[BVB] Transfery

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
wiesior
Kontakt:

Post autor: wiesior » 10 cze 2007, 22:55

Co do tego tureckiego młodziana to jest bdb. ale pewnie kosztowałby furmankę pieniędzy. Jeżeli znajdą na niego kase to się zdziwię bo na Rozehnala to skąpili kase, a poza tym mamy już za dużo pomocników i napastników, a co za dużo to nie zdrowo, a potrzeba nam obrońców

diabel
Kontakt:

Post autor: diabel » 13 cze 2007, 15:38

Co do wypozyczenia Trochowskiego,to wszystko sie zgadza co do slowa,jednak prezydent Hsv stwierdzil ze to bzdury wyssane z palca. Wydaje mi sie ,ze trzeba odczekac z informacja bo BILD to szmatlawiec pokroju FUCKTU.

Awatar użytkownika
.Giv
Kontakt:

Post autor: .Giv » 13 cze 2007, 15:53

diabel pisze:Co do wypozyczenia Trochowskiego,to wszystko sie zgadza co do slowa,jednak prezydent Hsv stwierdzil ze to bzdury wyssane z palca. Wydaje mi sie ,ze trzeba odczekac z informacja bo BILD to szmatlawiec pokroju FUCKTU.
Akurat jeśli chodzi o tego piłkarza to wisi mi to czy przyjdzie czy nie ..

franio
Kontakt:

Post autor: franio » 13 cze 2007, 21:12

Nie no co wy...Trochowski wedlug mnie jest dobrym piłakrzem potrafi uderzyć,podac,kiwnąc idealny piłkarz jak na BVB a Doll wiedząc ze w BVb takeigo nie było a juz sa np petric,Frei(strzelał ale on sam nie moze)Federico to chciał sprobowac wzmocnic BVB! i dlatego chyba na wypozyczeniu jest...akurat bedzie grał na sordku pomocy ;p zobaczy sie jak to Doll widzi ten skłąd na przyszly sezon
tlyko szkdoa mi by bylo jak by nie ktorcyh odbrcyh pilkarzy jak by nie dal im szansy :((
Załączniki
startseite.jpg

Awatar użytkownika
dziki
Kontakt:

Post autor: dziki » 13 cze 2007, 21:30

Po pierwsze proszę nie nazywać byle szmatławcem i przeinaczać nazwy Faktu, bo gazeta mimo, że jest brukowa to jednak często podaje informacje prawdziwe o wiele wcześniej od innych tzw "niepopularnych" gazet. Sam Bild też niejednokrotnie podawał informacje prawdziwe, często jest tak, że dziennikarze zaczynają pracę właśnie w gazetach tego pokroju i traktują je jako odskocznie do dalszej kariery. Poza tym w bulwarówce dużo zarobisz;)

Trochowski? Ciekawa opcja. Konkurencji w zespole nigdy mało, szczególnie, że nasi "super" grajkowie nie pokazywali czegoś wybitnie specjalnego w tym sezonie. Tinga mógłby w końcu ustabilizować formę, Kringe czy Kehl także.

Awatar użytkownika
Flat Eric
Kontakt:

Post autor: Flat Eric » 13 cze 2007, 22:26

Jak zalozy koszulke BVB to bedzie wiadomo ze to fakt. A teraz skoro zarzad mowi ze nie ma tematu to chyba jasne

Awatar użytkownika
moRRo
Kontakt:

Post autor: moRRo » 14 cze 2007, 21:03

Według mnie powinni w końcu kupić jakiegoś klasowego obrońce bo jak na razie to inwestują w ofensywnych piłkarzy. W ogóle nie podoba mi się pozyskanie Klimowicza , nigdy nie zachwycała mnie jego gra , w moich oczach to gra jak patyk ! :P Jak dla mnie Frei to podstawa napadu , jesli BVB bedzie grac 2 napastnikami to walka o miejsce obok Freia bedzie dosc zacieta bo przecież już tylu ich mamy. Obrona BVB nigdy nie zachwycała więc niech zarząd przemyśli co robi i w końcu zrobi jakis krok do przodu jeżeli chodzi o defensywe. Brzenska to paranoja , wolał bym oglądać kogoś innego...

Tgon
Kontakt:

Post autor: Tgon » 19 cze 2007, 18:30

Jak większość uważam aby wzmocniono linię defensywną. Na co klubowi Klimowicz który zapewne nie zmieni zbytnio stylu gry zespołu. Pojawiły się co prawda ostatnio plotki transferowe o rzekomych przymiarkach do kliku defensorów. Jeden z to 3-ligowy Wuppertaler SV - Dennis Malura. Podobno jest to utalentowany zawodnik lecz nigdy nie widziałem go w akcji. Podobno pod obserwacją jest także Rumun, niejaki Mihai Tararache z drugoligowego MSV Duisburg .Moim zdaniem Borussia powinna kupić dobrego, sprawdzonego gracza, być może nie szczędząc na Niego funduszy.

Awatar użytkownika
krysti24
Kontakt:

Post autor: krysti24 » 20 cze 2007, 11:07

Według mnie Borussia w ogole powinna zacząć od wzmocnienia linii defensywnej a nie ofensywej ... Ofensywe juz powinni zostawić w spokoju bo i tak mamy już za dużo graczy na tamtych pozycjach , teraz tylko skupić się na sprowadzeniu środkowego obrońcy najelpiej jakiegoś sprawdzonego ...

Awatar użytkownika
Rulez260
Kontakt:

Post autor: Rulez260 » 21 cze 2007, 11:26

Kovac Klimowicz normalnie dom spokojnej starości :evil:

Awatar użytkownika
krysti24
Kontakt:

Post autor: krysti24 » 21 cze 2007, 16:49

Klimowicz według mnie nie potrzebnie ściągnięty do BVB , ale co do transferu Roberta Kovaća to według mnie bardzo dobry transfer , Kovac to dobry doświadczony piłkarz ktory juz gral w Bundeslidze i według mnie na pewno bedzie podporą naszej obrony , tym bardziej nam sie to oplacalo , że przyszedł do nas za darmo .... Więc nie wiem na co narzekacie.

raczo

Post autor: raczo » 21 cze 2007, 21:33

szczerze powiem ze zadowolony to niejestem z tych transferow ...zamiast sciagac ludzi na przyszlosc mlodych dobrych to sciagajom dziadkow klimowicza i kovaca ... bo petric sie przyda ... mysle ze blaszczykowski cos tam powalczy a reszta to zobaczymy co pokaze

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 21 cze 2007, 22:02

No transfery nie złe, teraz trzeba posprzedawac tylko zbędnych piłkarzy, bo swoje zarabiają.

Sprzedałbym:

Brzenska,Amoah,Buckley

Wypożyczył:

Sahin, Tyrała

Awatar użytkownika
Ben13
Kontakt:

Post autor: Ben13 » 21 cze 2007, 22:07

dobry pomysł Rumcajs może jeszcze sprzedać Degena :-)

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 21 cze 2007, 22:11

Ben13 pisze:dobry pomysł Rumcajs może jeszcze sprzedać Degena :-)
Degen nie jest zły, wg mnie to ciągle perspektywiczny zawodnik, co najwyżej jakieś wypożyczenie np do jakiegoś beniaminka, gdzie mógłby spokojnie nabrac większego doświadczenia.

Awatar użytkownika
baranek
Kontakt:

Post autor: baranek » 21 cze 2007, 23:01

Rumcajs pisze:
Ben13 pisze:dobry pomysł Rumcajs może jeszcze sprzedać Degena :-)
Degen nie jest zły, wg mnie to ciągle perspektywiczny zawodnik, co najwyżej jakieś wypożyczenie np do jakiegoś beniaminka, gdzie mógłby spokojnie nabrac większego doświadczenia.
No a na jego miejsce sprowadzic prawego obronce z prawdziwego zdarzenia :-] hehe najleiepij Daniela Alvesa z FC Sevilla :-P zarcik, ale pomarzyc zawsze mozna ;]

Awatar użytkownika
kozik
Kontakt:

Post autor: kozik » 22 cze 2007, 03:09

Rumcajs pisze:No transfery nie złe, teraz trzeba posprzedawac tylko zbędnych piłkarzy, bo swoje zarabiają.

Sprzedałbym:

Brzenska,Amoah,Buckley

Wypożyczył:

Sahin, Tyrała
Amoah i Buckley na pewno są zbędni, ale co do Brzenski to bym miał wątpliwości. On i Amedick mogą stanowić przyszłość obrony, bo przecież Kovac i Woerns nie są już najmłodsi, przez co podatni na kontuzję. Na to, żeby w razie czego Huenemeier jednego z nich zastąpił jest jeszcze za wcześnie, więc myślę, że Brzenska perspektywy ma. Jeśli BVB nie zatrudni jakiegoś utalentowanego obrońcy, to B. powinien zostać.

Poza tym co z Pienaar'em? Ma za sobą słaby sezon, mówił, że źle się czuje w Dortmundzie i ponoć Bert z jego Feyenoordem są zainteresowani kupnem. Osobiście uważam, że powinno mu się jeszcze dać szansę. Doll go widocznie potrafił zmotywować w ostatnich paru meczach Steven pokazał, że umie walczyć przynajmniej ; )
jednak jeśli holendrzy zapłaciliby odpowiednią sumę (proponowany milion to za mało), to transfer wchodziłby w grę.

Tgon
Kontakt:

Post autor: Tgon » 22 cze 2007, 14:25

Rumcajs pisze:No transfery nie złe, teraz trzeba posprzedawac tylko zbędnych piłkarzy, bo swoje zarabiają.

Sprzedałbym:

Brzenska,Amoah,Buckley

Wypożyczył:

Sahin, Tyrała
Amoah, Brzenska i Buckley mogą odejść bo są praktycznie nieprzydatni. Tyrale można w sumie wypożyczyć żeby się ogrywał.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2007, 17:16 przez Tgon, łącznie zmieniany 1 raz.

lucek
Kontakt:

Post autor: lucek » 22 cze 2007, 14:46

Co do transferów to są ciekawe , osobiście uwarzam że najlepszym posunięciem jest sprowadzenie Petricia , który jest bardzo dobrym zawodnikiem :-)

sqb
Kontakt:

Post autor: sqb » 22 cze 2007, 23:48

brzenska powinien zostac, nie jest w koncu taki tragiczny. mysle ze z pomoca dolla przestanie czeste u niego bledy i jeszcze beda z niego ludzie. amoah i buckley nie graja nic wiec nie widze sensu ich trzymana, obciazaja tylko klubowa kase.

Zablokowany