Transfery BVB - Newsy

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Transfery BVB - Newsy

Post autor: zizu » 15 wrz 2018, 22:50

Temat w którym umieszczane będą wszelkie mniej lub bardziej poważne plotki, newsy i inne doniesienia.
Zobaczysz jakąś ciekawą informację? Podziel się nią w tym wątku.
Proszę o podawanie źródła.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Re: Transfery BVB - Newsy

Post autor: Siwy » 16 cze 2019, 15:04

Co sądzicie na temat ew. powrotu Hummelsa do Dortmundu? moim zdaniem biorąc pod uwagę duże problemy z jakimi się borykamy w defensywie z czysto piłkarskiego/sportowego punktu widzenia to jak gwiazdka z nieba (patrząc na kwotę transferu, poziom piłkarski i medialność piłkarza), z drugiej strony patrząc na to zupełnie po ludzku co to ma ku**a być? jako kapitan Borussii i przyszła legenda klubu zawinął żagle do największego rywala i teraz ma wrócić jakby nigdy nic? Uważam że gość jest mega potrzebny w drużynie ale no jakiś niesmak mam mimo że go zawsze lubiłem i wydaje mi się że jest ceniony w piłkarskim świecie i ma poszanowanie.
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 16 cze 2019, 15:36

Sytuacja bardzo... dziwna. Patrząc pod tylko pod kątem przydatności dla drużyny to byłby bardzo dobry zawodnik, ale wolę chyba już iść dłuższą drogą do sukcesu niż na skróty biorąc Hummelsa znowu do BVB. Ale już zdążyłem się przyzwyczaić, że zabieramy wszystkich z powrotem, po tym jak z podkulonym ogonem wracają z tych ich "wymarzonych" klubów. Czekam tylko aż pojawi się plotka, że Borussia zainteresowana jest O. Dembele, który bardzo dobrze wspomina czas w BVB i żałuje odejścia.

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Post autor: rasiak » 16 cze 2019, 19:40

Kibicuję BVB sercem, nie rozumem, a serce mi mówi, żeby spie*****ł. Nie chcę go u nas widzieć, nawet jeśli jego transfer miałby nam pomóc. Zwłaszcza, że nigdy nie wiadomo jaki miałby sezon u nas.
Und wir werden immer Borussen sein,
es gibt nie, nie, nie einen anderen Verein!

donpedro
Kontakt:

Post autor: donpedro » 16 cze 2019, 21:26

Podpisuję się obiema rękoma pod tym co napisał rasiak.
Paszoł won zdrajco!

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 19 cze 2019, 16:49

No i ch** w bombki strzelił- świat nie będzie....
Prawie 38 mln za gościa, który nasral nam w pysk to skandal - Watzke powinien się wstydzić.
Owszem Hummels to świetny grajek - ale jakość a kwestie pozasportowe to dwie różne bajki.
Pomijam kwotę 38 mln euro- czyli o napastniku zapomnijmy... Albo przyjdzie no name zapchaj dziura albo Goetze na szpicy. No kur** mac

Awatar użytkownika
Pawelinho
Kontakt:

Post autor: Pawelinho » 19 cze 2019, 16:56

artur_poznan pisze:
19 cze 2019, 16:49
No i ch** w bombki strzelił- świat nie będzie....
Prawie 38 mln za gościa, który nasral nam w pysk to skandal - Watzke powinien się wstydzić.
Amen.
donpedro pisze:
16 cze 2019, 21:26
Paszoł won zdrajco!
Nic dodać nic ująć.

Moje zdanie na temat wszelkiej maści zdrajców jest znane każdemu i popieram zizu czy rasiak w tym co napisałli bo to jest po prostu kpina z nas wszystkich. Żeby było śmieszniej niektórzy nie widzą w tym transferze nic złego ba oni jeszcze się cieszą i gratulują zarządowi świetnego transferu (sic!).

Przeklinać nie będę, ale rozumiem waszą irytacje tym niepotrzebnym transferem, który jeszcze bardziej podzieli kibiców BVB (jeszcze bardziej niż transfer bawarczyka z nr 10).

Ogólnie z hrumciem czy bez niego BVB traciła tak samo głupio bramki i dalej te bramki tracić będzie.

ODPOWIEDZ