Fifa The Game

Dyskusje o wszystkim i o niczym, gry, zabawy itp.

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ

Które wydanie Fify było najlepsze?

Czas głosowania minął 17 wrz 2008, 19:57

Fifa 08
1
50%
Fifa 07
0
Brak głosów
Fifa 06
0
Brak głosów
Starsze wersje
0
Brak głosów
Wolę serie gier Pro Evolution :)
1
50%

Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Fifa The Game

Post autor: Volverin » 12 wrz 2008, 19:57

Temat założony po to, aby wypowiadać się o tej grze, co o niej myślicie, jakie są wasze osiągnięcia w niej etc. :-) Pisało się o Fifie już w temacie "Ulubiona gra", ale pomyślałem, że temat się przyda jako, że ciągle wychodzą nowe wersje gry, a wczoraj w sieci pojawiło się demo Fify 09.

Tutaj ---> http://www.fifaarena.pl/downloads.php?a ... bcat&id=26

Ja narazie ściągam, więc napiszę swoje refleksje niedługo :P]

PS. Dołączyłem małą ankietę :-P
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
BarDOsz
Kontakt:

Post autor: BarDOsz » 12 wrz 2008, 20:43

to tak jak dla mnie jedyna interesujaca pilka jest Pro Evolution Soccer i gra w ta gre od czasow ISS na Play Station :mrgreen: ,a Fifa jak dla mnie to totalna klapa, jak jeszcze te stare jak 98,99 i 2000 ,a pozniej 2002 byly naprawde fajne , tak pozostale czesci to totalne dno szczegolnie na Play Station 2

Awatar użytkownika
Lukas
Kontakt:

Post autor: Lukas » 12 wrz 2008, 20:49

racja Bartek...popieram PES rulezz..
Borussia Dortmund: Die beste fans der Welt!

Awatar użytkownika
.Giv
Kontakt:

Post autor: .Giv » 12 wrz 2008, 21:02

Awatar użytkownika
Pingas
Kontakt:

Seria gier FIFA

Post autor: Pingas » 12 wrz 2012, 20:37

Zdziwiłem się, że nie ma takiego tematu, z tego co się orientuję to dosyć dużo ludzi grywa w FIFĘ :-D
O czym można pisać w tym temacie? O nowym demku FIFY 13, które wczoraj wyszło, o starszych wersjach, o naszych składach w karierach, można też się umawiać na "sparingi" jeśli ktoś by miał oryginał ;)

Co do demka, skopiuję post z shouta:
mi się demo bardzo podoba, wprowadzili formy piłkarzy w zaleznosci od formy w ostatnim meczu, że np. Reus ma teraz niższe ogółem (81), a Goetze większe (84), jeśli chodzi o samą grę, to wprowadzili "drewna" (piłka czasem odskakuje od nogi), a w ofensywie gra się o wiele przyjemniej, boczni obrońcy włączają się do akcji, łatwiej gra się klepką ;) jakby ktoś miał problem z grą to niech pisze, chętnie pomogę, bo miałem kilka błędów na początku ;)

Awatar użytkownika
MrBartek
Kontakt:

Post autor: MrBartek » 12 wrz 2012, 21:10

W końcu taki temat :) Jestem fanem fify od zawsze :) Obecnie ściagam fifa 13 demo , a jeśli ktoś chce możemy zagrać spara we fife 12 ale na ps3 . Zapraszam, zgłaszajcie się jeśli ktoś ma.

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 12 wrz 2012, 21:15

Na PC czasem sobie grywam, obecnie bardziej bawię się wirtualną gwiazdą i gram w lidze klubowej w weekendy, fajna sprawa - 11vs11 wymaga pełnej współpracy na boisku. ;-)
Siwy zrezygnował!

Awatar użytkownika
MrBartek
Kontakt:

Post autor: MrBartek » 12 wrz 2012, 21:27

Chciałbym, oczywiście jeśli by było wielu graczy na ps3 zagrać np 11vs 11 ;-) A nawet 5vs5 i reszta komputer ;]

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 12 wrz 2012, 22:28

Ostatnia FIFA jaka mi się podobała to chyba 2003 :lol: PES>FIFA tyle w temacie!
A co do tego demka to jest to wersja kompatybilna z byle jakim padem? chętnie bym zobaczył ale jak grałem jakiś czas temu w 12stkę to nie umiałem poustawiać klawiszy na padzie bo była jedynie krótka lista działających na którym nie było akurat takiego jak ja mam a z klawiaturą też miałem problem.
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 12 wrz 2012, 22:35

Siwy pisze:Ostatnia FIFA jaka mi siê podoba³a to chyba 2003 :lol: PES>FIFA tyle w temacie!
Ja zawsze lubilem 98, pozniejsze juz byly slabsze:D pozniej na jakis czas calkowicie odstawilem tego typu gry, a jak gralem chyba w 07... to nie ta sama zabawa co z 98:(
PES na dzis jest lepszy do gry we dwoch - zdecydowanie, gralem w FIFE 12 to bylo DZIWNIE. A samemu tez mnie juz nie bawi gra :/

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 12 wrz 2012, 22:38

Siwy pisze:PES>FIFA tyle w temacie!
To jest nieaktualne od 2007 roku.

Lista kontrolerów jest długa, ale musisz mieć nowsze pady. Ja mam stary i musiałem sam w logach mieszać żeby poustawiać wszystko jak należy. Trochę roboty jest więc nie będę tłumaczył jak. :-P
Siwy zrezygnował!

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 12 wrz 2012, 22:53

Tooommeeek pisze: Ja zawsze lubilem 98
Nooo ja pamiętam jeszcze grałem w to na PS1 :mrgreen: tam się dało na hali grać dobrze pamiętam? kozacka gra, te demo, soundtrack, aż ciary przechodziły jak się to załączało :lol:
Volverin pisze:Trochę roboty jest więc nie będę tłumaczył jak. :-P
Wiedziałem że na Ciebie zawsze można liczyć :lol: A na klawie przynajmniej działa wszystko jak należy?
Volverin pisze: To jest nieaktualne od 2007 roku.
Tzn. powiem tak, dyskusja co jest lepsze PES czy FIFA to jak dyskusja pomiędzy kibicem Bayernu a kibicem BVB, każdy po sobie jedzie, każdy ma swoje racje a dyskusja nie ma końca ale powiem jak to wygląda z mojej perspektywy.
Otóż dla mnie FIFA to po prostu zwykła typowa gierka żeby sobie pograć, natomiast PESowi znacznie bliżej jest do tego aby odzwierciedlić prawdziwy mecz. Sam gameplay bije na głowę FIFĘ moim zdaniem, zawodnicy poruszają się o wiele realniej i gra jest o wiele bardziej rozłożona. FIFA jedynie góruje nad tym że od razu ma wszystkie loga, herby itd. nic nie trzeba ściągać i wgrywać żadnych dodatków/patchów, rozbudowane menu, atmosfera na stadionach, świetny dobór kolorów (tak, może to głupie ale mi się bardzo przyjemnie grało w FIFĘ jeśli o to chodzi, kolory były takie żywe, takie ciepłe a w PESie jest to bardziej takie szare i ponure) natomiast jeśli chodzi o grafikę, stadiony, realizm, poruszanie się zawodników itd. itp. to sory ale dla mnie po prostu PES MIAŻDŻY FIFĘ, niby EA SPORTS poszło do przodu i jest spory progres ale nie zauważyłem go grając w FIFĘ 12, grafika, twarze zawodników itd. już w PES5 były lepsze (poważnie!) nie wiem, ja nie umiem grać na dłuższą metę w FIFĘ, za szybko mnie nudzi i za szybko mnie zraża do siebie, tak jak wspomniałem, dla mnie to taka typowa gierka.

Bez spiny ;-)
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 12 wrz 2012, 23:00

Siwy pisze:Nooo ja pamiêtam jeszcze gra³em w to na PS1 :mrgreen:
E, ja mowie na kompie, konsoli jeszcze wtedy nie mialem wcale:p
Teraz tylko sie zastanawiam czy na pewno to byla FIFA 98 czy moze 2000 :-> Jedna z nich...

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 12 wrz 2012, 23:09

Siwy pisze:Bez spiny
Czemu miałbym się spinać o grę komputerową, nie jesteśmy w gimnazjum. ;-)

Fifa jest lepsza, bo tak. :-)
Siwy zrezygnował!

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 12 wrz 2012, 23:19

Siwy pisze:A co do tego demka to jest to wersja kompatybilna z byle jakim padem?
Nie grałem jeszcze w demo ale do poprzedniej FIFY mogłeś używać pada za 20zł z bazaru tyle ,że nie działa drugi analog,co mija się z celem bo nie można kiwać ani bronić karnych. Żeby wszystko chodziło pięknie od razu to trzeba oryginalnego pada ale po co wydawać kasę. Wystarczy ściągnąć coś o nazwie "x360ce" i wrzucić do folderu GAME i tam ustawić co nie jest zbyt skomplikowane bo na obrazku pada wyświetla się co masz kliknąć. :)

Co do wojny PES vs FIFA na PC nie miałem z nimi bardzo dużo do czynienia ale porównując 2012 to grałem w obie i bardziej do gustu przypada mi FIFA.

Awatar użytkownika
weidenfeller1
Kontakt:

Post autor: weidenfeller1 » 12 wrz 2012, 23:50

Kuurde pamiętam tee czasy jak w FiFe 12 i 11 pyykałem Online przez sieec gra wieloosobowa i grałem tuurnieje noocami i dniami podczas waakacji...ale człoowiek im staarszy tym mniej czasu ma na granie;/ choociaż mam fife 13 na swoim koompie ale nie miałem czasuu nawet ustawień zmienic chodzi o sterowanie :D a pyyknąłbyym Online z kimś :D
Gra ktoś w Fife 13?? jk wróće na weekend do PL przetestuje FIFE i moożemy w tyygodniu póki mam woolne od nauki jeszcze pograc troche Online ;p ja wytłumacze jak coś :D jak to się gra ;D
Chętni pisac na PW :D

Awatar użytkownika
MrBartek
Kontakt:

Post autor: MrBartek » 13 wrz 2012, 09:50

Odpaliłem dzisiaj fife 13 i jestem pod wrażeniem. Może dlatego, że od lat jestem fanem tej serii. Oto moja pierwsza bramka http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/135014801 , autorem Perisić ;-)

GotzePL
Kontakt:

Post autor: GotzePL » 13 wrz 2012, 14:21

Ładna bramka Bartek :)

A co do tego pojedynku (FIFA - PES) PES wiadomo lepsza grafika ,CL ,LE i oczywiscie co najwazniejsze ... Become A Legend w fife niby jest ten tryb "Zostań gwiazdą" ale to wgl nie moze sie rownac .Lecz FIFA posiada tez inne plusy ...oryginalne herby ,ligi itd no ja nie wiem która jest lepsza w kazdej fajne sie klepie ,ale w fife strasznie ciezko sie drybluje ,bardzo trudno przejsc obrone przeciwnika i bramki nie sa tak spektakularne jak w PESIe
Wir fahren nach Berlin!!!

Awatar użytkownika
Bastuś
Kontakt:

Post autor: Bastuś » 14 wrz 2012, 09:59

Ostatnia Fifa w jaką grałem to była 2005. Ma może jeszcze ktoś i chce popykać przez neta? :mrgreen: :mrgreen:

figovsky
Kontakt:

Post autor: figovsky » 15 wrz 2012, 00:10

Nie macie problemów z ustawieniem sterowania w Fifie 13? Ściągnąłem demo, a że ostatnia Fifa w jaką grałem to 2005 i przyzwyczajony jestem do klasycznego sterowania (D strzał, S podanie itp) to nie mogę ogarnąć gry myszą, a jak chcę sobie ustawić sterowanie na klawie tak, jak chcę, to się nie da - chcę zmienić klawisz i nic się nie dzieje.

#edit

dobra, znalazłem odpowiedź na yt.
BORUSSIA DORTMUND & LIVERPOOL FC

ODPOWIEDZ