Sebastian Rode

Byli zawodnicy i trenerzy

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 08 cze 2016, 22:54

Ja nie wiem, co Wy od niego chcecie (na przykład Lexy :-D). Już pomijam to, że niekoniecznie te 2 lata temu musieliśmy być nim zainteresowani, ale nawet jeśli, no to co z tego? Przecież mógł być od dziecka naszym kibicem, ale zdrowy rozsądek podpowiedział mu, że Bayern to większy klub i skoro ma carte blanche, może przebierać w ofertach, być może warto spróbować. To wcale nie był nielogiczny wybór, bo i od Alonso, i od Thiago był po prostu lepszy jak grał, a jeszcze do niedawna nie było Vidala i Martinez był połamany. Dodajmy do tego, że w momencie jak przychodził do Monachium, zespół własnie opuszczał Kroos. Tak więc to wprost niepojęte, że chłopak grał tam aż tak mało. Przy normalnym trenerze to on by dziś mógł stanowić o sile ich środka pola i być może kupowanie żadnego Vidala by nawet nie było konieczne.

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 09 cze 2016, 00:01

Żałosny ten jego wywiad o Bayernie.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 09 cze 2016, 10:47

Co w tym wywiadzie takiego żałosnego? Pomijając już nawet to, że identycznych udzielał jeszcze niedawno jako zawodnik Bayernu.

Awatar użytkownika
adiś30
Kontakt:

Post autor: adiś30 » 09 cze 2016, 15:37

Właśnie tez nie.wiem co tam takiego żałosnego,gosc prawdopodobmie czuje sie nie doceniony, i ze nie dano mu szansy bo Pep-Srep stawial na Hiszpanow,i teraz moze o tym gadac.Nic wiecej
"TAK JESTEŚMY LUDZKIMI PANAMI,BO JESTEŚMY PANAMI W PRZECIWIEŃSTWIE DO NIE KTÓRYCH LUDZI" Jaroslaw Kaczyński 22-02-2017

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 09 cze 2016, 16:55

Biedny, Hummcio tez czul sie niedoceniony przez Wielki B. Ale naszczęście zolta szkolka funkcjonuje niezle :D

ODPOWIEDZ