[BVB] Transfery

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Tomi
Kontakt:

Post autor: Tomi » 04 lip 2007, 11:13

Wątpie, żeby odszedł, ale tym zawodnikiem interesuje sie również Celtic, a ten klub ma kase , ale Frei sądze że zostanie
Obrazek

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 04 lip 2007, 13:39

dziki pisze:Szkoda mi Uwe, bo moim zdaniem powinien dostać szansę. Grał bodaj w 3 meczach i w każdym prezentował się przyzwoicie, chociażby w debiucie z Bayernem.
Dokładnie... :-) Jestem wkurzony, że już szans nie dostaje... :-( To samo jest z Amedick'em... :-? Przecież jak grał to spisywał się bardzo dobrze (i bramkę potrafił strzelić)... Nasz sztab trenerski jak widać woli "bajecznego" Markus'a co mnie doprowadza do szewskiej pasji... :evil:

A co do Frei'a to wkurzają mnie już te wszystkie spekulacje... Czy Lens czy Celtic to za słabe kluby na jego "kaliber"... :-P Poza tym Szkotów to już na pewno na niego nie stać (za 3-4mln ojro to niech jakieś szkockie "drewno" sobie kupią, bo widać, że się w tym lubują)... :-D
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
.Giv
Kontakt:

Post autor: .Giv » 05 lip 2007, 13:43

Frei zostanie ... zaufajcie mi ;-)

półwuj
Kontakt:

Post autor: półwuj » 05 lip 2007, 13:49

T-Mac pisze:A co do Frei'a to wkurzają mnie już te wszystkie spekulacje... Czy Lens czy Celtic to za słabe kluby na jego "kaliber"...
oba lepsze od Borussi (w poprzednim sezonie) więc kto wie. W Lens ma swojego przyjadziela Oliviera Monterrubio więc może to go ściągnie do Francji. Do Celticu raczej nie przejdzie...
www.RCLens.pl/forum (niestety działa tylko na Explorerze)
Obrazek

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 05 lip 2007, 14:04

Taaa... Oba lepsze i na pewno mają też lepszych od BVB piłkarzy, lepszych fanów, większą widownię i lepszą atmosferę na stadionie... :lol: Lepsze miejsce w ligowej tabeli to nie wszystko... :-P
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 05 lip 2007, 14:57

Oj, Lens lepszy od BVB? Teraz przesadziłeś wg. mnie, porównaj sobie poziom ligi niemieckiej i francuskiej. We Francji Lyon i nikt więcej...

półwuj
Kontakt:

Post autor: półwuj » 05 lip 2007, 15:02

Rumcajs pisze:Oj, Lens lepszy od BVB? Teraz przesadziłeś wg. mnie, porównaj sobie poziom ligi niemieckiej i francuskiej. We Francji Lyon i nikt więcej...
Myśle że poziom lig jest wyrównany. Może troche lepsza bundesliga ale wszyscy dobrze wiemy jak grała Borussia w tamtym sezonie i nie ma co sie oszukiwać.
T-Mac pisze:Taaa... Oba lepsze i na pewno mają też lepszych od BVB piłkarzy, lepszych fanów, większą widownię i lepszą atmosferę na stadionie... :lol: Lepsze miejsce w ligowej tabeli to nie wszystko... :-P
tak wiem. Ale kibice Lens są jednymi z najlepszych we Francji a za konkurentów mają PSG czy Marsylie gdzie są wspaniałe oprawy (w Niemczech takich nie ma). Lens to miasteczko 37tysięczne a na stadionie było wiele razy 40 tysięcy. Klub cieszy sie popularnością wśród pobliskich miast i miasteczek i dlatego tak jest. Atmosfera na stadionie? Może troche gorsza ale na pewno nie odstąją bardzo od BVB. Legenda?Na pewno gorsza od Borussi ale to już przeszłość. Piłkarze? Różni... jak w dobrej formie to myśle że podobnej klasy.

Dobra ale to temat o transferach.
Obrazek

Awatar użytkownika
kozik
Kontakt:

Post autor: kozik » 05 lip 2007, 18:48

Z innej beczki - Ebiemu konczy sie kontrakt w 2009 roku. Oferty na przedluzenie nie przyjal.

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 05 lip 2007, 19:59

kozik pisze:Z innej beczki - Ebiemu konczy sie kontrakt w 2009 roku. Oferty na przedluzenie nie przyjal.
To moze swiadczyc, ze boi sie konkurencji, chociaz nie dziwie mu sie ma wazny kontrakt jeszcze przez dlugi czas, nie wiadomo co sie stanie do tego czasu...

półwuj
Kontakt:

Post autor: półwuj » 05 lip 2007, 20:00

Rumcajs pisze:
kozik pisze:Z innej beczki - Ebiemu konczy sie kontrakt w 2009 roku. Oferty na przedluzenie nie przyjal.
To moze swiadczyc, ze boi sie konkurencji, chociaz nie dziwie mu sie ma wazny kontrakt jeszcze przez dlugi czas, nie wiadomo co sie stanie do tego czasu...
myśle że prędzej czy później odejdzie do Feyenoodu. A ile Celtic daje za Freia?
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomi
Kontakt:

Post autor: Tomi » 05 lip 2007, 21:19

Sahin wypożyczony do Feyenoordu, jak dla mnie dobrze zrobili, niech sie chłopak ogrywa, bo ma talent btw.Feyenoord wzmocnił sie nieźle(Makaay i Gio)
Obrazek

Awatar użytkownika
kozik
Kontakt:

Post autor: kozik » 06 lip 2007, 11:39

z plotek na transfermarkt.de:
- Stade Rennes jest zainteresowane Degenem

- Petric potwierdza zainteresowanie Corluka

moze cos z tego jeszcze bedzie?

lucek
Kontakt:

Post autor: lucek » 06 lip 2007, 14:58

Chciałbym żeby BvB sprowadziło Corkule bo to bardzo dobry obrońca a bez dobrej obrony trudno będzie coś osiągnąć . A co do Degena to na pewno nie odejdzie nie ma szans , jest zbyt utalentowany aby pozwolili mu odejść .

Tgon
Kontakt:

Post autor: Tgon » 06 lip 2007, 21:42

Co do Corluki to Borussia mogłaby go sprowadzic bo podobno jest to dobry i utalentowany obrońca a trzeba wzmocnić defensywne czyli nasz najsłabszy punkt. g mnie Degen nie zostanie sprzedany bo starano będzie się go zatrzymać za wszelką cenę gdyż jest bardzo pożytecznym zawodnikiem.

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 06 lip 2007, 22:50

Tgon pisze:Co do Corluki
Nie znam go :| kto to?

Awatar użytkownika
kozik
Kontakt:

Post autor: kozik » 06 lip 2007, 23:29

Rumcajs pisze:
Tgon pisze:Co do Corluki
Nie znam go :| kto to?
patrz pare postow wczesniej:
kozik pisze: srodkowy obronca, reprezentant Chorwacji, gra w Dinamo Zagreb, gdzie ma kontrakt do 2010 roku. Urodzil sie w 1986 roku ma 1,93m wzrostu. Jego nazwisko padlo po tym jak bylo juz w miare pewne, ze Rozehnal do nas nie przejdzie.

http://transfermarkt.de/de/spieler/3439 ... rofil.html

pogrzeb w googlach, tam jest wiecej informacji + jakies filmiki po chorwacku na youtube ;p

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 09 lip 2007, 15:42

Teraz podchody pod Janczyka :D Za parę lat byłoby to wzmocnienie, ale teraz ława raczej...

diabel
Kontakt:

Post autor: diabel » 09 lip 2007, 18:49

Janczyk wzmocnieniem raczej amatoröw,nie oklamujmy sie ze ten chlopak z mierna skutecznoscia,pilkarz miernej druzyny(widac po wczorajszym pokazie z herbatnikami)moze wzmocnic nasz napad,a walka w nim jest juz ogromna i nikomu nie gwarantuje sie stammplatzu.Potrzebuje jeszcze paru lat aby ocenic go na in albo out.Jesli chce sie rozwijac to niech zmieni barwy na jakies zagranicznego klubu,bo polskie kluby z czolöwki graja tak fatalnie(widac po testach gks bot i lubina)i nie ma otoczenia na jego rozwöj.

Awatar użytkownika
Tomi
Kontakt:

Post autor: Tomi » 09 lip 2007, 19:29

nie ma jeszcze 20 lat, jego transfer to jest myśl o przyszłości
Obrazek

diabel
Kontakt:

Post autor: diabel » 09 lip 2007, 20:08

Mozna wymienic wielu pilkarzy grajacych na wysokim poziomie w tym wieku,ale ja jakos nie wierze w jego rozwöj (nie w tym klubie).Jesli przejdzie do rasiji to bede obserwowal jego gre,a cewce przydaja sie money na zakup nowych lawek na stadionie w WilnieP.PS:chcialbym sie mylic co do jego talentu :mrgreen:

Zablokowany