Liga Mistrzów 11/12

Liga Mistrzów, Puchar UEFA, Intertoto

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
BarDOsz
Kontakt:

Post autor: BarDOsz » 20 maja 2012, 13:25

Volverin pisze:Gdyby Didier grał u Bawarczyków to by świętowano już po 90 minutach.
gdyby babcia wąsy miała to by dziadkiem była.
Wygrała drużyna , która bardziej tego zwycięstwa pragnęła. To nie problem CFC,że wielka świnia z bawarii wyszła na miękkich nóżkach i w decydujących momentach zawiodła.
Trzeba się cieszyć i radować bo jak to frajerzy pisali "co tam liga, po co nam Pokal, my mamy Europę"...to teraz cała Europa się z nich śmieje :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 20 maja 2012, 13:27

Rozumiem twoją radość z przegranej Bayernu, mi to również powiewa, ale trzeba im oddać, że byli po prostu lepsi w tym meczu. Kto tego nie widzi ma klapy na oczach. Kibice Chelsea łapali się za głowy, że jeszcze 0-0.

Nie można mówić o super obronie, kiedy pozwala się przeciwnikowi oddać 25? strzałów! Szczęście, szczęście i jeszcze raz Cech.
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 20 maja 2012, 13:29

Byli lepsi i ja tu się zgadzam. Tylko, że bycie lepszym nie oznaczało w tym przypadku bycie skuteczniejszym;)

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 20 maja 2012, 13:30

Oczywiście, że tak. Już pogratulowałem Chelsea skuteczności.
Siwy zrezygnował!

Awatar użytkownika
BarDOsz
Kontakt:

Post autor: BarDOsz » 20 maja 2012, 13:42

mroz pisze:Tylko, że bycie lepszym nie oznaczało w tym przypadku bycie skuteczniejszym;)
dokładnie tak :-)
Nie można mówić o super obronie, kiedy pozwala się przeciwnikowi oddać 25? strzałów! Szczęście, szczęście i jeszcze raz Cech.
ewentualnie frajerstwo prosiaków i jeszcze raz frajerstwo. ;-)

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 20 maja 2012, 13:43

Frajerstwo swoją drogą, ale nigdy nie przyznam, że Chelsea fenomenalnie się broniło i "miało sposób". Jeden z najbardziej niezasłużonych zwycięzców Ligi Mistrzów.
Siwy zrezygnował!

dalbert
Kontakt:

Post autor: dalbert » 20 maja 2012, 14:07

Nie rozumiem tych co tak się cieszą z porażki Bayernu, widać ,że w wielu jest złość , zazdrość , i nienawiść do klubu ,który przez całe lata pracuje na miano najbardziej utytuowanego klubu bundeslidze , za swoje własne wypracowane pieniądze. Ja jako kibic niemieckiego futbolu i Bawarskiego klubu , zawsze kibicuje niemieckim drużynom w europejskich pucharach , jakby BVB grało w finale ,to też bym im kibicował , tak jak to było w 97 roku ,kiedy to BVB grała z Juventusem.
Myślę ,że dla wielu ,którzy nie cierpią Niemców ,a kibicują jedynie BVB, dlatego ,że tam graja Polacy ,nie należy się miano kibica BVB , bo tak naprawdę oni kibicują jedynie polakom , a jak Ci z BVB odejdą ,to owi sezonowi kibice z BVB obsrają ten klub na całej linii.
Żaden klub z bundesligi nie zdobył europejskiego pucharu już od 2001 roku ,co jest jednak niechlubnym rekordem tej ligi. Ja się cieszę z każdej wygranej niemieckiej drużyny w europie , dlatego że to wpływa pozytywnie na postrzeganie bundesligi, w której gra mój ukochany Bayern.
Mam nadzieję ,że w przyszłym sezonie Borussia zacznie w końcu zbierać punkty dla niemieckiej ligi ,które są potrzebne w rankingach wpływających na ilość miejsc przyznawanych bundeslidze w europejskich pucharach.
Porażka Bayernu w lidze mnie tak nie boli jak porażka w LM , ponieważ wiem ,że mistrzów Niemiec i pucharów Niemiec FCB zdobędzie jeszcze wiele ,a ponadto , te mistrzostwa mi już niejednokrotnie spowszedniały .Parcie jest natomiast na wygranie w Europie , i jest tym czymś ,czego ja jako stary kibic Bayernu już od 24 lat, najbardziej potrzebuję ,To pucharu Europy FCB najbardziej potrzebuje,aby uchodzić nadal za jeden z najlepszych klubów w Europie.Zresztą niemiecka piłka też znowu potrzebuje ,aby jakiś klub z bundesligi zdobył jakies europejskie trofeum , nie ważne kto tym klubem będzie , czy BVB , czy FCB ,czy Leverkusen.
Pozdro.... dla prawdziwych kibiców BVB ,w których sercach krew płynie dla BVB , a nie tylko dla polaków tam grających.
BarDOsz pisze:ewentualnie frajerstwo prosiaków i jeszcze raz frajerstwo
Jak to ,niektórym przychodzi łatwo obrażać innych ,brak skutecznosci można nazwać frajerstwem ,ale prosiak to ty jesteś i właśnie ludzie tacy jak ty ,niezależnie komu kibicują

W ostatnich pięciu finałach pucharu Europy ,w których zagraliśmy (87,99,01,10,12) zwyciężyliśmy tylko raz ,gdy do tego dodamy, w jaki sposób przegraliśmy w 87 i 99 roku i wczoraj, to można stwierdzić ,że stajemy się takimi frajerami w Europie ,jak Leverkusen w Niemczech.
Kolejna okazja zagrania w finale może się szybko nie powtórzyć ,a zagranie przed własną publicznością nie powtórzy się już nigdy.
Wczorajsza porażka boli bardzo , tym bardziej ,że graliśmy bardzo dobrze ,praktycznie bez błędnie , tylko ta skuteczność ,która u nas szwankuje ,dała nam się we znaki.
Niewykorzystana setka Gomeza i karny Robbena , bolą najbardziej.
Powiem szczerze ,że boję się sytuacji kiedy Bayern znowu zagra w finale ,boję się że znów nie wygramy ,tym bardziej ,że już nie zagramy na własnym stadionie,kolejna porażka byłaby nie do zniesienia , bo ile finałów można przegrać ?!
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 19:18 przez dalbert, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
kelso
Kontakt:

Post autor: kelso » 20 maja 2012, 14:47

Volverin pisze: Jeden z najbardziej niezasłużonych zwycięzców Ligi Mistrzów.
Bullshit.
To że Bayern grał lepiej to nie znaczy że Chelsea nie zasłużyła. Bayern mógł sobie klepać piłkę ale to że nie umieją strzelić to ich wina, drewnianego Gomeza i egoisty Robbena.
Obie ekipy doszły do finału, stoczyły ciężkie boje a tu się nazywa niezasłużonymi zwycięzcami. Pewnie dlatego bo Barcę ograli.
Chelsea zasłużyła bo strzeliła co miała. A szczęście sprzyja lepszym.

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 20 maja 2012, 15:24

Volverin pisze:Rozumiem twoją radość z przegranej Bayernu, mi to również powiewa, ale trzeba im oddać, że byli po prostu lepsi w tym meczu. Kto tego nie widzi ma klapy na oczach. Kibice Chelsea łapali się za głowy, że jeszcze 0-0.

To niech będą sobie lepsi :-) Ale to Chelsea wygrała LM i tylko ti się liczy.

Pazo
Kontakt:

Post autor: Pazo » 20 maja 2012, 15:38

Co do finału Ligi Mistrzów to szkoda, że Chelsea wygrała. Byłem za Bayernem, grali przez całą edycje piłkę milszą dla oka. Szkoda ale taka jest właśnie piłka i wygrywa ten, kto strzela gole ;-)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 19:22 przez Pazo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 20 maja 2012, 19:29

mroz pisze:Z bayernem też jest trochę tak, że im sponsorzy pchają kasę nawet jakby nic nie robili, bo to bayern. Odnosili kiedyś sukcesy, plus to że są w najbogatszym landzie, daje im możliwość nawet nie starania się o pieniądze, a i tak zawsze ktoś będzie im je proponował. Na warunki niemieckie to bayern jest właśnie taką chelsea moim zdaniem.
Sponsorzy są tacy i dają tyle kasy, na ile sobie dany klub zasłużył, tj. jaką ma markę, co osiągnął i co osiągnąć może. To jest koło zależności.
Inaczej rzecz ujmując równie dobrze mozna napisać, że przy takim tempie rozwoju Borussia niedługo stanie się "właśnie taką Chelsea", bo mamy coraz lepszych sponsorów, którzy obiecują coraz większą kasę.
Jeśli już mamy porównywać filozofię petrofutbolu, to w Niemczech najbliżej (co nie znaczy, że blisko) im do Hoffenheim.

Awatar użytkownika
Draginhio
Kontakt:

Post autor: Draginhio » 20 maja 2012, 20:18

nie no panowie widze, że co niektórzy to chyba ślepi są. Ja podzielam zdanie Volva w calości. W zyciu piłkarsko lepsza Chelsea nie była i tylko ułomny fanatyk futbolu to powie. Panowie, no proszę Was, Chelsea stworzyła sobie jedną sytuacje strzelecką! I bullshit to jest mowienie, że umiejenie sie bronili. Mieli kupe szczescia i tyle.

dalbert
Kontakt:

Post autor: dalbert » 20 maja 2012, 20:55

Draginhio pisze:nie no panowie widze, że co niektórzy to chyba ślepi są. Ja podzielam zdanie Volva w calości. W zyciu piłkarsko lepsza Chelsea nie była i tylko ułomny fanatyk futbolu to powie. Panowie, no proszę Was, Chelsea stworzyła sobie jedną sytuacje strzelecką! I bullshit to jest mowienie, że umiejenie sie bronili. Mieli kupe szczescia i tyle.
Jak dla mnie to Chelsea wcale umiejętnie się nie broniła,Bayern był wstanie oddać multum strzałów,problem tkwił w tym ,że Bayern był nieskuteczny , marnował okazje prawie stuprocentowe, strzały których mnóstwo Bawarczycy oddali były za słabe ,albo niecelne.
Wina ewidentnie była po stronie Bayernu. W tym meczu nie było tak, że Bayern tłukł głową w mur , a ten mur był tak szczelny ,że Bawarczycy nie byli wstanie nic zrobić, tak nie było.
Można powiedzieć ,że ten mur ,czyli obrona anglików pozwalała na oddawanie strzałów Bayernowi , lub też pozwalała na konstruowanie akcji ,które mogły się zakończyć bramką, ale piłkarze Bayernu byli nieskuteczni , i nie umieli swych sytuacji ,i strzałów wykorzystać.
Drogba ,to jest super snajper, takiego w Bayernie brakuje , Gomez to jest drewno,które potrafi tylko dobić do pustej bramki , ileż to on Bayernowi zmarnował okazji , również w tym finale ,gdzie miał w pierwszej połowie setkę.

Awatar użytkownika
kelso
Kontakt:

Post autor: kelso » 20 maja 2012, 21:06

Draginhio pisze: W zyciu piłkarsko lepsza Chelsea nie była i tylko ułomny fanatyk futbolu to powie.
Piłkarsko lepsza nie była ale nie podoba mi się te gadanie o niezasłużeniu.

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 20 maja 2012, 21:07

Dobra jestem na kompie to postaram sie cos napisac.
Wg mnie Bayern zagral bardzo slaby mecz. To nie chodzi o to ze Chelsea grala dobrze w ataku i sie przedzierala, ale Bayern gral jakos dziwnie, jakby nie bali sie, ze Londynczycy moga cos z kontry zrobic. Muller, Robben, Ribery wracaja sobie spacerkiem spod bramki przeciwnika, do ataku czesto wybiegaja w trojke. To nie ten sam Bayern, oni musza atakowac calym zespolem, rozgrywac, a wiem ze bylo ich na to z Chelsea stac. Ale nie zagrali.
Chelsea za to zagrala to co mogli najlepszego i im sie udalo, nic wiecej juz nie daliby rady zdzialac, lepszego stylu gry.
Mieli szczescie, ale to ze sie atakuje, ze stwarza sytuacje, nie znaczy ze puchar sie nalezy, dlatego moim zdaniem o niezasluzeniu mowy byc nie moze, szczescie to inna sprawa.

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 20 maja 2012, 21:23

Po prostu Bayern przegrał ten mecz, a nie Chelsea wygrało. I taka jest prawda.
Siwy zrezygnował!

Awatar użytkownika
Mbuti3
Kontakt:

Post autor: Mbuti3 » 20 maja 2012, 22:35

Prawda jest taka, że to Chelsea wzniosło puchar a nie Bayern.
Co za imitacja klubu.
Madrisso o Realu 21 listopada roku pańskiego 2015.

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 20 maja 2012, 23:06

No i co z tego? To nie zmienia faktu, że Bayern był w tym meczu lepszy. Brak zrozumienia u niektórych powala na łopatki.
Siwy zrezygnował!

werk
Kontakt:

Post autor: werk » 20 maja 2012, 23:32

@Volv, ale czy za 10 lat będzie się pamiętało kto był lepszy? Nie. Mówić się będzie o tym kto wygrał - Chelsea. W piłce nożnej nie liczy się to ile kto ma posiadania piłki, rzutów rożnych czy sytuacji podbramkowych. Chodzi tu o to aby wtoczyć piłkę więcej razy do siatki, co udało się Chelsea. Mówienie jak po meczu Barca - Chelsea... Może CFC powinno oddać Puchar Bayernowi, bo przecież nie zasłużyli.
Nie ważne w jakim stylu - ale liczy się zwycięstwo.
+BORUSSIA DORTMUND 1909+

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 20 maja 2012, 23:49

Prawda, liczy się zwycięstwo, ALE BAYERN BYŁ LEPSZY W TYM SPOTKANIU. Tylko tyle starałem się przekazać. Nie obchodzi mnie co będzie się liczyć za kilka lat, teraz stwierdzam fakt, że Chelsea było gorsze, a wygrało. Zdarza się i tak. The Blues nie grają w piłkę na poziomie najlepszego klubu Europy, co najwyżej grają najlepiej bez piłki. ^^

Tyle ode mnie, szkoda pisać w każdym poście tego samego.
Siwy zrezygnował!

ODPOWIEDZ