Premier League

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Premier League

Post autor: Rumcajs » 29 sie 2007, 08:19

Dziwnie wygląda ten dział, bez tematu o Premier League :)

Awatar użytkownika
RX
Kontakt:

Post autor: RX » 29 sie 2007, 16:27

wcale nie :)

Awatar użytkownika
lukasz751
Kontakt:

Post autor: lukasz751 » 30 sie 2007, 14:18

Cos na rzeczy jest w Twoich slowach Rumcajs. W koncu to jedna z najmocniejszych lig na swiecie mocniejsza od tej w ktorej gra BVB. Jednak najwazniejsza jest Borussia i o niej powinno byc najwiecej tematow.

Zas wracajac to Premiership moim zdaniem tytul obroni ManU, druga bedzie Chelsea pozniej Liverpool, Totenham i Arsenal. Dlaczego tak nisko Arsenal to duzo nie bede pisal. Kibice ktorzy interesuja sie brytyjskim futbolem wiedza iz ten zespol sklada sie glownie z mlodych pilkarzy i w tym okienku sprzedali swoja gwiazde Henry'ego. Tak wiec ta pozycja powinna ich zadowolic.

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 30 sie 2007, 19:30

No ale Arsenal mimo to zaczął ładnie, lepiej niż ManU i Spurs

Awatar użytkownika
.Giv
Kontakt:

Post autor: .Giv » 31 sie 2007, 00:36

lukasz751 pisze: Dlaczego tak nisko Arsenal to duzo nie bede pisal. Kibice ktorzy interesuja sie brytyjskim futbolem wiedza iz ten zespol sklada sie glownie z mlodych pilkarzy i w tym okienku sprzedali swoja gwiazde Henry'ego. Tak wiec ta pozycja powinna ich zadowolic.
Nie zgodze się z Tobą ... Myśle że arsenal wcale nie zagra tak źle i pierwsza 3 jest jak najbardziej w ich zasięgu. Ostatnio Henry też niegrał tam jakieś zajebistej piłki, może dobrze że go sprzedali. Dalit roche świeżości w klubie :)

Awatar użytkownika
lukasz751
Kontakt:

Post autor: lukasz751 » 31 sie 2007, 12:24

Wiesz moze sie myle. Tylko klub ten sklada sie z samych mlodych pilkarzy i moim zdaniem bedzie mu ciezko walczyc z zespolami klasy ManU czy Chelsea. Nawet Totenham bedzie im ciezko ograc.

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 25 wrz 2007, 11:42

no to co wyprawia Fabregas w tym sezonie to bajka ;P
chelsea ciutke zawodzi, jeszcze podobno ma odejsc Drogba,Ballack, Lampard i Terry w okienku zimowym.. nooo ale podobno ma przyjsc Ronaldinho w koncu ;P za ok 68mln wiec zobaczymy jak bedzie ;P
wg mnie koncowa tabela wygladac bedzie tak
1.Manchester United
2.Chelsea Londyn
3.Arsenal Londyn
4.Liverpool
5.Tottenham

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 25 wrz 2007, 19:28

5.Tottenham
Tottenham jest póki co w strefie spadkowej. Bardziej stawiałbym na Newcastle, ale Twoje zdanie :)

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 25 wrz 2007, 22:20

spoko roko koko :D to dopiero poczatek sezonu :D

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 25 wrz 2007, 22:23

z reszta Tottenham traci tylko 6 pkt do 5 miejsca ;)

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 22 sty 2008, 18:14

Do zamknięcia "okna" transferowego w Anglii pozostało jeszcze dziewięć dni, a kluby Premier League już pobiły rekord, jeśli chodzi o pieniądze wydane na nowych piłkarzy. Styczniowe "zakupy" kosztowały 93 mln funtów, czyli 181,3 mln dolarów.
Dla porównania, w analogicznym czasie ubiegłego roku prezesi drużyn przeznaczyli na wzmocnienia "tylko" 63 mln funtów, zaś w 2006 roku - 81 mln funtów.

Jak zwykle na nowych zawodników środków finansowych nie żałuje właściciel Chelsea Londyn - Roman Abramowicz. Za francuskiego napastnika Nicolasa Anelkę zapłacił Boltonowi Wanderers 15 mln funtów, zaś za serbskiego obrońcę Branislava Ivanovicia przekazał Lokomotiwowi Moskwa 9 mln funtów.

Aktywni na rynku transferowym są także szefowie Liverpoolu. Na 23- letniego słowackiego defensora z ekipy mistrza Rosji - Zenitu St. Petersburg, Martina Skrtela, zdecydowali się wydać 6 mln funtów.

Angielscy komentatorzy uważają, że kluby generują coraz większe pieniądze na transfery m.in. ze względu na wzrastające dochody z tytułu sprzedaży praw do transmisji telewizyjnych. Dlatego drużynom zwyczajnie opłaca się rywalizować w ekstraklasie. Szacuje się, że spadek z Premier League może spowodować stratę nawet do 50 mln funtów, zaś występy w fazie grupowej Ligi Mistrzów poprawiają budżety o około 20 mln funtów.
A potem się dziwią, że Premiership to najlepsza liga świata. Ale kasa to nie wszystko i nadejdzie niedługo taki dzień, w którym to naszpikowane gwiazdami "angielskie" kluby będą siały manianę w europejskich rozgrywkach.
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 25 sty 2008, 15:23

a wg mnie Premiership to jest najlepsza liga swiata ;) bardzo lubie ogladac ja w canal + :) nawet jak graja najslabsze druzyny to i tak zawsze jest ciekawy mecz :)
Patrzac na Premiership po 23 kolejkach hmm... na pewno rozczarowaniem sezonu sa Tottenham (11 miejsce /20) oraz Newcastle (12 miejsce/20), jesli chodzi o mile zaskoczenie to mimo ostatnich slabszych meczów to Manchester City zasluzyl na pochwałe :) (5-7 miejsce ze strata 2pkt do 4) no i wciaz niepokonane na wlasnym stadionie :) Musze przyznac,ze rowniez Aston Villa mnie zaskakuje :) (tyle samo punktow co MnCity ale bilans bramkowy lepszy) no i mimo wszystko Everton :) co prawda Everton co sezon gra w sumie nie najgorzej ale wydawalo mi sie,ze w tym sezonie bedzie w okolicach 7-8 miejsca a tu prosze na 4 z przewaga 2pkt nad Liverpoolem,Aston Villa i Manchesterem CIty :) co prawda i tak jestem wiecej niz pewien,ze Liverpool ich jeszcze przeskoczy w tabeli ale mimo wszystko brawo :D

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 25 sty 2008, 18:08

ZesiQ pisze:co prawda i tak jestem wiecej niz pewien,ze Liverpool ich jeszcze przeskoczy w tabeli ale mimo wszystko brawo :D
Lepiej niech nie przeskakują, bo ich gra niemiłosiernie kaleczy moje oczy (tego się nie da oglądać)... :-P
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Adek
Kontakt:

Post autor: Adek » 25 sty 2008, 19:27

Newcastle juz od kilku sezonow slabo gra.. Kiedys pamietam był przewaznie w okolicach 5 miejsca...

T-Mac wydaje mi sie, ze po prostu nie lubisz Liverpool'u i tak mowisz :-P Ogolnie liga angielska gra piłke , ktora sie podoba oku :-D

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 25 sty 2008, 20:34

Adek pisze:T-Mac wydaje mi sie, ze po prostu nie lubisz Liverpool'u i tak mowisz :-P Ogolnie liga angielska gra piłke , ktora sie podoba oku :-D
Ja ich właśnie głównie nie lubię przez styl gry (a w zasadzie jego brak)... :-P Samo z siebie to się u mnie nie wzięło... ;-)

Zresztą nawet mój brat mówi, że nie może na nich patrzeć (i zgadza się ze mną, że ta drużyna nie ma taktyki, tylko lutuje te piłki sprzed pola karnego co doprowadza do szewskiej pasji)... :lol:

Arsenal czy MU swoją grą biją Liverpool na łeb i na nich z chęcią się patrzy... 8-)
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 25 sty 2008, 20:39

T-Mac pisze:Arsenal czy MU swoją grą biją Liverpool na łeb i na nich z chęcią się patrzy... 8-)
tu sie zgodze w 1OO% ale Liverpool gw mnie nie gra wcale az tak zle ;) no bo gdyby tak bylo no to nie awansowaliby co roku w lidze mistrzow do dalszych gier no i w lidze jednak miejsce gwarantujace gre w pucharach tez maja ;)

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 25 sty 2008, 20:46

ZesiQ pisze:Liverpool gw mnie nie gra wcale az tak zle ;) no bo gdyby tak bylo no to nie awansowaliby co roku w lidze mistrzow do dalszych gier
Bo oni mają nieziemskiego farta... :-/ Kto śledzi ich poczynania to chyba przyzna mi rację... ;-) Często już są niby na wylocie z CL i jakimś cudem udaje im się wyjść z opresji... :roll:

I często śmiać mi się chce jak Liverpool ogra kogoś strzelając jakieś bramki z przypadku, a potem polscy dziennikarze rozpływają się nad kunsztem taktycznym "Bena"... :lol: Zastanawiam się wtedy, w którym momencie oni to zauważyli... :lol:

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 25 sty 2008, 21:01

no czesto sa niby na wylocie ale zobacz ich mecze jak graja jak sa pod presja ;) i musza wygrac ;) wtedy ich gra nie pozostawia nic do zyczenia ;) a wyniki mowia same za siebie :)

hmm do gry Arsenalu i Man Utd nie ma co ich porownywac bo to inna półka :)
Arsenal gra baaardzo ładna pilke :) a to za sprawa genialnego wg mnie Wengera ktory potrafi znalesc niezle talenciki a potem daje im grac :)
jesli chodzi o Manchester.. Rooney,Tevez, C.Ronaldo.. co tu wiecej chciec :) maja naprawde dobry sklad i potrafia to wykorzystac :)

jesli chodzi o Beniteza to za nim akurat nie przepadam.. nie lubie jak ktos co mecz wystawia inny sklad no i ustawia czesto druzyne na kontrataki ;) ale wydaje mi sie,ze po przyjsciu Torresa i Babela ich gra uległa poprawie :)

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 25 sty 2008, 21:22

ZesiQ pisze:jesli chodzi o Beniteza to za nim akurat nie przepadam..
No to witaj w klubie... :mrgreen: Mnie wkurza w nim wszystko... :lol: Przede wszystkim zbędne i durne gestykulacje co chwilę (może on ma ADHD ?) i robienie z niego wielkiego geniusza taktycznego... To o czym wspomniałeś czyli ciągłe zmienianie składu też irytuje jak cholera... :lol:

Najbardziej się cieszę jak "Ben" przegrywa mecz, kiedy we wcześniejszym spotkaniu wystawił "drugi garnitur", żeby oszczędzić niektórych piłkarzy... 8-)

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 26 sty 2008, 11:38

Tomi wypowiedz sie ;]

ODPOWIEDZ