Przyszłość forum

Aktualności, propozycje, zmiany

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Re: Przyszłość forum

Post autor: Rumcajs » 15 wrz 2018, 18:35

Powinien być admin na Twoim koncie ;)

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 15 wrz 2018, 19:34

Jest. Ogarnę potem przy herbatce.

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 15 wrz 2018, 20:41

Jasne, w razie problemów – pisz

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 15 wrz 2018, 23:18

Struktura nowego działu Borussia Dortmund może być? Bo na papierze wyglądało to OK, a w rzeczywistości to nie wiem :) 1,5h się z tym bawiłem, na razie starczy, poczekam na uwagi. Zwłaszcza jak rozwiązać sprawę z działem Transfery. Był plan zrobić odrębny temat na "newsy" i odrębny na "dyskusje", ale nie wiem czy to ma rację bytu w "dyskusjach" dyskutować o "newsach". Byłoby trzeba odwiedzać oba tematy by wiedzieć o co chodzi. Na razie zostawiam, ale wg mnie to raczej nie ma sensu. Jakiś temat o planowaniu kadry wg mnie jest konieczny, bo jednak spora część dyskusji tyczyła się nie samych ruchów BVB, co jednak planowaniu kadry - czyli bawienie się w FM'a na forum :mrgreen: Zarząd BVB ma swój temat w dziale "pozostałe" i nie wiem czy ten sam los powinien spotkać Lucka Favre czy zostawić go w "kadrze"? Ewentualnie można przenieść Lucka do "pozostałych" a podforum "Kadra" przemianować po prostu na "Zawodnicy". Przejrzyjcie jeszcze dział BVB i wspomniane "pozostałe", czy jakiegoś tematu nie brakuje, który mógł być istotny, bo robiłem czystki i większość wylądowała w swoich działach w Historii albo w forumowym Archiwum.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 16 wrz 2018, 19:18

zizu pisze:
15 wrz 2018, 23:18
na razie starczy, poczekam na uwagi.
Dokładnie! na start wystarczy, trzeba poczekać aż reszta się wypowie natomiast jak dla mnie jest ok, forum jakby trochę przejrzało i nie ma zbędnych tematów, fajnie wygląda dział z Kadrą i tam moim zdaniem należy zostawić Lucka i fajny pomysł żeby w nawiasie nadmienić jego rolę w drużynie, wyróżnia się natomiast członkiem zarządu nie jest więc niech jest w Kadrze ;) Dział z transferami to dla mnie coś nowego także muszę się do niego przyzwyczaić zanim coś powiem natomiast zamysł wydaje mi się bardzo dobry.

Jedyne na czym mi zależy w tej chwili to odblokowanie forum dla niezalogowanych użytkowników i to koniecznie! Jeśli Zizu masz takie moce aby to zrobić to proszę Cię zrób to :-) następnie mile widziane te belki z herbami BVB tak jak mają na forum Bayernu aby nadać trochę stylu żeby przykuć uwagę i powinno zacząć to hulać na nowo ale to akurat w wolnej chwili i nie jest to AŻ takie ważne jak właśnie odblokowanie forum dla tych którzy nie są zalogowani ;)
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 16 wrz 2018, 20:02

Możliwości mam. Natomiast cały panel jest mi na tyle obcy, że nie chcę czegoś skopać, a domyślam się że to jest kilka kliknięć, więc zostawię to ekspertom :D

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 21 lis 2018, 19:13

Co z obiecanymi zmianami? Otworzyć forum dla wszystkich to po pierwsze! Niech już coś przynajmniej ruszy...

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 05 mar 2019, 19:25

Siwy pisze:
21 lis 2018, 19:13
Co z obiecanymi zmianami? Otworzyć forum dla wszystkich to po pierwsze! Niech już coś przynajmniej ruszy...
Czy może ktoś łaskawie to zrobić w końcu? :roll:

ODPOWIEDZ