BVB w mediach

Zarząd, finanse, taktyka, juniorzy, kibice, BVB w TV i inne.

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
kowdi
Kontakt:

Post autor: kowdi » 29 cze 2013, 13:27

Hah, pięknie. Dzięki wielkie za info, nie muszę sciągać meczów :D
No to maraton czas zacząć, na poczatek poranna kawa i BVB - RM (20. minuta). :)
#forumumarło

Awatar użytkownika
Mbuti3
Kontakt:

Post autor: Mbuti3 » 05 lut 2014, 16:06

Co za imitacja klubu.
Madrisso o Realu 21 listopada roku pańskiego 2015.

Awatar użytkownika
Nanami
Kontakt:

Post autor: Nanami » 01 maja 2014, 22:22

Czy tylko mnie irytuje, jak polscy komendatorzy przeżywają "wypowiedź" Reusa o tym, że "Bayern go nie dostanie"? Smutna sprawa, przeżywają wpisy z serwisów plotkarskich i nawet po kilku tygodniach nie dotarło do nich oficjalne oświadczenie klubu dementujące tą nowinkę.

Btw. Za dwa dni ostatni mecz Lewego na Signal Iduna a ja już złośliwie zacieram łapy na koniec sezonu i "Polonia Monachium" we wszystkich polskich mediach. :)
"The biggest adventure you can take is to live your dreams" - Marco Reus tattoo.

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 18 maja 2016, 22:06

Najbardziej denerwuje mnie w polskich mediach to że z Borussii probuje sie zrobić HIPERMARKET i to z duza wyprzedaża. Traktuje się nas jak biedakow, ze kazdy przyjezdza daje śmieszna kasę i bierze kogo chce. Zwlaszcza prym wiedzie w tej kwestii Onet. A na dodatek robi sie z Watzke sknerusa przez którego wszyscy chca Dortmund opuscic. Nikt nie rozumie, ze trzeba klub prowadzic racjonalnie, żeby nie przytrafil sie upadek.

ODPOWIEDZ