozytywnych opinii w wielu klubach europejskich. Sprowadzeniem go zainteresowane są między innymi kluby z Anglii i Niemiec.

Jednak dyrektor generalny Galatasaray nie jest zainteresowany sprzedażą swojego ''diamentu''

''Arda jest dla nas bardzo cenny. Nie chcę go oddawać do żadnego innego klubu.''

Według niektórych młody Turek jest największym talentem w swoim kraju.

Metryka:

Imię i Nazwisko: Arda Turan

Data Urodzenia: 30 styczeń 1987 rok

Miejsce urodzenia: Istambuł (Turcja)

Wzrost: 1.76m

Pozycja na boisku: Ofensywny pomocnik (prawy, lewy, środek).

Awatar użytkownika
.Giv
Kontakt:

Re: Arda Turanem

Post autor: .Giv » 10 cze 2007, 13:56

DevilAdrian20 pisze:Borussia Dortmund jest zainteresowana 20 - letnim graczem Galatasaray - Ardą Turanem.

Młody Turek wywołał bardzo wiele pozytywnych opinii w wielu klubach europejskich. Sprowadzeniem go zainteresowane są między innymi kluby z Anglii i Niemiec.

Jednak dyrektor generalny Galatasaray nie jest zainteresowany sprzedażą swojego ''diamentu''

''Arda jest dla nas bardzo cenny. Nie chcę go oddawać do żadnego innego klubu.''

Według niektórych młody Turek jest największym talentem w swoim kraju.

Metryka:

Imię i Nazwisko: Arda Turan

Data Urodzenia: 30 styczeń 1987 rok

Miejsce urodzenia: Istambuł (Turcja)

Wzrost: 1.76m

Pozycja na boisku: Ofensywny pomocnik (prawy, lewy, środek).
jak piszesz coś co nie jest twojego autorstwa... to napisz ze to cytat i podaj źródło.. a co do transferów to chyba idzie to w dobrym kierunku, połączą doświadczenie z młodością ...

Zablokowany