Borussia Dortmund - Hamburger SV 17/18

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Borussia Dortmund - Hamburger SV 17/18

Post autor: Mila » 10 lut 2018, 11:15

22. kolejka Bundesligi
Sobota, 10 lutego 2018 r., godz. 15:30
Westfalenstadion, Dortmund

Aktualnie okrutnie słaby i jednocześnie bardzo nielubiany przez BVB rywal. Nie wyobrażam sobie jednak innego scenariusza jak nasza dominacja i pewne zwycięstwo. Do kadry meczowej wraca Reus i pewnie wejdzie w drugiej połowie na kilkanaście minut. Życzyłbym sobie wyjścia od początku w HSV Hunta, który nie ma prawa z taką formą być zawodnikiem pierwszoligowego klubu a jednak na niego stawiają z korzyścią dla rywali.

Po 3 punkty!

Awatar użytkownika
ADH
Kontakt:

Re: Borussia Dortmund - Hamburger SV 17/18

Post autor: ADH » 10 lut 2018, 11:47

Przywieź ze sobą trzy punkty :)

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Post autor: rasiak » 10 lut 2018, 14:24

Najbardziej bramkostrzelny duet w Bundeslidze, więc można spodziewać się dużo bramek. Obyśmy to my strzelili ich więcej.
Und wir werden immer Borussen sein,
es gibt nie, nie, nie einen anderen Verein!

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 10 lut 2018, 19:07

ADH pisze:
10 lut 2018, 11:47
Przywieź ze sobą trzy punkty :)
Wiozę! :mrgreen:

Fatalny doping jest na stadionie. Rozbestwione pikniki gwiżdżące po stracie piłki to żenujący obraz tego o czym pisał już artur_poznan. Wstyd!

Sam mecz rozczarowujący. Drużyna nie ma niestety pomysłu na grę. Ważna wygrana, jak każda inna ale nie ma powodów do optymizmu. Choć jeśli mielibyśmy po takiej padace wygrywać, to chyba biorę w ciemno. Bardzo słaby według mnie był Łukasz Piszczek, irytujące straty Schürrlego i Pulisicia, niemalże niewidoczny Reus, ale po kontuzji nie wraca się łatwo. Bardzo dobra zmiana Götzego i nie chodzi tylko o bramkę. Pochwaliłbym również duet Toljan-Toprak, głównie za pierwszą połowę. No i Michy! Jeden strzał i gol. Niezła skuteczność i super gra plecami do bramki przeciwnika. Jeszcze nie raz wywoła nasz uśmiech jego gra.

W ekipie rywali nie zawiódł Hunt, zmieniony po przerwie. :-P

Jeszcze odrobina prywaty: nie planowałem być na tym meczu, ale w czwartek napisał do mnie Jörg Heinrich, czy nie chcę obejrzeć meczu za darmo... Moje zaskoczenie było naprawdę spore. To tylko potwierdza, że to jest niesamowity koleś, który nie ma w sobie nic z zadufanej gwiazdy. Jestem dumny z tego, że jako fanklub Polnische Borussen mamy takiego znajomego.

Warto wspomnieć o fantastycznym przyjęciu Reusa przez kibiców. Dreszcze przechodziły!

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 10 lut 2018, 21:46

Co do kibiców co najmniej 3/4 SUD należałoby wyp...C. Ciesze się Bartek, ze byłeś na tym meczu. Do zobaczyska na zlocie

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 10 lut 2018, 23:24

W drugiej połowie momentami HSV dominowało jakbyśmy grali z Bayernem...

Mało brakowało, a przez nieskuteczność pod bramką rywala byśmy zremisowali albo przegrali. Dużo wcześniej powinna wpaść bramka na 2-0.

Toprak profesor, Akanji kilka błędów w rozegraniu i parę razy przysnął, ale w obronie dobrze. Toljan również kolejny dobry mecz.

Miło było zobaczyć Reusa ponownie. Nie był zbyt często przy piłce, ale jak już ją dostał to robiła się z tego groźna akcja. Powinien mieć asystę, ale Schurrle zmarnował setkę.

Są 3 pkt i to najważniejsze, ale nadal coś jest nie tak i za często zdarzają się przestoje w grze i przeciwnik robi co chce.

ODPOWIEDZ