Transfery - Wasze typy

Stare, warte zachowania tematy

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Maczuga
Kontakt:

Post autor: Maczuga » 13 lut 2010, 13:33

Pomysł świetny, już dawno o tym myślałem żeby On albo Boruc u nas bronił. Niestety to chyba nie realne. Fabian byłby mile widziany w silniejszych klubach niż BVB

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 13 lut 2010, 14:10

Myślę, że kuba mógłby porozmawiać z łukaszem;) Kto wie może i My będziemy mieć puchary w przyszłym sezonie. Powinniśmy się nim poważnie zainteresować.

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 13 lut 2010, 16:34

1. Pewnie wg Łukasza przejście do innej ligi byłoby krokiem wstecz :roll:
2. Obojętnie jak byłby dobry Polaków ja w Dortmundzie nie chcę.
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 13 lut 2010, 21:56

Ja mimo wszystko dla dobra naszej bramki przebolałbym ten nagły przypływ fanów na stronkę;) Po jakimś czasie znudziłoby się im wypisywanie głupot i sami by zrezygnowali z odwiedzania naszej stronki.

Łukasz to klasowy bramkarz i jeżeli będzie tylko taka możliwość pozyskania go za około 3 mln ojro to trzeba uruchomić kube, aby go namówił na grę w BVB:)

Oj gdyby dzisiaj stał fabian na naszej bramce. ehhhhhhhhh

Awatar użytkownika
adiś30
Kontakt:

Post autor: adiś30 » 13 lut 2010, 22:16

Ja go nie chce
"TAK JESTEŚMY LUDZKIMI PANAMI,BO JESTEŚMY PANAMI W PRZECIWIEŃSTWIE DO NIE KTÓRYCH LUDZI" Jaroslaw Kaczyński 22-02-2017

Awatar użytkownika
weidenfeller1
Kontakt:

Post autor: weidenfeller1 » 13 lut 2010, 22:39

Niestety to i tak by było nierealne:P A skąd wiesz mroz,że Zigler odchodzi? oświadczył to gdzieś?????

Jeśli chodzi o bramkarzy,mam jedno zdanie i tego się będę trzymał.Chcę by szanse do walki o nr 1 dostał nasz młodziutki bramkarz Marcel Hootocke;) Zadebiutował podczas gdy Weide i Zigler mieli kontuzje,bronił w kilku meczach,wiadomo wpadki były,w końcu pierwsze jego występy,ale nie da się ukryć co on potrafił wyłapać i w jaki sposób on czyta grę na przedpolu.Ma bardzo daleki zasięg ramion i wykorzystuje to bardzo dobrze w grze na przed polu,co jest aktualnie uważane za najważniejsze u bramkarza.Nie boi się chłopak twardej piłki,ma warunki,gdyby on był rezerwowym i aktualnie on by bronił...uwierzcie ale Klopp miałby wątpliwości co do dalszego bronienia Weide...Uwielbiam Romka bo podoba mi się tez jego styl bronienia,ale jednak dla dobra drużyny i bramkarzy konkurencja z kimś młodym tez jest potrzebna i zawsze wchodzi na korzyść...a z kim Weide ma walczyć z Ziglerem? który ma doświadczenie ale co z tego jak wiek mu już nie pozwala bo ma spóźnioną reakcje i co najgorsze dawno nie łapał.Taki typowy bramkarz to Butt,który mimo swojego wieku ciągle broni i broni...w Bayernie miał być rezerwowym a pokazał sie i jest nr 1.

Tylko czy to jest REALNE,by on dostał szanse;/? może w końcu coś media napiszą albo Klopp zasugeruje i da mu szanse..

Krótko mówiąc nie jestem za sprowadzeniem nowego bramkarza;)

Takie same zdanie mam na temat Juliana Kocha(prawego obrońce) Jak z Subotica zrobił takiego zawodnika z bendera,z Kevina to i z Kocha nie da rady;>? wystarczy dać mu szanse...ale co z tego jak Owo ma kontuzje czy cos to Schmelzer idzie na prawą a dede na lewą;/

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 13 lut 2010, 22:49

Ziegler jasno mówił, że odchodzi po sezonie bo chce jeszcze pograć. Nie będą mu teraz działacze robili problemów z odejściem;)

Gdybyśmy mieli takiego trenera bramkarzy jak Krzysztof Dowhań to byśmy byli spokojni o obsadę bramki przez kilkanaście lat do przodu. Wystarczyłoby tylko sprowadzać młodych zdolnych za małe pieniądze, a pan Krzysio już by zrobił z nich bramkarzy klasy europejskiej. Taki trener to skarb.

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 14 lut 2010, 01:13

Murzyn pisze:2. Obojętnie jak byłby dobry Polaków ja w Dortmundzie nie chcę.
a jak dla mnie może być nawet z Tajlandii byle dobrze grał :lol:

a tak serio to akurat Fabiańskiego, podobnie jak Boruca zawsze bardzo lubiłem i bardzo podobały mi się ich interwencje :-) fajnie byłoby gdyby to on u nas bronił bo talent ma niewątpliwie bardzo duży :-) no i młody wciąż jest :-) więc to mogłaby być spokojnie inwestycja na wiele lat :-)

Co do Hottecke ja akurat nie uważam żeby w przyszłości był z niego dobry bramkarz.. jak dla mnie jest za sztywny :lol: a zwinność u bramkarza to podstawa..

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 17 lut 2010, 22:30

Ale dziś Fabiański sobie zrobił reklamę.. Maskara.

Awatar użytkownika
adiś30
Kontakt:

Post autor: adiś30 » 17 lut 2010, 22:52

No pokazal klase,choc to wcale o Nim nie siadczy,ale drugiego Zieglera ja nie chce na lawke.Przybedzie znow masa kibicow na stronce jak on do nas by przyszedl,a dobrej zmiany by nie gwarantowal
"TAK JESTEŚMY LUDZKIMI PANAMI,BO JESTEŚMY PANAMI W PRZECIWIEŃSTWIE DO NIE KTÓRYCH LUDZI" Jaroslaw Kaczyński 22-02-2017

Awatar użytkownika
Maczuga
Kontakt:

Post autor: Maczuga » 18 lut 2010, 22:06

Portsmouth zwróciło się ze specjalną prośbą o możliwość sprzedaży piłkarzy poza okienkiem transferowym. Graczami wystawionymi na sprzedaż są Nadir Belhadj , Marc Wilson i Kevin-Prince Boateng. To jedyny sposób aby zapłacić 13 mln zadłużenie w Angielskim urzędzie skarbowym. Ostateczny termin upływa 1 marca jeśli klub nie zapłaci będzie musiał ogłosić upadłość.

Awatar użytkownika
Emrod
Kontakt:

Post autor: Emrod » 19 lut 2010, 00:39

To Portsmouth ma plan zajebisty :-D

13 mln funtów to 15 mln euro i ciekawe kto tyle zapłaci za tych zawowdników?

Wilson zaliczył na razie ledwo 22 mecze w Premier League. To obiecujący obrońca, ale nie wart grubych milionów.
Belhadj ma wyrobioną pozycję, ale to też obrońca, a za tych jak wiadomo płaci się dużo mniej niż za graczy ofensywnych.
Najlepszy kąsek to nasz Boateng nie sądzę, żeby ktoś wyłożył za niego więcej niż 6 baniek.

Poza tym sezon w środku, kadry skompletowane i nie kupi ich żaden czołowy klub (a te mają najwięcej kasy), bo nie można ich zgłosić do europejskich pucharów.

Prawda dla Portsmouth jest brutalna, ale za kilka miesięcy kiedy spadną z ligi i zbankrutują to tych samych graczy można będzie kupić za grosze, a może i pozyskać za darmo.

Kiedy Anglicy stracą płynność finansową to wtedy gracze będą mogli przed sądem domagać się zerwania kontraktów i mają na to spore szanse. Pracodawca nie płaci - pracownik jest wolny :-)

Jeżeli Klopp rzeczywiście ma stały i dobry kontakt z Boatengiem to w przypadku gdy będzie on wolnym zawodnikiem wystarczy kasy na jego wysoką pensję, bo zaoszczędzimy na samym transferze!

Niby Portsmouth jest w podobnej sytuacji jak my parę lat temu, ale jakoś mi ich nie żal. Cały sukces Premier League opiera się na gigantycznych długach i gdyby nie te kredytowe manewry to liga angielska nie osiągnęłaby nawet połowy ostatnich sukcesów.

kasper432
Kontakt:

Post autor: kasper432 » 19 lut 2010, 19:15

na stronie transfermart.de pisze ze lars stindl chce odejsc , a juz sie mowilo otym ze bedzie gral w BvB po zimie , ja mysle ze BvB go zatrudni!!!

Heja BvB!!!

jutro 3 punkty (typ: 4:1 1.Barrios,2.Barrios,3.Hummels,4.Kuba)i Kone

Awatar użytkownika
Emrod
Kontakt:

Post autor: Emrod » 19 lut 2010, 20:08

W ostatnich trzech meczach Karlsruhe Stindl grał na lewej pomocy, na prawej pomocy i w środku pomocy :-)

Chłopak jest młody, nieźle się zapowiada i co najważniejsze systematycznie się rozwija!

KSC jest dla niego już za słabe i powinien spróbować sił w Bundeslidze. A, że jest do wzięcia za darmo to chętnie go zobaczę w BVB, bo konkurencja w pomocy się przyda. Skrzydła mamy niestety dosyć ubogie.

W II lidze najciekawiej się zapowiadają Ibrahima Traore z Augsburga i Martin Harnik z Fortuny Duesseldorf!

Tego pierwszego Hertha oddała za grosze, ale po ich tegorocznych posunięciach transferowych widać, że Preetz za cholerę się na tym nie zna :-D
Wymiata w Augsburgu na lewym skrzydle, a w tym miejscu mamy koszmarną dziurę, bo właściwie dla żadnego naszego gracza nie jest to pozycja ulubiona!

Austriak zaś strzela regularnie w Fortunie, a jest tam tylko wypożyczony, bo do 2011 roku ma umowę z Werderem.
Do Bremy (zwłaszcza w kontekście zakupu przez nich Wagnera) wracać raczej nie będzie chciał, a chłopak ma dopiero 23 lata i duży potencjał.

Do trzech razy sztuka - Valdez, Owo, może trzeci zakup z Werderu będzie udany :lol:

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 20 lut 2010, 08:36

Muszę wziąć w obronę fabian słowami legendy arsenalu boba wilsona;):

"Łukasz Fabiański nie miał wesołej miny nie tylko po środowym meczu Ligi Mistrzów z FC Porto, ale także czytając dzień później prasę. W obronie polskiego bramkarza stanęła jednak legenda Arsenalu Londyn, Bob Wilson - były golkiper, a obecnie ekspert futbolowy na Wyspach Brytyjskich.

- Przy pierwszej bramce Fabiański spodziewał się dośrodkowania, potem źle złapał piłkę... To był podstawowy błąd, jaki przytrafia się wszystkim bramkarzom. Widzieliście jak był tym zdenerwowany - powiedział dwukrotny reprezentant Szkocji.

- Nie ma na świecie nikogo, kto nie popełnia pomyłek. Robią to także Petr Cech, Brad Friedel, David James. Naprawdę. Kiedy przytrafia ci się tak poważny błąd, nie jesteś w stanie spać całą noc. To siedzi ci w głowie i jedyne, czego chcesz, to zagrać ponownie.

- Mówiąc o Łukaszu trzeba pamiętać, że to chłopak, który rozegrał niewielką ilość spotkań. Poważniej możecie oceniać kogoś, kto ma na koncie tyle występów, co Manuel Almunia.

- Jeśli chodzi o drugiego gola... to był jakiś żart. Sędzia zachował się jak idiota."

s24.pl

Wiadomo przy pierwszej bramce zawinił, ale się może każdemu zdarzyć. Niech mi ktoś powie gdzie była obrona przy tych straconych bramkach?? Mecz sprawiał momentami wrażanie meczu: porto - fabiański. Nadal uważam, że po przepracowanym obozie z drużyną i rozegranych sparingach byłby najlepszym bramkarzem bundesligi.

/Emrod/ Do Twoich typów z drugiej ligi dorzuciłbym moim zdaniem edgara priba. Moim zdaniem to potencjalny "dynamit" pokroju marina. Kogoś takiego na lewe skrzydło nam potrzeba. Już wrzucałem jego filmiki z tego sezonu i potrafi on zrobić wrażenie. Czekam, aż wyleczy kontuzję i wróci do składu. Warto się nim zainteresować bo jeszcze kosztuje grosze;)

Awatar użytkownika
Maczuga
Kontakt:

Post autor: Maczuga » 05 mar 2010, 12:28

Wątek Polaków w BVB się rozkręca. Mam nadzieje ,że informacja o Obraniaku to tylko plotka. Myślałem ,że jemu kontrakt się kończy to wtedy byłbym na tak ale płacić za niego 4-5mln euro to za dużo. Jak już brać kogoś z naszych rodaków to Lewandowskiego, widać że z Kubą się dobrze dogadują. Myślę że Lech już trochę ochłonął i za 3 mln go puszczą.

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 05 mar 2010, 15:29

Obawiam się, że pomocnik takiej klasy jak obraniak to za wysokie progi dla nas. Wielu będzie miało ochotę go po tym sezonie zakupić i wydaje mi się że wyląduje w bogatszej drużynie niż nasz:(

Jeżeli chodzi o zidana to pozbyć się go w piździec za tyle ile on tam jest wart czyli te 3,5/4 mln i dorzucić kupcom jeszcze komplet siatek zabezpieczających kibiców;)

W jego miejsce za podobną kasę(według tm) ściągnąłbym milana badelja z dinamo zagreb. Chłopak już teraz jest gwiazdą pomocy dinama i wielkimi krokami zmierza do debiutu w kadrze bilicia. Nie jest to zawodnik, który dopiero musiałby się kształtować piłkarsko w BVB co jest jego dużym plusem. Jego strzał z prawej nogi śmiem porównywać celnością i stylem jego oddawania do henry-ego z barcy. Jestem zdania, że sporo mógłby namieszać w bundeslidze. Świadczy o tym nawet to że bayern i bayer wykazują nim zainteresowanie. Byłby to zawodnik, który strzela w bramkę i to tam gdzie w danym momencie nie stoi bramkarz;)

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... blick.html

http://www.imscouting.com/global-news-a ... oban/6064/

Co żeby naszemu juregenowi nie było smutno po (mam nadzieję) letnim transferze zidana znalazłem zaciąg z egiptu w jego miejsce;) Na imię mu Afroto. Stuttgart już coś przebąkiwał o jego sprowadzeniu, ale jeszcze nic konkretnego w tej sprawie nie zrobił. Afroto jest równie szybki co zidan i potrafi umieścić w przeciwieństwie do niego piłkę w bramce. Jego cena jest kusząca i zorc powinien go obserwować. Świetnie uderza wolne. Na lewą stronę pasowałby ja ulał. Oto filmik z jego akcjami.

http://www.imscouting.com/global-news-a ... essi/5884/

Poszperałem też w holenderskiej lidze i zlazłem dwóch młodych i tanich zawodników, którzy są bardzo obiecujący. Idealnie pasowaliby do naszego nowego profilu młodej drużyny.

Pierwszy to bas dost napastnik heraclesa. Ma 192 wzrostu i smykałkę do zdobywania bramek. W tym sezonie strzelił 12 bramek w 29 spotkaniach. Holenderska prasa wróży mu ciekawą przyszłość. Dla takich zawodników zawsze powinno się znaleźć miejsce w ataku BVB. Jest to zawodnik o podobnym profilu co rasmus jonsson z helsingborgu, który jest dostępny za darmo w to lato. Jeżeli jeden z tej dwójki pojawiłby się latem w naszym ataku byłbym bardzo ale to bardzo zadowolony;)

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... daten.html

Drugi z holenderskiej ligi to prawy pomocnik. Nie mamy niestety pełnowartościowego zastępstwa dla kuby i właśnie dlatego mile widziałbym u nas falkenburga ze sparty. Widziałem kilka jego spotkań i kilka filmików. Mogę powiedzieć, że chłopak jest nieustępliwy, dobrze gra na jeden kontakt, potrafi niekonwencjonalnie zagrać, ma świetne zejście do środka, no i jest bardzo bramkostrzelny jak na prawego pomocnika. Kubę strasznie faulują i fajnie by było mieć kogoś takiego na zmianę w drużynie;)

Warto też zauważyć iż sparta posiada jeszcze jednego ciekawego zawodnika, a mowa tu o poeponie. Chłopak jest strasznie regularny ze strzelaniem bramek, a właśnie kogoś takiego potrzebujemy do ataku na dokładkę do lucasa;) Zobaczcie jego statystyki i bramki. Jestem pewien, że po zapoznaniu się z nimi i jego ceną zakochacie się w nim od pierwszego wejrzenia;)

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... daten.html

http://www.youtube.com/watch?v=zq9VfMH3GYM
Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 15:45 przez mroz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 05 mar 2010, 15:39

mroz pisze:Jeżeli chodzi o zidana to pozbyć się go w piździec za tyle ile on tam jest wart czyli te 3,5/4 mln i dorzucić kupcom jeszcze komplet siatek zabezpieczających kibiców;)
buahahaha poległem :lol:

Jeśli chodzi o Badelja to jest raczej maało realna opcja ;-) Bo podobno cena za jaką może odejść z Dinama to ok 7 mln €.. więc troszkę za drogo dla nas póki co ;-)

Natomiast ten Afroto to dla mnie piłkarz anonimowy nic na jego temat nie słyszałem ;-)
Widać,że to drooobny piłkarz bo ma 1,63 wzrostu więc nie za dużo ;-) no i bądź co bądź to ofensywny środkowy pomocnik podobno.. a tutaj mamy Hajnala, Gotze, no i Sahina który mam nadzieję,że w końcu będzie występować na tej pozycji !! bo idealnie się tam nadaje :-) a DM to zostawić dla Kehla i Bendera :-)

Awatar użytkownika
Maczuga
Kontakt:

Post autor: Maczuga » 05 mar 2010, 15:47

Wszyscy znajomi się mnie czepiają co ja chcę od Zidana bo to świetny zawodnik....

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 05 mar 2010, 15:49

/Zesik/ a co sądzisz o holendrach, bo dopiero później ich dorzuciłem;) Jak poepon?? Kiedyś już o nim wspominałem mówiąc, iż pochodzi ze świetnej "szkółki snajperskiej" czyli ajaxu;)

ODPOWIEDZ