Thomas Doll

Byli zawodnicy i trenerzy

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
BarDOsz
Kontakt:

Post autor: BarDOsz » 21 kwie 2008, 15:24

Z tego co pisze kicker Doll w razie odejcia dostanie troche ponad pol miliona euro odszkodowania, co nie jest duza suma:D :mrgreen: (tylko nie wiem czy dobrze to zrozumialem ,b o moj niemiecki na najwyzszym poziomie nie jest)

Noi pisza ,ze wrazie niepowodzenia z Kloppem, beda szukac ternera za granica.

Awatar użytkownika
Flat Eric
Kontakt:

Post autor: Flat Eric » 21 kwie 2008, 23:32

No w tym momencie to nie moge juz wytrzymac. "Jak powiedział w wywiadzie dla Borussia Online - Nie tylko graliśmy na tym samym poziomie co Bayern, ale graliśmy nawet lepiej wyłączając pierwsze 30 minut. Jeżeli strzał Kringe z 100. minuty znalazłby drogę do bramki to wracalibyśmy z pucharem - pocieszał się Niemiec."

A ja powiem: "jakbysmy strzelili jedna bramke wiecej niz Buyern to bysmy mieli puchar"

On jest kur** filozofem. On sie marnuje na tej lawce trenerskiej. Moze i ma talent w tej dziedzinie, ale widac w BVB mu nie idzie, niech zmieni klub. Niech mi swiata nie niszczy. Mysle, ze ja (czlowiek, ktory jedyne doswiadczenie w kierowaniu druzyna zdobywal w serii CM/FM) bym sobie tam lepiej radzil, bo ten wafel to moze trawe na Westfalskim kosic a nie ustalac sklad... Ja wiem ze tam nie ma wyboru jesli chodzi o gwiazdy, ale to co on robi to wola o pomste do nieba. To trzeba sie z wlasnym ***** na lby pozamieniac, zeby jeszcze takimi tekstami sypac...

I wszystko co mam do powiedzenia na ten temat

Miniu_18
Kontakt:

Post autor: Miniu_18 » 05 maja 2008, 15:48

Tschüss Thomas...u mnie juz jest skreslony definitywnie. jak nie odejdzie sam go usunę!

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 09 maja 2008, 16:06

Co sądzicie o przejściu do Borussii trenera FC Basel - Christiana Gross?

Moim zdaniem gorszy od Dolla być nie może, aczkolwiek nie jestem do niego przekonany. Widziałbym bardziej u nas Jola jak już..

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 09 maja 2008, 16:37

Ha! Jestem jak najbardziej za! To bardzo porządny trener, który trzyma drużynę twardą ręką, a takiej trzeba naszym piłkarzom.
Basel pod opieką Grossa zaliczył świetny start w LM kilka sezonów temu, a to dowód, że z przeciętnych piłkarzy Christian potrafi stworzyć prawdziwą drużynę. My mamy trochę lepszych zawodników, więc myslę, że ów terener miałby u nas szerokie pole do popisu. Jestem bardzo pozytywnie zastawiony do tej informacji.
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 09 maja 2008, 16:41

Jol to już raczej jest w HSV na 99%... ;-)

Gross na pewno byłby lepszy od Dolla ale nie wiem czy to trener na walkę o wysokie lokaty... Mam na myśli piątą lokatę w pierwszym sezonie jego pracy, a potem celowanie w kwalifikacje CL... :roll:

No i przydałoby się jak najdalej zajść w Pucharze UEFA, bo w końcu zawitaliśmy po długiej przerwie na arenę międzynarodową i fajnie by było zaprezentować jakiś styl...
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 10 maja 2008, 14:55

szkoda,ze Joll do HSV idzie :-/
Jeśli chodzi o Grossa to nie wiem czy by się sprawdził w Bundeslidze.. nie zapominajcie,że w lidze szwajcarskiej prowadząc Basel ma zdecydowanie gorszych przeciwników niż tych jakich miałby tutaj w bundeslidze prowadząc BVB ;-)
wydaje mi się,że mimo wszystko stać nas na jeszcze lepszego trenera :-)

Awatar użytkownika
lopezsz
Kontakt:

Post autor: lopezsz » 10 maja 2008, 20:16

A wiece co już mnie to wszystko drażni fakt nie gramy dobrze a nasza obrona to jakiś żart ale im więcej o tym myślę ty jestem bardziej głupi fakt jest taki ze aby zmontować potęgę w skali europy potrzeba albo KASY albo CZASU a u nas chce sie bez 1 i 2 jesli chodzi o Dola i Zorca A może przede wszystkim Zorca to "Wzmocnienia" obrony były fatalne i tylko dlatego jesteśmy tak nisko bo jeśli patrzeć na ilość strzelonych bramek to jesteśmy 7 A to by była pozycja która by już nas bardziej satysfakcjonowała A taka nagonka na trenera odbija sie głownie na zawodnikach bo jesli my jako Borussia nie Stoimy za nim i cały świat chce go wywalić i mysli ze to jakaś po pierdołka to co mają myśleć oni trenowani przez tą jakąś pierdółkę

PS jeśli nowy Trenejro to czemu nie Christof Daum 8-) A co moze mi ktoś powie że nie ??
...............Ostrość Na Nieskończoność...............

!!!!!!!!!!!!!!!!Jurgen Kohler FUSBALL GOT!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kozik
Kontakt:

Post autor: kozik » 15 maja 2008, 00:01

z tych wszystkich nazwisk, ktore sie przewinely na razie najsensowniej brzmi ten Gross. W Basel sie sprawdzal koncept robienia z mlodych zawodnikow z potencjalem gwiazd i wysylania ich np. do Bundeligi (via Petric ;p), a graczy z potencjalem mamy pod dostatkiem. Klopp, no nie wiem, z jednym motywatorem juz nam nie wyszlo, poza tym do kunsztu taktycznego naszego trenera mu daleko (bo kto inny by z 20-pare razy przestawial obrone i czasem w ostatnich 20 minutach meczu 2 razy zmienial taktyke) ;-) , ale przynajmniej w telewizji potrafi conieco wytlumaczyc. A tak na serio to niech zostanie w Mainz, u nas by po paru spieprzonych spotkaniach wieszali psy na nim. Ponadto druzyna nie potrzebuje kolejnego trenera, ktory na nich mowi 'chlopcy', tylko kogos kto im dokopie za takie nastawienie do gry jak w meczu ligowym z Bayernem np. albo bezplciowym spotkaniem z Nurnberg. Bo tam Pagelsdorf to smiech na sali przeciez. Co go niby kwalifikuje do tego, zeby zostac trenerem BVB? Moze jest doswiadczony, ale na pewno nie jest to symbol atrakcyjnego stylu gry. Co do Daum'a to pewnie zostanie w Kolonii. Z reszta ostatnio w wywiadzie jakims, dla Bild chyba, wyrazil chec kontynuowania pracy, wiec niema co spekulowac na razie.

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 19 maja 2008, 16:12

no i koniec złudzeń Dolla.. :-D został dzisiaj zwolniony :-D
teraz tylko pozostaje pytanie kto trafi na jego miejsce.. Gross, Daum czy może ktoś inny.. :-D miejmy nadzieję,że szybko się dowiemy :-)

Awatar użytkownika
qbar85
Kontakt:

Post autor: qbar85 » 19 maja 2008, 17:09

ZesiQ pisze:Gross, Daum czy może ktoś inny..
Mam nadzieje ze ktos inny. :roll: Ale z tej dwojki tylko Daum.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 19 maja 2008, 19:17

Na dzień dzisiejszy największe szanse na pracę w Dortmundzie ma Klopp. Nie powiem, sympatyczny z niego gość, a i jako trener nie jest zły, ale ja nie chciałym go u nas widzieć.
Gross!!! Kommen Sie bitte!
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
kozik
Kontakt:

Post autor: kozik » 19 maja 2008, 20:27

sobie liste nazwisk taka mala ze wszystkich plotek i ploteczek zrobilem:
realistyczne: Klopp, Gross,
mniej realistyczne: Daum, Slomka,
malo realistyczne: Skibbe, Sammer,
inne nazwiska: Pagelsdorf, Finke, Meyer, Kohler, Herrlich
nierelaistyczne: Rehhagel, Beenhakker
smieszne nazwiska: Laudrup, Dechamps, Mourinho, Rijkard, Koeman, Augenthaler, Heynkes

^ nazwisk z ostatnich 3 kategorii jest jeszcze wiecej. Daum, Skibbe i Sammer raczej pozostana na swoich stanowiskach. Slomka jest niebieski. Pagelsdorf i Finke to chyba zart. Byly gracz? Ale jaki? Pagelsdorf? ;p Ostatnie dwie kategorie nie wymagaja nawet komentarza. Zostaje Gross vs. Klopp, chyba ze Watzke z Zorciem kogos wyczaruja jeszcze. Ja wole tego pierwszego.

Awatar użytkownika
Tomi
Kontakt:

Post autor: Tomi » 19 maja 2008, 20:40

no to z tych dwóch to raczej Gross, cos tam osiągnął z drużyną z Bazylei, jakies doświadczenie w lidze angielskiej też ma

ale i tak chce Sammera :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 19 maja 2008, 23:25

dokładnie :-D chyba każdy marzy o powrocie Sammera jednak to niemożliwe :-/ :-(
mam nadzieję tylko,że Klopp jednak nie będzie naszym trenerem..

Awatar użytkownika
lopezsz
Kontakt:

Post autor: lopezsz » 20 maja 2008, 10:00

A ja tam jeszcze bardziej od Sammera wole Dauma. Co jak co ale jego autorytet i warsztat są do pozazdroszczenia, Jasne Sammer jest świetnym trenerem i naszą legendą ale to właśnie może być jego minusem, nie potrzeb nam teraz żadnych dyskusji dlaczego on i ze zaś Se ktoś woził kolegę po znajomości A teraz musi przyjść ktoś kto weźmie te nasze gwiazdeczki i chwyci za jaja tak aby wysoko wysoko zaśpiewały. Chociaż może i Sammer by sobie z tym poradził równie dobrze Z wyżej wymienionych nazwisk nie widzę innych poważnych a raczej odpowiednich kandydatów dla nas(no dobra odpowiedni trener to jeszcze Mourinho, no ale to tylko jak się znajdzie sponsor na jego pasje ). Skibe to tez jest nasz trener i w Dortmundzie nie wytrzymał już presji a presja będzie i to wielka A Kohlerowi i Herrlichowi trochę brak doświadczenia A reszta z tego czy innego powodu jest dla nas nie odpowiednia nie Bedze się rozsypywał bo nie mam czasu bo szkoda czasu

Awatar użytkownika
Activ
Kontakt:

Post autor: Activ » 20 maja 2008, 11:41

Zatrudnienie Laudrup'a byłoby wymarzonym posunięciem, a spekulacji co raz więcej... ;-)

Awatar użytkownika
Tomi
Kontakt:

Post autor: Tomi » 20 maja 2008, 17:38

Laudrup najlepsze wyjście :), ale sądze że poprowadzi jednak klub który jest wyżej w rankingach niż aktualnie jest BVB, pewnie z najlepszych światowych lig kogoś
Obrazek

Awatar użytkownika
BarDOsz
Kontakt:

Post autor: BarDOsz » 20 maja 2008, 19:53

Najbardziej chciałbym Ladurupa, a jesli mialbym wybierac meidzy Kloppem,a Gorssem to chyba jednak wole Kloppa.

Awatar użytkownika
lopezsz
Kontakt:

Post autor: lopezsz » 21 maja 2008, 09:14

Laudrup ehh przecież on skończył sezon na 14 miejscu no dobra doszli w UFEA do 1/4 ale nie wiem ale myśmy z dolem doszli do finału DFB tak top w pucharach bywa ja bym go u nas nie chciał zrzesza to pomyłka jakaś on tez ze Świerzy jest nam potrzeba trenera co to twarda ręka prowadzi zespół, naszczepcie są naciski żeby takiego trenera powołać...

ODPOWIEDZ