Liga Europy 13/14

Liga Mistrzów, Puchar UEFA, Intertoto

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 01 maja 2014, 23:25

Do Turynu na finał powinna jechać Valencia a nie Sevilla, UEFA po raz kolejny pokazała że ma w dupie fair-play.
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 01 maja 2014, 23:25

6 miejsce w rankingu, wiec nas juz nie interesuja za bardzo.
na nasze szczescie juve odpadlo i tyle :)

siwy, mozesz rozwinac?

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 01 maja 2014, 23:37

Meczu nie oglądałem, ale czytam, że Valencia grała niesamowicie nieczysto po strzeleniu trzeciej bramki. Przedłużali, symulowali, faulowali, przestali grać w piłkę. Przez 180 minut rywalizacji podobno Sevilla zasłużenie awansowała.
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
meksyk106
Kontakt:

Post autor: meksyk106 » 01 maja 2014, 23:59

Benfica w finale zagra bez wielu kluczowych zawodników, w poprzednim moim poście pisałem że grali w 8 co obniża ich szanse na końcowy triumf.
W finale mogą mieć kłopoty, ale teoretycznie to oni są faworytami.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2014, 00:01 przez meksyk106, łącznie zmieniany 1 raz.
Borussia, Dortmund ist dein Zuhaus,
Borussia, trickst jeden Gegner aus,
Borussia, hier kommt der BVB,
Borussia, der kämpft und singt, olé.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 02 maja 2014, 00:00

Dodam jako ciekawostke, ze hiszpanskie zespoly, ktore odpadly w tym sezonie z pucharow czyli Betis, Valencia i Barcelona odpadly z hiszpanskim zespolami (Sevilla, Sevilla, Atletico). W finale LE Sevilla, w LM derby Madrytu, wiadomo, ktora liga najlepsza 8-)
Bede kibicowal Sevilli choc nie stanie sie niewiadomo jaka krzywda jak wygra Benfica, do obu klubow nic nie mam, ale wolalbym hiszpanski mecz w Superpucharze.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 02 maja 2014, 00:35

zizu
Siwy pisze:Valencia nieźle okradziona, pierwsza bramka padła po dwukrotnym spalonym w jednej akcji gdzie na wyraźnym spalonym było 3 piłkarzy Sevilli, nie wiem gdzie był liniowy ale takie błędy w półfinale europejskich rozgrywek to po prostu skandal. Druga sytuacja to wlepienie żółtej kartki piłkarzowi Valencii która eliminuje go z gry w rewanżu, oto sytuacja -> https://vine.co/v/Mn2F9wbK6BW :lol: :shock: :lol:
Volverin pisze:Meczu nie oglądałem, ale czytam, że Valencia grała niesamowicie nieczysto po strzeleniu trzeciej bramki. Przedłużali, symulowali, faulowali, przestali grać w piłkę. Przez 180 minut rywalizacji podobno Sevilla zasłużenie awansowała.
Mieli awans po 2 bramkach w plecy z pierwszego meczu, woleli bronić niż atakować jednocześnie ryzykując nadzianie się na kontrę Sevilli, niestety nie udało się ale taktyka według mnie w pełni zrozumiała, mówisz jak jakiś kataloński fanatyk :roll:

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 02 maja 2014, 10:15

Valencia i Sevilla grały naprawdę słabiutko na wyjazdach, spodziewam się łatwej przeprawy Benfiki w finale.

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 02 maja 2014, 11:56

Siwy pisze:mówisz jak jakiś kataloński fanatyk
Człowieku, nudny się już z tym robisz i bredzisz. Mogli bronić ile chcieli, mieli w końcu korzystny wynik, nigdzie nie napisałem, że nie powinni się bronić... Czytaj co napisałem - symulowali, faulowali, wdawali się w przepychanki, przedłużali. Grali po prostu jak ostatnie pipki żeby tylko dograć do końca. I zemściło się to.

Ogarnij się z tym, bo wszędzie gdzie jest rozmowa o stylach gry i nie zgadzasz się z czyjąś opinią to zaraz robisz jakieś odniesienia do katalońskiej mentalności... A tu nic o bronieniu się nie mówiłem.
Siwy zrezygnował!

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 02 maja 2014, 14:26

Daruj sobie z nim Volv. Mam go w ignorze i przynajmniej nie musze sie meczyc z tymi jego wypocinami i super argumentami o zlym Madrycie.

@Gupi
Tyle, ze w finale jako gospodarz gra Sevilla, wiec nie stoja na straconej pozycji :-P
Poza tym z tego co czytalem w Benfice zabraknie kilku waznych zawodnikow za kartki choc z drugiej strony poziom frustracji Orlow po poprzednim sezonie moze byc naprawde wysoki, a w tym moga zdobyc potrojna korone (majstra chyba maja, do pucharu chyba tez im nie wiele brakuje no i final le)

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 02 maja 2014, 23:27

Madrisso pisze:Daruj sobie z nim Volv. Mam go w ignorze i przynajmniej nie musze sie meczyc z tymi jego wypocinami i super argumentami o zlym Madrycie.
Powiedział ten który nie potrafił na ani jeden argument odpowiedzieć, post o Casillasie dalej "się pisze"? twoje posty o Atletico trącą takim umysłowym ubóstwem że szkoda gadać, w lidze mieli spuchnąć a jak ją wygrają to niezasłużenie :lol: to tylko wierzchołek góry lodowej, wiem że nie widzi tego co piszę ale czasami lubię mu dopiec.
Volverin pisze: Człowieku, nudny się już z tym robisz i bredzisz.
A coś ty się tak zbulwersował? :shock:
Valencia to nie Chelsea albo Real które mają świetne formacje defensywne i mogą po prostu samą grą zabić rywala, wiedzieli jakie są ich możliwości więc uciekali się do czego się dało aby tylko przedłużyć czas, dla mnie nie ma w tym nic dziwnego.
Volverin pisze:Ogarnij się z tym, bo wszędzie gdzie jest rozmowa o stylach gry i nie zgadzasz się z czyjąś opinią to zaraz robisz jakieś odniesienia do katalońskiej mentalności... A tu nic o bronieniu się nie mówiłem.
No, aż dwa razy się odniosłem w ostatnim czasie. Po prostu bardzo irytuje mnie psioczenie ludzi których lubiane kluby przegrały poprzez defensywną i brzydką grę przeciwnika, piłka to nie są do skoki do jasnej cholery żeby wygrywać za styl, liczy się końcowy wynik! Mnie też się nie podoba futbol grany przez taką Chelsea ale to nie znaczy że mam za to wieszać na nich psy, grają tak jak chcą i jak się czują najlepiej, proste. Dlatego tak bardzo lubię Włochów którzy skupiają na sobie apogeum hejtowania przez fanów właśnie drużyn które grają ładnie dla oka - "no jak to, przecież my sobie tak fajnie klepaliśmy tę piłeczkę a oni się cały mecz bronili, pod koniec meczu ruszyli z kontrą, strzelili nam bramkę i nas pozamiatali" - micha mi się cieszy jak widzę takie posty w necie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mbuti3
Kontakt:

Post autor: Mbuti3 » 03 maja 2014, 09:48

Siwy pisze:No, aż dwa razy się odniosłem w ostatnim czasie. Po prostu bardzo irytuje mnie psioczenie ludzi których lubiane kluby przegrały poprzez defensywną i brzydką grę przeciwnika, piłka to nie są do skoki do jasnej cholery żeby wygrywać za styl, liczy się końcowy wynik!
Oglądałem sobie powtórkę tego meczu dokładnie ostatnie 20 minut, tutaj nie chodzi o to, że oni murowali, tylko dramatycznie wybijali piłkę w trybuny dawno po gwizdku, rzucali się na ziemie przy każdej okazji i najgorsze, podawacze piłek wyrzucali po kilka piłek naraz, nawet jak już toczyła się gra, sędzia był ogarnięty i nie przerywał za każdym razem. Jest to trochę irytujące, chociaż muszę przyznać, że bramka dla Sevillii to istny fuks, nie wiem jak Valencia mogła dopuścić do takiej sprawy, przegrać dwie główki w tak ważnym momencie. Przegrali na własne życzenie.
Co za imitacja klubu.
Madrisso o Realu 21 listopada roku pańskiego 2015.

Awatar użytkownika
Wixu
Kontakt:

Post autor: Wixu » 03 maja 2014, 12:51

Liczi pisze:Siwy, on naprawdę ma Cię w ignorowanych, więc odpowiedzi na jego posty (zwłaszcza tak personalne jak ten) mijają się kompletnie z celem. Jeśli nie potrafisz się z tym pogodzisz to rzuć na niego klątwę, ale oszczędź mi (nam?) tych jednostronnych kłótni.
Nie bój się, Siwy doskonale o tym wie, że Madrisso jego postów nie widzi. To my mamy wiedzieć jaki to Madrisso jest i kto tu ma rację. :lol:

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 03 maja 2014, 13:18

Mbuti3 - nazwałbym tę stratę gola karmą. Grali jak frajerzy i skończyli jak frajerzy. I tak ma być, bronić sie mogli ile chcieli, ale uciekanie się do nieczystych zagrywek zasługuje na karę.
Siwy zrezygnował!

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 14 maja 2014, 23:20

Final :lol:
Beznadziejny mecz, oby w karnych sie cos dzialo, bo usnac mozna.

Awatar użytkownika
meksyk106
Kontakt:

Post autor: meksyk106 » 14 maja 2014, 23:22

Co ty gadasz, mecz dobry :-o

Dalej Benfica dajesz ! ! !

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 14 maja 2014, 23:23

Jak Benfica wygra to Bacce na taczkach wywioza chyba.

Awatar użytkownika
meksyk106
Kontakt:

Post autor: meksyk106 » 14 maja 2014, 23:26

Bacca mógł być bohaterem, a to co nie wykorzystał, to szacun ;-)
Jak Fernando :-P

Awatar użytkownika
meksyk106
Kontakt:

Post autor: meksyk106 » 14 maja 2014, 23:32

Ale frajerzy :-(.
Może za rok, do 3 razy sztuka :-/

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 14 maja 2014, 23:33

No i zasrance z Sevilli wygraly... :-/ Mam uraz do tej druzyny i mogliby przeje.ac.. coz. W sumie i tak nie moglem ogladac do 115minuty i widze ze nie bylo czego zalowac.

figovsky
Kontakt:

Post autor: figovsky » 14 maja 2014, 23:34

Sevilla ośmieszyła Benficę w karnych. Strzelali pewnie, mocno, bez zawahania. Portugalczycy bawili się w jakieś strzały na 2 tempa i inne pierdoły, nie opłaciło się.
BORUSSIA DORTMUND & LIVERPOOL FC

ODPOWIEDZ